Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
A ja nawet nie wiem skąd nam sie ta Marcelinka wzieła:) takie to slodkie hehe:) wiecie co zastanawiam sie nad tym usg polówkowym czy to bedzie przez brzuch czy przez pochwe? Bo przed prenatalnym sie obczytalam ze przez brzuch i ze juz tylko przez brzuch sie bedzie robic od tego momentu a prenatalne mialsm poczatkowo przez brzuch potem dopochwowo. Potem na wizycie mialam tylko przez brzuch i na kolejnej jak chcial podac plec to zaczal przez brzuch i skonczyl dopochwowo i dlatego sie zastanawiam jak to bedzie. Chociaz powiem Wam ze w ciazy to bylo moje piersze przez brzuch, nigdy takiego nie mialam, zawsze dopochwowo i tak dziko jakos sie czulam przez brzuch. A w ogole wspominajac pierwszą wizyte u gina to mialam podczas okresu i bylo badanie i usg w okres to w glowie sie tylko dziwilam ze podczas okresu. To co z tym polówkowym doswiadczone mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ja nawet nie wiem skąd nam sie ta Marcelinka wzieła:) takie to slodkie hehe:) wiecie co zastanawiam sie nad tym usg polówkowym czy to bedzie przez brzuch czy przez pochwe? Bo przed prenatalnym sie obczytalam ze przez brzuch i ze juz tylko przez brzuch sie bedzie robic od tego momentu a prenatalne mialsm poczatkowo przez brzuch potem dopochwowo. Potem na wizycie mialam tylko przez brzuch i na kolejnej jak chcial podac plec to zaczal przez brzuch i skonczyl dopochwowo i dlatego sie zastanawiam jak to bedzie. Chociaz powiem Wam ze w ciazy to bylo moje piersze przez brzuch, nigdy takiego nie mialam, zawsze dopochwowo i tak dziko jakos sie czulam przez brzuch. A w ogole wspominajac pierwszą wizyte u gina to mialam podczas okresu i bylo badanie i usg w okres to w glowie sie tylko dziwilam ze podczas okresu. To co z tym polówkowym doswiadczone mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ups dwa razy to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Szkoda ze ciąza to nie jest tylko wybieranie imion, zajadanie sie bez nadmiernego tycia i kupowanie ubranek, fajnie by bylo gdyby to byly tylko przyjemnosci;) rozmarzylam sie:) a tu masa dolegliwosci, humory, badan tona, oczekiwanie od wizyty do wizyty, stresik, troska by dzidzius byl zdrów, a ta cala wyprawka eh szkoda gadac, wybierac to jest w czym ale ceny... np czym sie rozni rozek tej samej firmy w ten sam wzór, ze w smyku jest za 80zl a w domu handlowym przy glownej ulicy miasta w jakims zwyczajnym sklepiku za 30zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
To tak jak ze wszystkim. Płaci się za markę, niekoniecznie za jakość. Sa i zawsze będą osoby, które lubią znane metki. Ja mam chyba zresztą jak każdy jakieś swoje ulubione sieciowki, ale i tak kupuje z głową. Jeśli masz możliwość kupienia dokładnie takiego samego rozka w smyku i w osiedlowym sklepie, z taką różnica ze w tym sklepiku 50 zl taniej to chyba nie trzeba się zastanawiać tylko cieszyć z tego ze znalazło się w korzystnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja po przrczytaniu ksiazki bardziej moze poradnika: Pozytywne Myslenie Drogą Do Sukcesu, mialam sprany mózg ze liczy sie tylko marka, mianowicie bylo o tym ze lepiej miec jedną dobrą, klasyczną, drogiej marki rzecz niz 5bazarowych bo ludzie nas oceniajają pierwsze co po wyglądzie. Oczywiscie jak zaczelam zarabiac to zobaczylam ze jedna pensja brakuje na kurtke wiec zeszlam na ziemie:) doroslosc mnie zmiazdzyla a teraz sama będe miec dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja polowkowe miałam przez brzuch. Tylko na pierwszej wizycie mialam dopochwowo a tak to kolejne przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mogloby byc przez brzych prenatalne mialam i tak i tak bo do czegos tam die dostac nie mogl bo dzidzius sie nie przekrecal tak jak trzeba. A na badaniu bede miec inne towarzystwo niz Mąz wiec mogloby byc przez brzuch:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
To z kim idziesz? Znów mnie bierze choroba. Dziewczyny ci ja mam robic to już 3 raz. Zaczynam sie naprawdę martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stąd do końca świata
Hej dziewczyny, mogę się do Was dołączyć? termin na październik,w przyszlym tyg. mam nadzieję dowiem się czy synek czy córka;) Mam już niespełna 2 letniego synka. Jeszcze pracuję, ale myslę, że nie dłużej niż miesiąc. Ta ciaza przebiega zdecydowanie bez zbędnego szału, który miał miejsce przy pierwszej ciazy;) Wiem, ze listę zakupów kosmetycznych zredukuję do oleju ze słodkich migdałów i mydła aleppo- zadnych emolientów z benzyną w skladzie, żadnego badziewiactwa- naciagactwa ;) Drugie dziecko podobnie jak pierwsze nigdy nie zostanie na nic zaszczepione- syn do dnia dzisiejszego miał raz....katar;) W pierwszej ciazy musiałam dowiedziec sie jak to wszystko zalatwic od formalnej strony- dzis juz to wiem W głębi liczę, że to będzie córcia, no ale....czas pokaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam wszytsko przez brzuch, prenatalne tez bylo (chociaz lekarz uprzedzal ze jezeli nie da rady mierzyc przez brzuch do bedzie dopochwowo). Ale 20 tydzien to juz brzuch, chyba ze bedzie chcial dodatkowo sprawdzic szyjke. Nie pamietam w ktorym tygodniu to bylo. Ja bede miala juz KTG - beda sprawdzac czy nie ma skurczow. karola8912 - trzymaj sie, nie dziewie sie ze sie denerwujesz, bo ile mozna chorowac. U nas z imionami znow problem, dla dziewczynki cos mamy ale jak sie chlopczyk pojawi to nie wiem. Nic nam sie wspolnie nie podoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
to ja wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisałam,ale najpierw złapały mnie wymioty i 4 dni wyjęte z życiorysu a później miałam parę spraw do załatwienia. Jutro już 16tc się zacznie, a wymioty i mdłości to chleb powszechni tylko najczęściej dopadają mnie wieczorem. Macie jakieś sprawdzone sposoby na suchą skórę zwłaszcza dłoni? Kremy,balsamy, oliwki odpadają zbyt intensywnie pachną. Chyba będę musiała się wybrać do kosmetyczki, bo na prawej dłoni aż mi się skóra łuszczy i strasznie swędzi :( Wcześniej nie miałam takich problemów. U nas wszyscy wkoło się dopytują czy już imię wybraliśmy, wózek itp rzeczy i strasznie mnie tym irytują,bo jeszcze dużo czasu przed nami (wiem szybko zleci). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś mama wspominała o włoskach na brzuchu,że jej ściemniały. Mam to samo, aż mi wstyd bluzkę do góry podnieść takie ciemne owłosienie ale mam nadzieję,że po ciąży wrócą do swojego pierwotnego stanu. Ale za to wąsik nad górną wargą zmniejszył się i fajnie gdyby już tak pozostało. Człowiek zawsze ma jakieś widzimisię na którego tak naprawdę nie ma wpływu. U mnie naprawdę wiosenna pogoda czyli śnieg. W majówkę zamiast grilla będziemy lepić bałwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Myszka spróbuj moze masc lub zel z zyworodki. Do kupienia w jakimś zielarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny po weekendzie! U mnie..pada snieg :O i deszcze na przemian..wspaniala pogoda na spacery ...i na dodatek zimno...az wyciagnelam z szafy zimowa kurtke. Witam nowa mame... Polowkowe jest juz robione przez brzuch. :) Myszka, juz uzwam kremu Weleda do rak, jest troche drogi, ale (przynajmniej dla mnie) dobry. od razu po uzyciu skora jest inna..a tez mam sucha skore na dloniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Myszka ja mam dlugi bląd meszek na brzuszku co staje dęba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka0
I_can a ten krem Waleda kupujesz w aptece czy drogerii. Bo nigdy sie nie spotkalam z taka nazwa i nie wiem gdzie szukac. Dzieki za info Kremow do rak mam juz cala polke i obdarowywuje kogo sie tylko da bo sie nie sprawdzaja. Ostatnio kupilam jakis apteczny Pani farnaceutka polecala,ze rewelacja. A okazal sie klapa w pachnial cala apteka i mnie dusil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Myszka jak jeszcze tak wymiotujesz to moze zapachy u kosmetyczki tez by Ci przeszkadzaly to poczekaj. A moze pomysl o najzwyklejszej wazelinie:) dobrze natlusci, zadnego zapachu, ja kupowalam czasami wazeline czekoladową z biedronki jak mialam pozdzierane sropy od rury:) prawie nie pachniala wiec moze to jest dobry trop. W aptece pewnie bedzie bez zapachu jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I can co do kurtki j mnie tez zimno ale bez sniegu ja sie juz niedopinam wiec dzis kupilam sobie kurtke bo zimno wieje no i nie bede przeciez porozpinana chodzic bo mnie przewieje;) kupilam w ciązowym ale to nie jest typowa ciazówka tylka taka over size brzuszek sie zmiesci i po porodzie sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sa w drogeriach, wydaje mi sie, ze w polsce w rossmannie tez powinien byc :) sa rozne rodzaje, ja mam taki w czerwonej tubce. Jesli masz bardzo szortskie dlonie to nakremuj ze dwa, trzy razy pod rzad oczywiscie po parunastu minutach. Nie daje glowy sobie uciac , ze tobie tez pomoze...no ale wyprobowac mozna ;) A probowalas tego: kilka kropel soku z cytryny, kapsulka, badz dwie witaminy a+e i oliwa z oliwek( troche trzeba podgrzac) wszystko laczysz i robisz kapiel dla dloni 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k25, ja moja kurtke dopinam..brzucha u mnie nadal brak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Bylam dzis na połówkowym. Mojemu dzidziusiowi siusiak nie wyskoczyl wiec jest dziewczynką:) ale smiesznie lezy ma kolana pod brzuszkiem i podparta jest na lokciach:) badanie bylo przez brzuch i bardzo dlugo bo to kiepskie ulozenie do badania i przezylam chwile strachu ze lozysko jest przodujace ale jednak wszystko jest okej:) balam sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Akurat jak sie do usg polozylam to mi podskakiwal brzuch i die pytam co to jest, bo tu na kafe ktoras pisala ze to moj puls a ktos mi mowil ze to serce dziecka a doktorek powiedzial ze to dziecko sie tam rusza, wypina, robi sobie cos. I ze w internecie straszne bzdury ze jak slucha co pacjentki wyczytaly to nie wie skad takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podskakuje "nieregularnie" to dzidzius,ale to takie regularne delikatne ruszanie brzucha w gore i dol to puls :) racja, na necie jest duzo rzeczy, dlatego ja staram sie nie czytac zbyt duzo ;-) mnie znow spanie bierze, moze to tez od pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I termin mi sie zmienil o jeden dzien wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
wracając do tematu imion- dla syna mamy wybrane Natan natomiast dla córki Diana (ze względu na to że nasza 1,5 roczna córcia ma na imie Nadia - Na-dia Dia-na ) :D u mnie wszystkie objawy sie uspokoiły, czasem jeszcze zdarzają sie zasłabniecia ale to juz o wiele rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Laura fajne te imona ze tak pasują:) podoba mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I can nie masz wrazenia ze ciaza wedlug internetu to nic nie jesc, nie pic, nie ruszac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witajcie, ja dziś wyjątkowo przypływ energii wysprzatalam dom,teraz zabieram się za sałatkę Gyros ktoś chętny? :-P K25i. Super, córki są cudowne ;-) Ja jeszcze nie Czuje ruchów no ale za wcześnie jeszcze. I can tym razem nie po proszę o pogodę,u nas chmury zimno brr okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×