Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Mnie guzik upinal w dzinsach a teraz juz mi wygodnie:) tez mam w sobote imprezke ale pobolewa mnie ucho i gardlo:( co mozna na gardlo? Co do watróbki to by chyba na tony trzeba jesc by zaszkodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Na owoce też mam straszna ochotę:) winogrona, pomarańcze, śliwki, arbuzy:) mniam:) kurcze jak teraz mamy taki problem z ubiorem to co będzie za chwile :D mi jest ciężko coś do pracy założyć, żeby było i wygodnie i odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
na gardło polecam szałwię do płukania(chociaż szałwię odradzają w ciąży ale chyba bardziej do picia), tantum verde w sprayu ja tak robiłam i przeszło dodatkowo robiłam inhalacje z soli fizjologicznej, mozesz też zrobć miksturkę z czosnku miodu cytryny i wody ja mam różne przejscia z chorobami i nie ufam za bardzo zakaźnikom:( napisałam też do lekarza, który leczył u mnie boreliozę czekam na odpowiedz, moze profilaktycznie powinni mi dac antybiotyk?zwłaszcza ze ostatnio bolało mnie gardło a toxo moze dawać takie objawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
kiedy najlepiej robić badanie połówkowe? chyba pójdę prywatnie tam gdzie byłam na usg 12 tygodnia tylko nie wiem kiedy najlepiej sie udać własnie Dziewczyny chyba czuję bardziej wyczuwalne ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Aniala mi mówili żeby zgłosić się 17-18 tydzień na połówkowe. Tantum verde na gardło,polecam płukanie z soli i wody utlenionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mi w 21 tyg polowkowe wypada podobno miedzy 18 a 22tyg sie to robi. Ja mam to szczescie ze moj lekarz sie tym zajmuje w swoim gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala to u Ciebie nie jest tak ze lekarz Ci mowi co masz robic tylko sam musisz pamietac np o polowkowym? Ja szalwi nie moge bo sie boje ze mi zęby moglby sciemniec. Chyba to tamtum verde kupie. Natarlam sie amolem i zalozylam opaske polarkową by mi sie ucho wygrzalo:( chyba gdzies mnie zawialo czy nie wiem skad mi sie to przypałetalo:( smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja zwarjuje przed polówkowym nie czuje ruchow, czasem tak pod pepkiem obcieranie, rozbijanie bąbelka ale wieczorami, nie tyje. Boje sie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik co do ubioru to trudniej by nam bylo gdybysmy byly w ciazy na zime bo kilka kurtek trzebaby kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I teraz poczulam tak ponizej pępka jakby leciał jakiś bąbel i sie rozbił albo odbil, czy to cos podobnego do rychów? To jest takie łaskoczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A z uchem co moge zrobic? :( katastrofa:( Ta pasta do zębów ajona zrobiła juz tyle dobrego ze nie zbiera mi sie taki niesmak w ustach, przez ktory ciagle musialam jesc bo wymiotowac sie chcialo od tego. A co do piersi to swędzą tak przy sutkach powiedzmy, wkirzające staram sie raz dziennie nacierac tą oliwką Bambino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i nie panikuj to co czujesz to na pewno ruchy. Ja polowkowe będę miała ba nastepnej wizycie jesli dziecko pozwoli. To będzie 19 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Na tym etapie ruchy są delikatne. Jak w ciągu dnia coś robisz to dziecko jest kolysane dobrze mu wiec sie nie rusza. Poprzednia ciążę konczylam na koniec stycznia nie bylo tak zle z ubiorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Kazda mama chce by jej dzidzius byl zdrowoutki i stad chyba te stresy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i te bąble to ruchy:) a najbardziej właśnie czuć jak odpoczywasz bo wtedy dziecko nie jest kołysane jak pisała Karola a jeszcze bardziej czuć bo jedzeniu najlepiej słodkim, moja koleżanka jest w 3 ciąży i długo nie czuła ruchów chyba dopiero po 20 tyg. Lepiej Ci z gardłem? moj lekarz na nfz robi krótkie badania i mówi o połówkowych itp ale to nie wygląda typowo jak usg połówkowe genetyczne - mam porównanie jak byłam na 4d prywatnie dlatego też chciałam się umówić i zastanawiam się kiedy lepiej czy już około 18-19 tyg czy lepiej później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
własnie zjadłam drugie śniadanko w pracy siedzę i czuję bulgotania bąbelki:) próbuj obserwować po jedzeniu właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvve
hej Śnił mi sie dziś dzidziuś i we śnie była dziewczynka a ja mam przeczucie ze chłopak. ciekawe co sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i nie tylko ja ale i niektóre dziewczyny mówiły ze pierwsze ruchy to takie delikatne pukanie,łaskotanie jakby rybka przeplynela Ci kolo nogi,ręki itp. Nie wiem czy masz takie porównanie,ja w wakacje pluskam się w zalewie i pływają tam rybki i własnie tak czuć takie łaskotanie,albo podobne do ruchów jelit ale to już dzidziuś. Połóż się na plecach,powinnaś zauważyć juz takie małe wypuklenia pod warunkiem że wtedy maleństwo się będzie ruszyło. Dzidziuś na pewno ma się dobrze nie martw się. Ja pamiętam byłam zabiegana bardzo w 5 miesiącu od czwartku do niedzieli od rana do wieczora wtedy wql nie czułam ruchów bo mała była kolysana cały czas to normalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Hej dziewczyny! Ja jestem po badaniach. Niestety nie dało się zobaczyć kto tam zamieszkuje, lekarka mówiła ze wygląda jej to na dziewczynkę ale nie jest nic pwiedziane. Za miesiac ide to może juz bedzie widać. U dzidzi wszystko ok, waży juz 161g, całe badanie było odwrócone do góry nogami, jakby na głowie stało heh ;) Pytanie tez u lekarza macie tydzien ciąży o 2 tyg różnicy jak pokazuje w aplikacjach na telefonie? Mi lekarka mówila, że 16 tydzien a w aplikacjach 18 tydzien. Jak się czujecie? Ja Wam powiem, obawiam się strasznie lata... Są tu mamy co przechodziły ciążę całe lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wczoraj moja mama byla u gina, chodzimy do tego samego, wiec mowi do mamy: jak rmtam mloda? Mama na to: stresuje sie czy plec sie nie zmieni a on do mamy: co ma sie zmienic juz nic sie nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Dziewczyny a macie takie uklocia w brzuchu z lewej strony na wysokości pępka? Wczoraj miałam tak parę razy dziś tez nigdy wcześniej tak nie miałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Aneczka czasem miałam mam takie ukłucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gatdlo i ucho lepiej, wysmarowalam sie amolem opatulilam jak stara babulenka, przespalam tak calą noc u nawet normalnie przelykam:) a balam sie bardzo ze cos mnie powaznego bierze:( Co do lata tez mam obawy, no ja jestem z tych co w upaly w cieniu siedzą bo krew z nosa tryska jak z fontanny, dla mnie to juz normalne, ale boje sie ze w stosunku do ciazy to zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Bo to jest tak. Ciąża trwa 40 tyg, ale od ostatniej miesiączki. Czyli od zapłodnienia 38 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie wypada tak ze moze urodzic sie w imoeniny lub urodziny mojej mamy:) wolalabym by miala swoj dzien urodzin a nie w czyjs:) ale co my tu mozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Tak moj gin tez zapisuje inaczej niz ja licze bo on liczy skonczony tc czyli jesli jest np 17+2 to dla niego 16tc a dla nas 18:) stad ta roznica:) oj lata to i ja sie obawiam. Zwlaszcza jak przyjda takie upaly jak w tamtym roku. Trudno trzeba bedzie mlodej zamontowac basenna dworzu i samej z niego korzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Rok temu do znajomej co 7go wrzesnia urodzila mowilam ciagle: jak Ty wytrzymujesz w te upaly a ona ze w wannid leze, teraz musze to potraktowac jako cenną rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Znalazlam fajny plus w tej ciazy, minimalne wlosy na nogach w dodatku z tylu lydek jakby sie wytarly:) tez macie mniej? Wczesniej robilam wodk a zimą depilator i myslalam ze od maszynki bede jak malpa a tu prosze, mile zaskoczenie:) oby tak zostalo bo fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
U mnie z owłosieniem wręcz odwrotnie. Bardzo szybko mi odrastają zwłaszcza nogi i okolice bikini. Chociaż w sumie na głowie też jakby ich więcej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Ja nie widze roznicy przed ciaza a teraz. Przed ciaza w zimie golilam raz na miesiac albo i nie a w lato to tak srednio co dwa tygodnie:) bikini spokojnie raz tydzien w lato , pachy co 4-5 dni:) akurat z owlosieniem nie mam zadnego problemu do tego wloski sa jasne i miekkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×