Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Doktorek mowil zeby jesc, duzo odpoczywac i uwazac zeby sie nie stuknac, nie puknąć, nie uderzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Zjadloby sie tego gyrosa bo jakos nie mam pomyslu co zjesc:) zakupilam dzis rozek i dwie pieluszki kolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Córki cudowne a jak byl koles od okien i uslyszal ze dziewczynka to sie przerazil mowi ze jego ma niecale dwa lata i sobie rady nie dają:) hihi ja sie bardzo ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie dobre rady. Co do rad z Internetu dotyczące ciąży to niektóre należy włożyć między bajki. Ja zazwyczaj jak mam jakieś zapytanie to spisuje je na kartce i na wizycie dopytuje lekarza. A,że wizyty co 4 tyg to się tego uzbiera. Doktorek cierpliwie tłumaczy i odpowiada na wszystkie trapiące kwestie.Tylko wizyta zamiast trwać 20 min (bo co tyle umawiają kolejne pacjentki) trwa i godzinę. Oczywiście przeglądam również fora,ale z przymrużeniem oka. Zbliża się wieczór i nadchodzą mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k25 no wlasnie, wg internetu to w ogole najlepiej sie nie ruszac ;-) i najlepiej nakupowac tysiace witaminek z apteki... :P myszka, mi tez jakos tak dziwnie.. jakby mnie zaczynalo mdlic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i usg polowkowe ogólnie trwa dlugo. Trochę tego jest do obejrzenia zmierzenia itd :-D lekarz w koncu id tego jest żeby odp na wszystkie pytania i rozwiac wątpliwości. Ale sie źle czuje to szok.oby przez noc mu sie polepszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moze przez kiepską pogode takie oslabione wszystkie. Ja zupelnie nie mam mocy, juz jestem gotowa do snu, prwnie i tak szybko nie zasne. Czuje sie padnięta, glowe mam jakąs ciezką, brak mocy zupelnie. Bylam na usg godzinke z chakiem a na prenatalnym 40cos min, dzis to ladnie sie ktos wkurzal w kolejce za mną:) ogolnie wizyta zawsze trwa tak z 45min. Ja mam w tej teczce ciąziwej poprzyklejane karteczki samoprzylepne i tam zapisuje pytania a podczas wizyty pytam. U mnie juz blizej niz dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Wydaje mi się ze powinni uwzgledniac przy Zapisach ze ti np polowkowe to zejdzie ok 50 min i dopiero umawiać nastepna osobe. A tak to robią sie kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie jest w caly swiat. Bo duzo kobiet przychodzi bez zapisu. W kolejke i juz. Zawsze sie czeka ze 2h albo lepiej dzis bylam po 11 w kokejce a o 13.30 przyszedl lekarz. I ja bylam pierwsza. Normalnie niby od 14 przyjmuje. We wtorki i czwartki a czasami w pn jak jest przed i po urlopie to jest w poniedzialki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Organizacja u niego jest mega kiepska ale tak sobie mysle moze nie kazdy ma jak dojechac na 17 czy 18 bo ma daleko i nie ma poleczenia i przychodzi z rana:) ja pojechalam tak celowo by byc pierwsza. A parking jest platny tak ze pierwsza h 2zeta a kazda kolejna 5 takze tez ladnie wychodzi bo to samo centrum miasta. Dzis tata mnie zawiózl, wracalam autobusem to myslalam ze umre tam. Tylko kilka przystankow ale mam lęki jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja pierdziele K25i to gdzie takie ceny na tym parkingu centrum? Tam gdzie ja chodzę na szczęście niema juz strefy parkowania. Dzis juz trochę lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a mi niestety dzis tez gorzej, w sklepie to tak mi sie goraco zobilo ze musialam wyjsc z kolejki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Karola wiem coś na temat przeziębień chorób też już byłam 3 razy chora i 2 razy na antybiotykach, ostatnio udało mi się bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny jak spie na boku to zazwyczaj budzę się tak jakbym lezała troche na brzuchu, mam wrażenie, ze wszystko uciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Przy samym budynku zadko jest miejsce a jak jest to spoko bo za 2 zeta parking a tak to trzeba pare metrow dalej na poziomowym pod urzedem gdzie malo kto parkuje bo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala ja tez sie pare razy tak na polowie brzucha obudzilam to sie balam czy nie zgniatam dzidziusia. Ale to co lekarz powiedzial zeby uwazac na siebie to teraz tak sie boje, bo faktycznie wczesniej jakos tak tego nie kontrolowalam a czesto sie czlowiek jakos niechcacy stuknie:) kiedys jak tasmy kawalek chcialam uciac to sobie nóz wbilam w udo przez dzinsy:) smiesznie to brzmi, tak czubkiem noza i krew poszla. Taki czlowiek ciamajda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Co do kolejek w sklepie to ostatnio stalam w markecie i uwaga uwaga PAN ZUL Z JEDNYM PIWEM postanowil mnie przepuscic. Za nim byly ze 4osoby i tak wyzywaly ze nie wiedzialam czy przehsc przed niego czy isc na koniec innej kolejki. W sumie mialam tylko 3 rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja chyba przeniose się na łóżko córki bo ma barierkę hehe i będę tak oparta to może nie będę się tak wiercić:) to musiał zauważyć brzuszek :) ludzie to mają problemy...mówie o pozostałych z kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Zmotywujcie mnie bym poszla zrobic tą krzywą cukrową bo tak sie boje tego picia i tego ze musze isc bez Meza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala podusie pod brzusz to Cie nie bedzie tak majgac na brzuch:) ja sie z plaskim jasiem pod brzuchem bo tak sie nauczylam juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i jutro szybciutko na krzywą cukrową:P ja jutro chyba pójde toxo powtórzyć więc pójdziemy razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i glukoza nie jest taka straszna,tylko my jak zwykle się nakrecamy :-P spokojnie wypijesz poczekasz i z głowy ;-) ja jutro też na badania wiec wszystkie będziemy siedzieć w laboratorium :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ciekawe czy 2go maja takie miejsca gdzie pobieraja krew są czynne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25i pamietaj,ze strach ma tylko wielkie oczy wiec sie nie nakrecaj,ze bedzie zle. Powiedz sobie,ze wypijesz i nie obrzydzaj sobie. Pozytywne nastawienie jest najwazniejsze. Ja jutro rowniez zalicze laboratorium ale tylko krew i mocz. Ostatnio jak bylam na badaniach to mnie Pani okrzyczala,ze czekalam w kolejce. A przeciez jest kartka,ze kobiety w ciazy przyjmowane sa bez kolejki. Ale ja nie umiem tak sie upomniec aby mnie ktos przepuscil. Powodzenia na jutro wszystkim mama co wybieraja sie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja chyba pojde 2go na te badania niby na necie pisze ze czynne ale lepiej zadzwonie sie dopytac. No wtedy bede miec towarzystwo a sama sie boje tego picia bo ponoc niedobre juz mi sie to sni po nocach. Snilo mi sie ze glukoza byla tabletką a nie do picia hihi:) szkoda ze tak nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i nie masz sie co nakrecac ale nastaw się na rizne reakcje organizmu. Ja z godz pi wypiciu bym zemdlala. Oczywiście juz panikowalam ze pewnie nam wielki cukier ale wyszlo w normie. Ja mam chwile oddechu od badań bo wizyta dopiero 28 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola faktycznie teraz odpoczniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziewczyny tez tak macie ze sie meczycie? Ja okreslam to tak ze jak cos robie to sie zasapuje, dzis np bylam caly dzien u mamy, sprzatalam w swoich szafach, wyjmowalam rzecz i segregowalam, na stojąco z pólek i wieszakow a potem zwyczajnie nie mialam sily no jakbym biegala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tfu wizyta 18 maja ale to i tak jeszcze trochę. K25i tak okropnie sie mecze. Zanioslam mala na gore to jak się położyłam to oddychalam jak stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witam czy ktoras pani ma na zbyciu luteine 50 podjezykowa i odstapilaby? wiad na prv.katkot1487@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×