Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Tylko ze w ciazy eksponowanie brzucha to troche glupota moim zdaniem i dwa mozna dostac plam na twarzy ktore byc moze noe zejdą;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka to moze Twoj narzeczony wymysli imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
k25i już myśleliśmy nad imionami, dla chłopaka nie mamy problemów podoba się nam Staś albo Jan, albo Franek , dla dziewczynki mnie podoba się Michalina ale mój facet się nie zgadza, nie wiem Zosia (chociaż teraz same Zoski się rodza) Jagoda chociaż będą do niej mówić Jadzia a to mi się nie podoba, Emilka, Zuzia, Natalka no żadne nie wpadło mi tak do ucha żebym powiedziała Tak podoba mi się :) a wy jakie macie typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Tynka ty to się nic nie martw,my braliśmy ślub gdy ja byłam w 5 miesiącu,wytanczylam się ale z rozumem ;-) nic mi się nie działo,jakoś to wszystko ogarnelam choć wszystko sami szykowalismy. Nie stresuj się. Ja to wql z innym tematem jak z Waszą antykoncepcja po porodzie? Ja się przyznam że z mężem stosujemy stosunek przerywany,nigdy nas ta metoda nie zawiodła,ale zastanawiam się nad czymś więcej po porodzie. Wypowiedzcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Day no my właśnie też tak robiliśmy albo prezerwatywa też zaczynam o tym myśleć choć może 3 bym chciała ale nie tak szybko;) co do imien to jeszcze myślałam Melania, Zuzanna, Stefania - po babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Co do antykincepcji po hmmm ja mysle ze lekarz mi dobierze najlepszą. Nie chce jakiejs co bedzie miec widoczne skutki uboczne musze byc dobrze dopasowana. Szkoda ze to nie jest tak ze zachodzi sie jak sie chce dziecka a jak sie po prostu nie planuje to sie nie zachodzi hihi:) Na początku ciazy troche o tym myslalam a teraz mi jakos wylecialo z glowy. Jednak najprzyjemniejszy seks to chyba ten gdy sie chce dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka tez mam wrazenie ze same Zosie do okola. Skoro nie wiesz jaka plec to sie nie zamartwiaj a moze bedzie chlopak i nie bedzie problemu z imieniem:) ja np sobie imiona bo pierwsze i drugie przynioslam z dniem urodzin dali mi oba z tego dnia, teraz mam imieniny i urodziny razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Pisze z tel nie patrze co pisze a potem tona literowek ale pewnie rozumiecie o co chodzi:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Kurcze dziewczyny te bóle brzucha to chyba od pęcherza bo dzisiaj jakoś czuje dziwne szczypanie i pieczenie i takie ciągle parcie na mocz... nie będę latała co chwile do lekarza. Mam furagine w domu. Czy mogę wziąć? 16 tydzień. Czytałam, że w 2 trymestrze nie jest zabroniona.... ale mimo wszystko mam strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Hej mamuśki. Ja ostatnio zaczęłam chodzić na długie spacery marszem , takie po 10 km boje się ze przytyje za szybko i codziennie popołudniu juz padam , do łóżka o 21 i mam tyle snu ze ho ho , nawet nie musze robić przerw na sianie w nocy ale rano o 8 to już ciężko się zwlec z łóżka ... Co do antykoncepcji to będzie ciężka sprawa po porodzie bo kiedy się miało wpadke ze spirala , ciężko zaufać jakiejkolwiek metodzie antykoncepcji , tak że zobaczymy na co się zdecydujemy. Czy wy też macie dIwne sny ? U mnie jakaś masakra porostu co noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Hela ela dziwne sny to malo powiedziane. Szczegolnie z początku jakies, wojny, walki, najglupszy to chyba ze dzwonil dzwonek, otwieram a tam cala klatka uchodzców i ze do domu sie pchaly i wzielam szczotke i z drugiej strony byla dzida i ich nabijalam. Albo jak robilam projekt umeblowania duzego pokoju snilo mi sie ze otwarlam szafe zeby wypakowac ubrania a one sie sypaly na mnie no lecialo z tej szafy ciuchów jak woda wodospadem, a jak szukalam kogos do okien to mi zie snilo ze powypadaly i pierwsze lepsze kupic musialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
W tv bylo o tym dzieciaku ponad 6kg i jakis lekarz gadal ze do 22tc dziecko powinno byc do 500g a zdarzają sie po 800g a mamy ciazy przybierają po 20kg i wiecej kg. Hardkor!!! Ja sie pytalam na polowkowych na jakie dziecko sie moja Mikusia zapowiada powiedzial ze na takie jak trzeba bo wazy tetaz odpowiednio. Ja dopiero wyrównalam do wagi sprzed ciazy a Miki ma 385g. Kazdy mi mowi ze uda mi zeszczuplaly a swojemu tylkowi to az sie dziwie bo wyglada lepiej niz przed co tak duzo cwiczylam. Mam tylko malutką pileczke ktorej spod kurtki czy luzniejszej tuniki wcale nie widac:) ale ciesze z ciazy i lubie ubierac tak by brzusio byl widoczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzis cieplej jak ostatnio. Kiepsko sie czuje. Moze to przesilenie wiosenne a moze po prostu po wczorajszym pobieraniu krwi? Mozliwe to czy wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamusie a co myslicie tej karcie rossnę do rossmanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
To zależy czy będziesz tam robic zakupy czy nie. Ha zalozylam ale nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Rossmana mam 10mon od bloku ale nie lubie i sie zastanawiam czy sie oplaca ta karta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ma ktoras zgage albo te odbeki jak to nazywam ze chcialabym by mi sie odbilo a to jakos nie wychodzi tylkl jakby gdzies w srodku przelyku morduje? Ja mam teraz natęzenie tego obrzydlistwa. Po jedzeniu chcialoby sie polezec ale wtedy daje popalic:( czasem jak dzis od rana morduje a jeszcze nic męczącego nie jadlam bo czekam na meza z obiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U mnie była taka piękna pogoda. ..cieplutko, słońce. ..a teraz już się zupełnie nic nie chce. ... szaro buro i deszczowo :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny które sa już na L4. Jak czujecie się na wolnym? Ja za tydzien ide już na wolne. I wiecie co? Martwię się, że będę mieć za dużo czasu wolnego i, że będę strasznie tęsknić za praca:( za moimi dziecmi, które uczę. .. Cały czas mowie wszystkim, ze i tak będę sobie do pracy od czasu do czasu przychodzić. Koleżanki mi mówią zupełnie co innego, że zobaczę jak to jest fajnie odpoczac, wyspać się, pospacerowac itf. Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Chyba musze się pozytywnie nastawic. . Tylko jak? Co do antykoncepcji nigdy nie brałam tabletek i nie chciałbym. Mój Mezus też przeciwny, mówi, że nie chce żebym faszerowala się nimi. Szczerze i tak jakoś nie miałabym do nich b pełnego zaufania. Nie wiem czy jest jakakolwiek prawda w tym, ale balabym się ze będę mieć kiedys problem z zajsciem w kolejna ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny dajcie znać czy furagine można w 2 trymestrze? Chyba na bawiłam się chyba przeziębienia pęcherza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka ja nie mam pojęcia. .. chciałbym pomoc, ale nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jeśli wierzyc temu co piszą inne dziewczyny na internecie to jest to lek zupełnie bezpieczny i lekarze to własnie go przepisuja. Tym bardziej, że jesteś w 2 trymestrze. No ale lekarzem nie jestem. Może ktoras będzie wiedzieć na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ty nka zadzwon i zapytaj upewnij sie. Net moze tylko cos popowiedziec ale lepiej sie dowiedz od lekarza. Sama duagnoz na podstawie neta nie stawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik mnie troche brakuje pracy ale jak sie zle czuje to ciesze sie ze jestem w domku jednak. U mnie te pierwsze tygodnie byly najgorsze nie bylo szans na prace chociaz teraz tez bym chyba nie wysiedziala pelnego dnia. Trzeba odpiczywac i czekac na dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny wszystko wiem, jeśli drugi trymestr to można furagine. Ale lepszy jest poprostu antybiotyk amoksycylina typu duomox albo amotaks, pić dużo wody albo herbaty i witamina C. Może któreś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ty nka i skad w koncu info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik a Ty sama z mezem mieszkasz? I czy do kogos z kim trzymasz kontakt masz daleko np rodzinka, kolezanka? Bo ja mieszkam z Mezem, kolezanek zbytnio nie mam, chociaz ostatnio byla u mnie kolezanka z pracy. Widuje sie tak to z mamą bo teraz miala bardzo dlugi urlop, ale ogolnie to siedze sama cale dnie:( troche mi to doskwiera dlatego pytam jak tam u Ciebie. Bo cale dnie samemu troche sie dluzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i tak mieszkam sama z Mezem. Do rodzicow i siostr mam kilkanascie km, a więc jakies 20 min autem, wiec niedaleko. Moja mama pracuje w mieście, w którym mieszkam. Na nogach mam do niej 10 minut. Dużo mam koleżanek tu na miejscu. Ale żadna z dzieckiem:( teraz mówią, że jak będę na wolnym to będziemy to i to robić, ale czy to tak będzie wyglądać? Przecież pracują. .. 2 z nich będą mieć wolne wakacje, ale nie będę im d...zawracac caly czas:) pewnie u rodziców będę dużo przesiadywac pod miastem:) tam też mam kilka znajomych tylko tak jak pisze wszystkie pracują. A takie koleżanki- matki, że tak to nazwę mam w innym mieście, w którym mieszkają tesciowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Chociaz z drugiej strony myślę sobie, że w końcu się wyspie, będę regularnie i w spokoju jeść, pójdę sobie na jakies zakupy. Jak wracam z pracy to choć mam jeszcze czas i mogłabym to zwyczajnie już mi się nie chce. ..tak jakbym całą swoją energię zostawila w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×