Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Ty_nka
Luiza u mnie to nie tylko tachykardie ale też skurcze nadkomorowe między tym i puls 160 i więcej :/ I tak jak mówisz zauważyłam, że jak nisko leżę to od razu puls skacze do góry. Zmieniono mi leki na Isoptin 40 mam jest rano i wieczorem no zobaczymy jak będzie. Mimo to mam stresa i martwię się o poród. I nie wiem czy chce ryzykować SN. Dzisiaj trochę chłodniej to od razu lepiej się czuje chociaż śpiąca jakaś jestem. Trochę brzuszek mnie boli i ciągnie ale nic nie będę robić tylko leżeć cały dzień. Luiza daj znaczka proszę jakie tobie zaproponowali leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Luiza u mnie to nie tylko tachykardie ale też skurcze nadkomorowe między tym i puls 160 i więcej :/ I tak jak mówisz zauważyłam, że jak nisko leżę to od razu puls skacze do góry. Zmieniono mi leki na Isoptin 40 mam jest rano i wieczorem no zobaczymy jak będzie. Mimo to mam stresa i martwię się o poród. I nie wiem czy chce ryzykować SN. Dzisiaj trochę chłodniej to od razu lepiej się czuje chociaż śpiąca jakaś jestem. Trochę brzuszek mnie boli i ciągnie ale nic nie będę robić tylko leżeć cały dzień. Luiza daj znaczka proszę jakie tobie zaproponowali leczenie? Czy jesteś pod opieką kardiologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Luiza u mnie to nie tylko tachykardie ale też skurcze nadkomorowe między tym i puls 160 i więcej :/ I tak jak mówisz zauważyłam, że jak nisko leżę to od razu puls skacze do góry. Zmieniono mi leki na Isoptin 40 mam jest rano i wieczorem no zobaczymy jak będzie. Mimo to mam stresa i martwię się o poród. I nie wiem czy chce ryzykować SN. Dzisiaj trochę chłodniej to od razu lepiej się czuje chociaż śpiąca jakaś jestem. Trochę brzuszek mnie boli i ciągnie ale nic nie będę robić tylko leżeć cały dzień. Luiza daj znaczka proszę jakie tobie zaproponowali leczenie? Czy jesteś pod opieką kardiologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Ojej... przepraszam, że aż tyle dodałam razy jedno i to samo ale kafe długo mi nie dodawało a teraz 3 na raz :/ Aha .. dziewczyny a doradźcie jakie macie łóżeczka i gdzie kupowałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja nie doradze bo łózeczko i nosidelko to jedyne co dostalam. Moge tylko powoedziec ze drewniane dlugosc 120:) kupilam juz orzewijak i materacyk. Juz są gotowe, inne rzeczy do lizeczka tez kupilam. Nie wiem czy podolam z rozprasowaniem baldachimku po praniu bo strasznie sie pomiąl chyba wezme go rozwiesze i parą spróbuje. Tynka a jak tak duzo lezysz to nie masz zaparc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ktoras niedawno pisala ze ms zgage. Pomags cos? Bo ja juz mam cale dnie a nie chce brac tabletki non stop:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i a moze popijajwode przegotowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Myslisz ze to pomoze? Z tą zgagą to juz hardcor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziękuję gość Aneczka :* Jeśli chodzi o zgage to kazdej podobno moze pomoc zupełnie cos innego. I znów mowila to polozna na szkole. Jak kogos to drazni, ze tak powołuje sie na nie to przepraszam, ale sama nie mam takiej wiedzy. Mowila, ze jednym kobietom pomoga migdaly, innym mleko, jablko roznie. Trzeba testowac. Gosc Aneczka a z tym zusem to dla mnie zagadka. Ja od poczatku co do dnia dostaje pieniazki. Jak narazie zadnego opoznienia i kolezanki z pracy z tego co mowia tez maja wyplacane regularnie. Nie wiem czy to zależy od miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moze za pozno lekarz juz ten pracidawca zanosi te zwolnienia. Ja najpierw mialam opoznienia a teraz duzo wczesniej. Nie wiadomo od czego to zalezy. Te domowe sposoby na zgage pomagaja na chwile:( nie mam juz dzis sily:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Pracodawca poleciał w kulki bo 14 lipca były już wszystkie dokumenty w zus jak dzwonilam pytać. A dwa dni temu dostałam pismo z zus ze dostali źle zaświadczenie z3 i nie mają mojego zarobku z grudnia '15.. sepik u mnie może ta różnica ze pracodawca nie przedłużył ze mną umowy do dnia porodu i teraz jestem tylko skazana na zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Oj Aneczka przerąbane masz tak czekac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i pytałaś czy mam problem z wyróżnieniami, nie, nie mam. Wszystko w porządku. Jedynie mam bardzo gazy. Ale jem ulgix max i jakoś daje rady. I zauważyłam, że jak potem sobie słodkości to mam zdecydowanie więcej pierdków :/ Dziewczyny jestem po prostu zdruzgotana tym co piszecie. Każdy człowiek ma matkę przecież. Powinna być jakaś ochrona kobiet w ciąży i po ciąży, jak może być tak że pracodawca nie przedłuży umowy... masakra ja bym od razu nasłała jakiś urzędników i kontrolę. Świnie i tyle. Ciekawa jestem jak będzie u mnie. Ja też umowę mam tylko na 2 lata. Będę musiała w połowie macierzyńskiego wrócić. A też jestem zła bo przed ciążą mój szef obiecał mi podwyżkę ale później poszłam na L4 i już jej nie dostałam. W dodatku dziewczyny u mnie w pracy dostały podwyżki. Niby jakieś 100 200 zł chociaż kto tam wie ile naprawdę w korporacjach nikt się nie przyzna a ja mam gola pensje. I wszystko mnie minęło. Od razu po macierzyńskim idę po swoje, a jak nie to zwalniam się i mam to w nosie... taka zła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie sie umowa konczyla w maju i mi przedluzyli do dnia porodu a szefowa jak dzwoni i pyta co u mnie to mowi zebym na maciezynskim juz wrocila:) ale sie nie wybieram. A kurcze jak ktos jest samotna matka i przez ciaze ma dochod tylko ten z zusu a zus nie wyplaca to za co takie osoby maja zyc? Jesc, kupowac witaminy, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Mi na zgage pomaga w momencie pół łyżeczki musztardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja już nie pamiętam co w tamtej ciąży piłam to było 8 lat temu ale musiałam odstawić bo moje nudności się nasilily które i tak były już nie do wytrzymania, wszystkie elektrolity poniżej normy także miałam tylko ten aspargin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Aneczka tak się cieszę ze znalazła się życzliwa osoba,która Ci pomogła ja też bardzo dużo daje znajomej ,która ma 4 dzieci . Teraz się to zmieni bo urodze trzecie więc rzeczy po córce wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Luzia nasz racje ja jestem za tym zeby uzywane oddawac a nie sprzedawac. Tylko jakos z torebkami sie rozstac nie moge. A batdzo bym chciala juz nie gromadzic rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Luiza ale jak ta musztarda? Najzwyklejsza tak na lyzke am i juz? :) musze sprobowac bo nie mam sily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25 tak najzwyklejsza musztarda ja mam stołową z kamisa i tak pół łyżeczki nie popijac a na sekundę dwie jest uczucie jakby było gorzej ale później ustępuje w mig na mnie to działa i życzę żeby i Tobie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25 i jak pomogła ta musztarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzieki za podpowiedz z musztardą pewnoe bede probowac poznym wieczorem gdy meczy najbardziej:) szczerze to troche mam opory sle moze da mi ulge:) chyba wszystkie dziewczyny szykuja wuprawki i nie maja czasu pisac;) bo cos milczace to forum ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja patrzę na Ojca Świętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja sprzątanie generalne odprawiam a ze trochr tych metrów mamyntp schodzi. Właśnie leze bo mnie zlapal bol kręgosłupa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola nie przesadz ze sprzataniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Staram sie nie forsowac bardzo ale miałam sporo na glowie przez ostatnie pol roku i odpuscilam bo balam sie o ciazr ze moze bd musiala lezec czy cos a i czasu nie miałam za bardzo bo praca podyplomowka male dziecko i w ogole wiec tak tylko sprzatalam zeby bylo jako tako a teraz właśnie robie gruntowne porządki. Pomału i bez spiny bo przecież mialam w ostatnich zaleceniach od gin oszczędzac sie. Mam nadzieję że w środę bd w miare wiesci. Najważniejsze zeby sie szyjka nie skrocila i z malym było wszystko ok. Teraz się polozr trochr przed tv taka mam ochote jakas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ola - chyba ktos (sepik ? ) pisal tu o - niespokojnych nogach- tez tak mam, jak sie tylko poloze to lydki pala mnie ogniem, i tylko zimny mokry recznik na lydki i stopy tylko tak moge zasnac. juz mam dosc urlopu i chce do domu odpoczac ... ale jeszcze tydzien ... karola8912 - podziwiam ze masz i checi i sile do sprzatania, mi to sie nawet rano wstaac nie chce juz bym poszla spac odrazu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ola poniekąd jestem zmuszona bdac o porządek w domu. Moja córka ma azs i ostatnio wyszło jej w testach ze jest uczulona na kakao curry i roztocza. I tak jak pierwsze 2 można z diety wykluczyć to z kurzem sie nie wygra. I dlatego chce zeby w domu było jak najczysciej. Tylko ze jak jednego dnia uda ki się coś podrobic to pozniej 2 dni nie moge z kręgosłupem sobie poradzic Wczoraj juz mnie bolal i dzis tylko poprasowalam trochę i juz mnie boli. A teraz jeszcze przebieralam Werke to jak mnie zlapal bol no to szok. Ale trzeba jakoś wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola az tak ten kregoslup szaleje? A np pod prysznicem tez Ci morduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Chyba zeby kurzu noe bylo to trzeba miec minimalizm ale kurz wszedzie osiada:/ mniej rzeczy laywiej scierac ale np z odkurzaczem jak Ty dajesz teraz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×