Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość ola684
Ty_nka -jeszcze zadnej nie kupilam , ale pewnie wezme taka najzwyklejasza z drogerii z dzialu dla niemowlakow. nie wiem nie znam sie, a moze z apteki lepiej cos znalesc? laura_1988 doswiadczona w temacie moze nam cos podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Cos nam k25 się nie ozdywa. Moze juz tuli swojego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ola ja to chyba nawet nie wiem do konca jak wygląda opadniety brzuch :D mnie tez kosci bola po bokach, ale tylko jak spie. Jak się przewracam z boku na bok. Wczoraj ostro sprzatalam i w nocy jak wstawalam to myslalam, ze się przewroce. Chyba przesadzilam, ale teraz jest już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a co przygotowac maluchowi na wyjscie? Pogoda w październiku może być rozna. Jakiś lekki kombinezonik kupić, takiego "misia"? Mam jakieś dwa, dostalam, ale na noworodka będą zbyt duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
a ja na wtorek dostałam skierowanie do szpitala między innymi ustalić termin cc ale też przez tę bilirubinę dziś zrobiłam znów wyniki i rośnie cały czas, ciekawe czy jeszcze mnie wypuszczą czy będę tam już o porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja mam taki polarkowy pajacyk myślę, że wystarczy ale ja jeszcze wrzesień zaliczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
tez tak sprawdzam czy to juz u k25. laura_1988 - nie wiem czy bede w stanie pic herbatke jak sie skurcze pojawia :), ale trzeba bedzie raz jeszcze zawalczyc. sepik - wczorej sie zastanawialam, co przygotowac na wyjscie, jest tak cieplo po poludniu ze taki misio to przesada, a moze z dnia na dzien bedzie zimno i znow trzeba bedzie sie zastanawiac. w sumie to ze szpitala w samochod i tyle. coraz wiecej watpliwosci, a corcie mam z 1 pazdziernika wiec powinnam wiedziec :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Ola i co jej szykowałaś na wyjście? Bo ja myślę o takim misiowym/polarkowym pajacu.A poza tym zawsze można przykryć. Ja też nastawiam się na końcówkę września. Z tego co kojarzę to k25i miała mieć wczoraj ktg i ewentualnie dziś zdejmowany szew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i trzyma nas w niepewności;) pewnie ma zdejmowany szew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
mam do wyboru, kurtke i spodenki i kocyk (tak mialam corci i bylo akurat), a teraz mam jeszcze dodatkowo takie cos misiowe. i czapeczki oczywiscie. wiec albo jeden zestaw albo drugi bedzie. a jak nie bede wiedziala to zawsze bedzie kogo zapytac w szpitalu co radza na dana pogode. nosidelko jest dobrze osloniete, nie powinno byc problemu. ale i tak sie zastanawiam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja myślałam właśnie o kaftaniku + spioszki i właśnie ten polarowy pajacyk poza tym jest jeszcze kocyk i ta nakłaka na nosidło więc chyba nie zmarznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
body i pajacyk i misio tez brzmi dobrze ale teraz nie zgadniemy. zawsze spie o tej godzinie a dzis mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Wczoraj tez mialam problem w co ubrac mała ze szpitala. Tym bardziej sie zalamałam przy tym, ze nie wiem kompletnie jak sie dzieci ubiera...nigdy tego nie robilam porazka...;/ Czy body z krótkim rekawem na to cieplejszy pajac starczy? i okrycie kocykiem? Nie chcialabym przesadzic ewentualnie na górę jakas bluzeczka. Mowie Wam dziewczyny teraz do mnie dotaro ze nie bede umiala nawet własnego dziecka ubrac...;/;/ Ciekawi mnie jak to jest z mlekiem koncze 36t a z piersi nic mi nie wypływa nic i do tego mam wrazenie ze sie zrobiły zamiast hmm wieksze to mniejsze..;/ wrecz miekkie jak po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Milka wszystko zależy jaka pogoda będzie, niby mówią, żeby jedna warstwę więcej niż to co sobie się ubiera moje piersi też jakieś miękkie ale pocieszę Cię, naprawę mam malutki piersi i karmiłam córkę rok i dały radę;) pewnie bym jeszcze karmiła ale mała sama nie chciała juz jeść, na tym etapie nie ma co się martwić, pokarm przychodzi gdzieś w 2- 3 dobie po porodzie a na początek strczy siara karmienie to wilkości 1 łyzeczki od herbaty i dziecku wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
No wlasnie ten pazdziernik to taki różny może sie okazać. Może być i ciepło jeszcze i juz chloodniej. Jak pytalam położnej czym smarować buzke jak będę z małym wychodzic ze szpitala to mówiła, że niczym, że przecież Dzidzius będzie w nosidelku, okryc go kocykiem a Maz zaparkuje auto przy samym wejsciu do szpitala. Wiec moze i z tym ubiorem nie ma co przesadzac. W szpitalu doradza co zalozyc malenstwu. Ja sobie w takim razie tego misia przygotuje body pajacyk czapeczke i cieply kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny ja sie nie znam na tych herbatkach, które mają pobudzić laktacje, ale polozna dala mi saszetki firmy Hipp. Pewnie dostepne wszędzie w drogeriach typu Rossmann itp. Mysle, że nie sa jakieś drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka nie przejmuj się, ze nic Ci nie wyplywa z piersi. Podobno to zadna przeslanka tego czy będzie pokarm czy nie. A próbowałas delikatnie nacisnac sutki? Przypuszczam, ze nie powinno sie nic majstrowac przy piersiach, ale ja dopiero wtedy coś zauwazylam. Moze raz lub 2 miałam delikatne plamki na bieliznie. Myslalam, ze będą jakieś wkladki już potrzebne, ale gdziez tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Te wszystkie herbatki maja w sumie ten sam sklad. A cena zalezna od popularnosci producenta. Ja kupilam w rossmanie herbate w saszetkach chyba jakos za 8,99zl. Ale sa tez granulowane rozpuszczalne o pare zlotych drozsze. U nas w domu zadne z nas nie ma prawa jazdy ale nie musze sie tym martwic bo mieszkam po drugiej stronie ulicy od szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
No to mysle, ze Ty laura jak masz rzut beretem to tez nie ma się co martwić o ciuszki dla malucha. Żeby tylko nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Dziewczyny nie wiem jak wy, ale ja bd rodzić na początku października i nastawiam się na ładną pogodę i wydaje mi się że nie ma sensu tak opatulać dziecka. Body i pajac, czapeczka na to kocyk i wystarczy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Na laktację podobno dobry jest też sok jabłkowy. Ja w pierwszej ciąży nie miałam pokarmu przed porodema jak urodziłam to pokarm pojawił się ot tak. I TEŻ KARMIŁAM rok :D teraz też jestem w sumie spokojna tylko nie wiem czy wystarczy mi cierpliwości, ale trzeba się pozytywnie nastawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wczoraj bylam na ktg byly skurcze co osiem i pół minuty lekarz kazal sie klasc na oddzial. Pojechalismy po rzeczy i wrocilam. W nocy skurcz za skurczem z bolem plecow. Rano ktg o 5,30 nic zero potem mialam badanie ginekologiczne i ciachniety szew, lekarz go wyciagnąl i szyjki nie ma, rozwarcie na 3cm. Ktg mialam jeszcze 3 razy ale nawet jednego skurczu. Ogolnie to na obchodzie lekarz mowiac ze mam przyjsc na badanie powiedzial a potem porodowka na test. Ale ze porodowka cala zajeta stwierdzil ze jeszcze da mi czas by Mala sama wyszla bo w sumie dzis jest 40tc i nie ma sensu ladowac tak od razu oxy. Wiec czekamy dzis bylam troche w szoku po zdjeciu szwu wiec wiecej lezalam dopiero wieczorem bylam pospacerowac. Brzuszek mam tak nisko ze widac ze jest on oklapnietym jajeczkiem wudac to ze jest opuszczony u dolu a nie tylko ze jest przerwa pomiedzy piersiami a brzuchem. Co do zdjęcia szwu to jestem jakos zadowolona i jednoczesnie zaskoczona ze taki bol ktory spadl na mnie nie wiadomo skąd dalam rade zniesc. Bo o porodzie sie mowi ze bedzie bolec to juz psychicznie o tym myslimy a szew mial nie bolec. Jestem zaskiczona tym co lekarz tam wkladal ze to sie miesci i ze czlowiek jest to wstanie zniesc. Sporo po tym krwawilam ale szew byl 17 tyg w szyjce wiec wyciagniecie go spowodowalo krwawienie wieksze zdecydowanie niz po zalozeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzis jedna polozna opowiadala ze jej pierwszy porod trwal 45min a drugi 21h. I opowiadala o tym pierszym ze w 38tc przyjechala na ktg a ze byl jej lekarz to od razu zbadal tak po prostu by zajrzec czy jest mize jakies rizwarcie okazalo sie ze rozwarcie gotowe bez zadnych skurczy i na porodowke biegiem dali oxy i to byly juz skurcze parte i dzidzia wyszla. Mowi ze byla kompletnie nie przygotowana ze to juz. Sympatyczna akcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia1981
K25i trzymam kciuki aby maleństwo jak najszybciej było przy Tobie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jeszcze tak sie zdazylo ze koordynatorem patologii ciazy jest moj doktorek prowadzacy wiec nie mam co narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Wszystkie damy rade. K25 najważniejsze, że jesteś pozytywnie nastawiona :) życzę Ci żeby wszystko ekspresowo się potoczylo i żebyś razem z malenstwem szybko wróciła do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stifler
Sausage Party (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/Cy9sausage-party-2016 Kiełbasa wyrusza w podróż, aby dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu. Animowana komedia. Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie. Za pomysł i scenariusz odpowiedzialny jest Seth Rogen, możemy więc spodziewać się kontrowersyjnego humoru i znakomitych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i trzymam kciuki za szybki bezproblemowy poród, jeszcze troszkę i będziesz z Malutką w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25 życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu ,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Hej dziewczyny! Daaaawno mnie nie było... k25i życzę Ci aby szybko poszło... a może już urodziłaś :D . Napisz mi czy wcześniej odszedł Ci lub którejś z Was czop śluzowy?! Mi odszedł w 35 tyg... i myślę że to za wcześnie! Dzisiaj mam 35+4 i wczoraj miałam skurcze przewidujące. Po weekendzie idę do lekarza także zobaczymy czy coś się tam dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gosc30 ja jestem w 35+6 dni tc i nie zauwazylam odejscia czopu sluzowego. Nie martw sie podobno i kilka tygodni przed moze sie to zdarzyć, nie zawsze tuz przed porodem. Lekarz to napewno sprawdzi na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×