Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gośćgosc ANECZKA
A na prenatalne badania można iść z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Jestem po wizycie u gin. 12+1 usg dopochwowe dzidzia 5cm i wszystko ok. Badania prenatalne miedzy 18-22 tyg. U mnie nie ma potrzeby wcześniej bo to moja 3 ciąża nie mam wad genetycznych w rodzinie. Na prenatalne jak najbardziej z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jeśli chodzi o uczucie ciagniecia w brzuchu to i ja odczuwam. Mogę porównać to do malutkich zakwasow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
a czujecie czasem takie pulsowanie w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aniala ja nie odczuwam żadnego pulsowania w pochwie:) Jak Wasze brzuszki? Widoczne już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aniala Ty jesteś w 13+6 tc? Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek na spacerku spotkałam znajomą i powiedziała" widzę ze się wreszcie zdecydowaliście na drugiego dzieciaczka". Ja juz wyglądam jak mamuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ooo fajnie jak juz ktoś zauważa:) ktoś kto nie był wtajemniczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
u mnie tez widac brzuszek :) zimowa kurtka ukrywa ale juz niedlugo. ja w nocy moge spac tylko na boku, na plecach boli mnie zoladek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
dziś dokładnie 14+0 :) termin wg ostatniej miesiączki 30 wrzesień wg usg podobnie u mnie lekki brzuszek ale niewtajemniczeni nie zauważą:) jestem wysoka w pierwszej ciąży długo nie miałam brzucha i ogólnie nie był za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
zazdroszczę Wam Dziewczyny, że już widać brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
mi się przypałętała grzybica chyba bo swędzi i piecze:( ciekawe co można w miarę bezpiecznie stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
W pierwszej ciąży kiedy będzie widać brzuszek? Kiedy zamierzacie się ta nowina podzielić z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
chyba nie ma reguły kiedy brzuch będzie widać, zależy jakiej jesteś budowy jakie masz mięśnie brzucha, ja miałam brzuch płaski ( taka moja uroda jestem bardzo szczupła od pasa w góre natomiast przekleństwem są nogi - dosyć grube:( moja siostra już w 4 miesiacu miała duży brzuch jest niższa ode mnie, ja zaczełam 4 i ledwo widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
my sie bedziemy dzielic informacja po prenatalnych 4.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen2
Aniela z grzybicą to koniecznie idź do ginekologa. Ja miałam tylko jakieś zapalenie (zmiana śluzu na żółty), ale po tabletkach dopachwowych przeszło. Mój ginekolog mówił, ze ważna jest szybka reakcja, by zakażenie nie doszło do płodu. Dziewczyny a jak wogóle u was ze śluzem. Ja mam tak, że np. na dłuższym spacerze normalnie czuje, że ze mnie poleciało więcej wydzieliny, oczywiście bezbarwnej. Odnośnie brzuszka do u siebie go za bardzo nie widać, ale u mnie to dopiero 10 t 4 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Przy spacerach jest dużo wydzieliny bialej- przezroczystej. ;) witamy witamy mamy 10 tygodniowe ;) to na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Podczepie się pod październik bo wrzesbiowe mamy nie odpowiadają:( ja mam termin na 5go września tak wynika z usg. Jak sie czujecie? Jak u Was ze wstawaniem rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A mnie po dłuższym spacerze boli dół brzucha tak jakby ciągnie:( jestem bardzo zmęczina nic tylko bym spała i 17 tc a u mnie codzienne wymioty po wymiotach okropna zgaga:( Wy piszecie a brzuszkach a ja wyglądam szczuplej jak przed ciążą a nawet powiedziałabym zgrabniej. Brzuszek widac jakoś tak bardziej wieczorem lub w dopasowanym ubraniu, piersi fajnie uwydatnione. Z racji tego że schudlam nie mam boczkow, ktorych sie dorobilam przed ciąza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
przypomnijcie mi dziewczyny bo nie pamiętam... na badania krwi na czczo czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Krew na czczo. A mamy 10 tyg jakie macie objawy. K25i proszę Cię nie strasz mnie... ja mam wymioty od 5 tygodnia ciąży a teraz jest 12.. i co to dalej się będzie ciągnęło? Nieeeeedd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
spróbuję się jutro dostać do lekarza...u mnie wieczorem też brzuch bardziej wzdęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka mnie kazdy mowil ze 12 tydz i jak ręką odjąl u mnie to niestety nie przyszl. I tak kilka razy dziennie zazwyczaj w malych odstepach czasowych, poczatkowo tylko wieczorami wymiotowalam a teraz o kazdej porze i wszedzie:( aż wstyd np na parkingu pod blokiem no ale co mam zrobic:( wczoraj bylo ok, bo nie wzielam witaminy, bo juz mam faze ze to po tej tabletce tak ciagnie. Pregna plus bral ktos? Wczesniej bralam prenatal uno ale to jest co 12 tc wiec teraz lekarz mi jazal brac to pregna plus. Prenatal niby byl z imbirem i mial zapobiegac mdloscia a tez wymiotowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen2
gośćgosc ANECZKA ja w 10 tyg mam mdłości i czasami ciągnie mnie w brzuchu. W sobotę mam USG, więc zobaczę czy wszytko ok. Zapisałam się też na test PAPPA - 12 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
O ciazy dowiedzialam sie 5tyg i 5dn a wymiotuje dokladnie od 5tyg. Kupilam plastry takie na nadgarstki co cos tam uciskają i niby nie mdli ale trzymam na jakis wazny dzien. Bo póki co to raczej kisze sie tylko w domu jak moge. Zadne sposoby wygrzebane w necie mi nie pomagają, a jak z kims rozmawiam to kazdy teksty typu: niemozliwe, ja tak nie mialam itd nikt mi nie wierzy. Procz Meza co musi czasem po mnie sprzatac albo mnie podtrzymuje jak wymiotuje bo nie mam sily stać. Potem okropnie piecze mnie przelyk, to biore troche miodu na lyzeczke i pomaga. Jedzenie chyba nie ma wplywu na wymioty w zesniej po czyms snazonym w panierce wymiotowalam a teraz czy zjem lekko czy ciezko to nie ma znaczenia. Pomózcie jakos bo brakuje mi sil. Leze jak wywloka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja właśnie biorę falvit mama i prevomit- na wymioty.. wiem ze to coś pomaga bo jak dwa razy nie wzięłam to było jeszcze gorzej. Tez miałam tak ze juz myślałam że żelazo albo jakaś inna witamina mi szkodzi w tabletkach. U mnie najgorzej jest z rana. Ja się dziwię ze lekarz nic z tym u cebie nie robi. Słyszałam że jak jeszcze w 2 trym występują wymioty to lekarze coś przepisują. Powiedz o tym koniecznie lekarzowi.. ;) a ja dziś zobaczę dzidzi o 16:30 mam wizytę. Jupiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
A jak jest u ciebie z jedzeniem,? Ja jem malo a często owoce warzywa mięsa unikam ale wędline jakąś lekka zjem . Pieczywa nie jem. Rano nim się podnióse z łóżka mam pod ręką crossainta maślanego albo biszkopty paluszki zagryzam i leżę. Tak do godziny później jak wstaje to idę do WC wymiotowac ale odrazu lepiej jak jest czym ale nie zawsze jest tak ze zwracam jedzenie czasem tylko powyje nad WC i jest oki. Później popołudniu mi się zaczyna.. wieczór porazka bo jak zjem ciut więcej to usuwam to z zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×