Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gośćgosc
Prenatalne mam na 5 kwietnia- juz nie mogę się doczekać. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Laura dobrze, że wrócił, pewnie przemyślał ale głupio mu się przyznać i czekał, żebyś się rzuciła na szyję. Zdrówka dla Was. Dziewczyny ja byłam u swojego ginekologa(nfz) w 11+5 ale, że ma słabe usg to idę jeszcze jutro(12+5)i się denerwuje. U mojego podał mi tylko przezierność 0,8 CRL ok 51. Ja mam duży apetyt chociaż teraz troszkę słabnie. Zauważyłm, ze też nie mam takiej duzej zgagi jak miałam i juz myślę czy wszystko ok. Ale może to dlatego, ze kończę 1 trym? dziś mam jakieś kłucia w prawym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ja w dalszym ciągu cierpię na mięso-wstręt... Zawsze uwielbiałam mięso, wędliny itp... a np. dziś rano ugotowałam sobie białą kiełbasę i czułam się jakbym człowieka pożerała... oddałam synowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
mnie mdli jak sobie pomyślę o łososiu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Dla mnie jak kiedyś ulubieniec tak teraz wróg to: kurczak czosnek rosol kiełbasa wędlina. Schudłam juz 5 kg... myślicie że są szanse ze to się zmieni od 2trym.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Goścgosc ja dopiero będę ustalala kiedy pojadę na prenatalne i tez nie mogę się doczekać. Aniala spokojnie ja miałam mdłości cały dzień cycki jakbym sobie zrobiła wielkie i bolesne i pewnego dnia minęło,wiec zakładałam najgorsze ale wszystko dobrze. Nie martw się. Ja ostatnio jechałam busem tłok i kobiety wyperfumowane o matko co ja przeżyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Ja się przyznam straszny wstyd ale zwymiotowalam w biedronce. .. mialam reklamowe w kieszeni kurtki i szybko uciekłam na kosmetyczny. Myślę że nikt nie widział. Mąż się śmieje ze się na YouTube zobaczę. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Witam wszystkie przyszłe mamy. Ja mam termin na 11 10. Cierpie niesamowite mdłości. Raz wymiotowałam ale tak że 4 dni miałam wybroczyny na twarzy. Mam nadzieję że to już końcówka i od nowego trymestruu będzie już lepiej. Pochodzę z Andrychowa (małopolska) i to moja 3 ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Tylko raz wymiotowalas? Szczęściara, ja bym się już nie doliczyła ile razy... to jesteś w 11 t.c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
No tak wychodzi 11 tydzień. Ale ja bym chyba wolała wymiotować bo tak to jest mi niedobrze 24h/dobę i boli mnie żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Każda z nas ma swój ból Hehe ja wieczorami mam zgage. Zastanawiam się czy przejdzie mi to z 1 trymestrem - chciałabym. Ja mam dokładnie 10t +3d ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) day and night, u mnie tez troche dzis popadalo...juz mogloby zrobic sie cieplej...tesknie za sloneczkiem... dzis po raz pierwszy popoludniem nie bylam taaaak bardzo zmeczona, jak to zwykle ostatnio bywalo..mam nadzieje, ze ta sennosc mi niedlugo przejdzie, bo popoludniami nie daje rady nic zrobic :O dzis tez mnie jakos lekko mdli..i czuje caly czas jakies babelki brzuchu.. cos jakby mi w jelitach sie przesuwalo :/ a ktos pytal o badania prenat. ja bede miala w przyszlym tygodniu, 30 marca... mam nadzieje, ze z malenstwem wszystko w porzadku. goscgosc, szansa, ze wszystko zmieni sie po 12 tygodniu jest spora..niestety musimy swoje odczekac ;-) a co do schudniecia- ja wrecz przeciwnie..przytylam..bo ciagle mi sie chce jesc :O i do tej pory ..nie zwymiotowalam ani razu... witam nowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ty to jesteś dopiero szczesciara! Ale mdlosci no reż nie są ciekawe. . Martwi mojego męża fakt, że tylko leżę i śpię. . Powiedział mi ze mam depresję. No ale wymioty sennosc i pogoda za oknem nie zachęca mnie do radości . Was chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Goścgosc Eee może nikt nie widział :-P a jak tak to będziesz sławna ;-) Ja ogólnie jestem ze Śląska ale mieszkam w Krakowie także prawie po sąsiedztwie z Andrychowem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pokaz mu ten topik i niech sobie poczyta ile z nas "lezy i spi" ;-) to jest normalne.. w naszym organizmie zachodzi teraz wiele zmian.., tworzy sie nowe zycie, a to kosztuje wiele energii :) tak jak juz wczesniej pisalam..mnie od polowy lutego pomiedzy godzina 16-18.30 nie ma ;-) tzn musze sie polozyc i oczy mi sie same zamykaja... ostatnio bylismy w ogrodzie botanicznym, to moj K. sie smial, ze chyba zaraz na stojaco zasne ;-) oczka mi sie zrobily jak u chinki ;-) nie no ta pogoda jest...wlasnie dobra do spania :P aleee dziewczyny przed nami wiosna, dni coraz dluzsze.. i niedlugo kazda z nas minie 12 tydzien...wtedy bedzie na pewno lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko dayand night.. krakow..piekne miasto..bylam dwa lata temu, przejechalam sie nawet dorozka :D kurde cos ten rok jest dorodny..moja nastepna kolezanka okazalo sie, ze jest w ciazy..7 tydzien... to juz czwarta znajoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Tłumaczyłam mu.. Hehe ja tez ze śląska. Okolice Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, ale mam dziwne uczucie w zoladku... tak mi jakos ciezko.. a nie jadlam dzis nic tlustego i wszystko w nieduzych porcjach :/ az mnie mdli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Na to chyba tez nie ma reguły... mogło coś ci nie przyjąć się i później mdli.. ja na prawdę nikomu takich objawów nie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide lezec..w takiej pozycji mi najlepiej ;-) milej nocki, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja prawie całymi dniami leżę. .. tyle co ogarnę mieszkanie i znowu leżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
I_can ładne ale do odwiedzenia tylko bo smog zabija :-S wole swoją wieś lasy pola i przyroda. Aneczka ja można powiedzieć że też okolice Katowic ;-) ale bardziej w stronę Częstochowy ;-) Dziewczyny za niedługo nam minie zmęczenie mdłości damy rade ;-) Dobranocka lecę mała przebierać i spać może pójdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Dobranooooooc mamusie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, czyzbym byla dzisiaj pierwsza?:) u mnie dzis niebo troche zachmurzone.. chyba bedzie padac :( No ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Posprzatam sobie troche w domu :P Wlasnie wcinam sniadanie...stwierdzilam, ze bede zapisywac co jem..zeby wieczorem zobaczyc gdzie popelniam bledy .. ;-) Teraz w mam w 12 tygodniu +5 kg w porownaniu do pierwszej ciazy. Wiec wypadaloby jesc same zdrowe rzeczy...a ja mam za czesto rozne zachcianki..a to lody..a to czekoladka.. normalnie tragedia.Musze to ogarnac... nie chce w lato wygladac jak hipopotam :O A wiecie, w lato to juz bedziemy mialy spore brzuszki ;-) fajnie by bylo gdyby tylko brzuszki byly duze.. A wy czesto macie zachcianki? na niezbyt zdrowe rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
No dzień dobry. Ja z rana oczywiście przywitałam się z moim przyjacielem WC ;/ zachcianki hmm ja ogólnie mało co jest. Ale przykładowo nigdy nie przepadalam za krokiety mi z barszczem a jak mąż mi podał to zjadłam ze smakiem. Te co mają wymioty i nudnosci może muszą jeść coś czego wcześniej nie jadły? Hmm tez wam śmierdzi lodówka? Łazienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja się cieszę że brzuszek będzie w lato a jeszcze bardziej ciesze się na świeże z ogródka warzywa i owoce. Czereśnie agrest truskawki mmmmmmm a ze sklepu to ARBUZ mi się marzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Witam dziewczyny. Ja się tak nie zachwycam że przez lato będziemy miały duże brzuchy. Pamietam z pierwszej ciąży że ledwo żyłam w te upały i okropne duszności miałam. No ale trzeba będzie jeść dużo najlepiej sorbetów. Ja dziś leżę w łóżku całą noc mi żołądkiem wywracało. Skurcze niesamowiite aż nad ranem mnie przeczyściło. Do tej pory byłam 3 razy. Oby ustało. Wam też się zdarzają biegunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris123
Witam, choć mam termin na 15 wrzesnia to zagladnelam do Was :-) w 1 trym miałam mdłości, wymioty, nie wspominajac o jeździe autem, nie byłam w stanie prowadzic a wręcz wymiotowalam, całe dnie przelezalam bo nie miałam siły i nagle jak ręką odjął od 12 tyg nawet mam zachcianki, apetyt i dostałam takiego powera, że mogłabym góry przenosic:) zobaczycie minie i Wam. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris123
Aha nadal nie jadam wędlin, choć za tydzień zacznie się 4 miesiąc odrzucaja mnie tak samo kotlety z kurczaka fuj, mogę zjesc mielonego :-) , a teraz cholera ciągnie mnie do slodkiego jak misia do miodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
O nie tylko nie kurczak i kotlety... bleee Ja naprawdę mam nadzieje ze mi to przejdzie od 12 tyg. Boże daj mi.. bo ja już na wykończeniu jestem. :( Iris jak twoje prenatalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×