Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gośćgosc ANECZKA
Moja waga przed ciążą 68kg teraz 63kg.. waga z rana. Waga spada a brzuch wzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Chcialam wam zyczyc Wesolych Swiat Wielkanocnych... Aneczka nie martw sie, bardzo wiele kobiet w ciazy spada napoczatku na wadze...a to "dzieki" wymiotom... Ja mam problem w druga strone..nie wymiotuje..i tyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
I_can wolałabym chyba tyć i normalnie jeść ;( Wesołych i smacznych - najedz się za mnie! ach ... powiem Wam dziewczyny, że tak dziwnie się czuję... jakbym nie była w ciąży... kiedy jestem po wizycie u gina i widzę na usg malucha to się cieszę ale to trwa dwa dni a później znowu mnie przytłaczają te wymioty i ogólnie kiepskie moje samopoczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja narazie przytyłam 1 kg z czego się ciesze. Mam ponad 1,60m a teraz ważę zaledwie 48 kg. Martwi mnie taka niska waga. .. szczególnie w ciazy. .. lekarz nie ważył mnie na 1 wizycie wiec nie wiem czy jest się czym stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
A ja Wam powiem ze z jakiegoś powodu to my jesteśmy w ciąży,to my rodzimy i przeważnie to my wychowujemy gdy ojcowie są w pracy...wyobrażacie sobie faceta w ciąży i podczas porodu? My jesteśmy silne i wszystko przetrwamy,nie wiem skąd mamy taką siłę ale mamy ;-) wiec jeszcze trochę i zapomnicie o wymiotach. Dziewczyny Wam również wszystkiego dobrego w te święta i mokrego dyngusa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Dziewczyny ja wam zazdroszczę tak małej wagi. Ja niestety należę do tych ciężarnych co tyją w ciąży i to dużo. Taką mam skłonność i cóż poradzę. Ważne by dzieciąto było zdrowe. Wam zdrowych i smacnych Świąt i mokrego dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
gośćgosc ANECZKA - wiem ze sie martwisz ze duzo schudlas, ja tez tak mialam kg spadly do 49, ale potem odrobilam z nawiazka, przytylam do 72 przy porodzie, i bardzo duzo mi zostalo i nie zrzucialam az do teraz. z dzidziusiem wszytsko w porzadku. chudlam do 14 tyg. a potem szybko w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ale mnie wzięło... od wczoraj chodzę i jem tylko paprykarz i sałatkę pikantną z makreli :P Mam taki troche wstydliwy problem... zdarza wam się ciut popuścić przy jakimś wysiłku? Bo mi tak, jak wciągam wózek na 1 piętro z moją 16-miesięczną córeczką w środku... i zawsze od razu lecę do WC sprawdzic czy to nie krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ojjj tak to nie mam bo nic nie dźwigam. Uważaj na siebie Laura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura ja popyszczam jak kicham. Poriznawiaj z lejarzem mize Cię skieruje gdzieś gdzie mają profilaktykę nietrzymania moczu. Wesołych świąt dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesa1983
Życzenia powyżej są ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
WESOLYCH SWIAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Witam ;) jak tam święta ? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Święta święta i po świętach. Wczoraj rodzinnie. Dziś leżę cały dzień. Mdłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Wiecie co u mnie trochę zmian nie wiem czy na lepsze i na gorsze te które wymienię. Na lepsze to chyba to ze wymiotuje praktycznie tylko rano góra 3 razy i później trochę mnie mdli wieczorem. A druga rzecz to takie w podbrzuszu ranie delikatne nie wiem czy to normalne czy nie ale w czwartek mam wizytę i myślę że lekarz mi odpowie na to pytanie. A może któraś z was tak ma nie wysilam się dużo, tylko spacer wolny i tyle.. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
* rwanie miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość074
Hej dziewczyny ja całe święta chora w łóżku , siadł mi jakieś cholerstwo na oskrzela i krtani , gorączka ponad 38 non stop , dzwoniłam teraz do położnej bo nie mogę jeść i ledwo co pić , straciłam głos wiec podczas rozmowy się aż popłakałam z wysiłku i strachu ze z małym coś będzie nie tak bo wczoraj miałam ponad 39 st większość dnia i paracetamol nie zbijal za wile tej temperatury... Mam nadzieje ze wasze święta minęły w lepszej atmosferze i ze jesteście zdrowe jak rybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Cześć Dziewczyny:) święta minęły mi w ciągłych rozjazdach:) u rodziców jednych drugich, u dziadków moich i męża:) brzuszek wydaje się już dużo bardziej widoczny. Dzisiaj musiałam wyjść z kosciola bo słabo mi się zrobiło. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
sepik- to znak- nie chodź do kościoła hehe ;) no mi niestety słabo i ciemno się robi na każdym kroku, wystarczy że ukucnę i wstanę (nawet w żółwim tempie) za 10 dni wizyta- muszę wycyganić drugie zdjęcie USG :D no i się dowiedzieć w końcu co z tym moim terminem porodu... mam nadzieję że USG sie pomyliło... dziś równe 12 tygodni , jutro zaczynamy trzynasty. A czternasty tydzień to już chyba USG przez brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura ja miałam usg przez powłoki brzuszne juz w 11 tyg i było pięknie widać malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
czesc dziewczyny, ja sie ukrywalam w bluzie przed rodzina zeby nie powiedziec jeszcze, chce poczekac na wszytskie badania zeby sie juz moc pochwalic. 13 tydzien i moge jesc w sumie wszytsko, od niczego mnie juz nie odrzuca ... i tu niestety. bo zjadlam troche czekolady i bolal mnie strasznie brzuch. wiec juz wolalam jak bylo wczesniej za wczasu organizm wiedzial ze nie wolno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja prenatalne 12+5 miałam przez brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
czasem mam wrażenie, że czuję już ruchy ale chyba to jelita bo dopeiro 13+5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Cześć dziewczyny ja zaczynam dzisiaj równy 12 tydzień. O 14.40 mam wizytę u mojej gin, więc będę coś już więcej wiedzieć. Ja wczoraj drugi raz podczas tej ciąży wymiotowałam, ale w sumie to mi się nawet lepiej zrobiło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Dziś 11+4 ;) jem juz wędliny i kiełbasę i mięso także jakąś zmiana jest. Dalej tylko te nie pokojace zrwanie w podbrzuszu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Ja też mam takie jakby rwanie ale to NORMALNE. Macica się rozciąga i więzadła, więc nic się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen2
Aneczka ja też mam czasem takie ciągnięcie. Lekarz powiedział, ze to normalne jak tak ciągnie po bokach bo macica się rozciąga. Mi pomaga no-spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Narazie nie jest to aż tak uciążliwe ale jak jadę samochodem albo długo siedzę to tak mi się dzieje. Wiem jedno spodnie pójdą do wymiany.i mam dobrą informacje przytyłam aż 1 kg ale i tak się ciesze ze juz dalej nie chudne; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Haha Laura 1988 może cos z tym kosciolem jest:) omijalam na początku szerokim łukiem przez mdlosci, ale teraz święta. .. Wiec chciałam iść. Ja mam 13+2. Za tydzien mam wizyte u ginekologa. Będzie wtedy juz 14+2 tc. Ciekawe czy dalej badanie dopochwowe. Nie wiem wiec jeszcze nie biorę męża:) myślę że na kolejne za miesiąc pójdziemy już razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×