Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Znudzona1234

Gracie w gry ? jakie ?

Polecane posty

Gość Mulder
Nie muszę spac, może poznam fajna dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili przechodzę drugi raz Dragon Age Inkwizycję. Już praktycznie kończę, został mi tylko dodatek DLC "Intruz". Dopiero teraz mogłam sobie pozwolić na jego kupno, więc to jedyne DLC którego jeszcze nie przeszłam. Poza tym nadal czeka na mnie Fallout 4. Prawie skończony, ale na razie skupiłam się na zadaniach pobocznych, więc prędko nie wrócę do głównych questów :P Oprócz tego gram też w serię Mass Effect. Właściwie to grałam, bo wkurzyłam się zakończeniem serii i póki co nie będę wracać do tego tytułu..W tej chwili czekam na premierę ME Andromeda ( będzie w tym roku). Ogólnie gram praktycznie we wszystkie gry od Bioware, a więc: KOTOR, seria Neverwinter Nights, SWTOR, Jade Empire, Baldursa i wspomniane wcześniej serie Dragon Age i Mass Effect. Mam też kilkadziesiąt innych tytułów na Originsie i Steamie ( w tym Fallout i gry z serii The Elder Scrolls), ale głównie skupiam się na grach od Bioware i różnego rodzaju RPG. Pykam też w dwie gry przeglądarkowe (babskie) i Farm Heroes Saga i Neko Atsume na tablecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Mass effect miał takie dlc nazywało się chyba cytadela czy coś w tym stylu to było bardzo dobre dlc a impreza i 100 podciągnąć na drążku zapamiętam długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a jesteś ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Lubie ciepło zawsze podkręcam na noc, by spać nago nie przykrywajac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam, trochę poprawiło mi to humor zanim moja Shepard poleciała ratować Ziemię. Podciągałeś się do końca na tym drążku? Ja dałam sobie spokój po 20 razach :P Poza tym nie chciałam odbierać pierwszego miejsca Vedze. Garrusowi też nigdy nie odebrałam tytułu najlepszego snajpera i zawsze pudłuję na randce z nim ( wybrałam go jako mojego LI) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Nie jestem debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Oczywiście pełne 100, Garusa też pogrążyłem, ale zeczywiscie zakończenie trójki jest jakieś smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Na bank poza twoim zasięgiem, seksisto :] Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele kobiet i nastolatek gra w gry inne niż Simsy czy Otome. Po prostu bardzo rzadko się do tego przyznajemy z powodu takiego nastawienia jak kilku debili w tym temacie zaprezentowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Moja siostrę porwali kosmici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Smutne? Nie, zakończenie było idiotyczne i nie wytłumaczyło niczego. Nie wiem jaki idiota wpadł na to, że zniszczenie przekaźników masy będzie dobrym pomysłem. Jak niby ludzie będą po tym funkcjonować? Praktycznie nie będzie kontaktu między planetami, bo żeby to zrobić, potrzebny jest skok w nadprzestrzeń co jest możliwe jedynie dzięki przekaźnikom...Naprawili to trochę w DLC: wersja rozszerzona, ale nadal nie rozumiem dlaczego była na koniec cutscenka z dziadkiem i wnukiem, która wskazywała na to, że ludzie nadal nie mają kontaktu z innymi planetami. Nie wiem, to całe zakończenie po prostu nie trzyma się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Jak dobrze pamiętam były 3 wybory zniszczenie symbioza i kontrola, a smutne bo co by się nie wybrało to i tak shepad umierał no w pewnym sensie było słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shepard mogł/-a przeżyć przy zniszczeniu ( czerwony kolor). Nie miałeś scenki jak Shepard bierze wdech, leżąc w ruinach? Jeśli dobrze pamiętam, to Bioware potwierdziło, że tylko przy tym wyborze Shepard może żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Aa racja zapomniałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Scully przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szachy se grywam ,umiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Mulder by nie umiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Kurde jest 3,28 gdyby ktoś nie wiedział a ja odpalam muzyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grał tu ktoś w Undertale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Finiszuje na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Nieważne kiedyś myślę że się ożenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przeszedł ktoś Undertale? Bo nie wiem jak mam pokonać Floweya w ostatniej walce. Cały czas wywala mnie z gry jak odbiera mi życie, a próbowałem już chyba z 20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 3:36 bo ma cię wywalać. O to w tym chodzi- Flowey pokazuje ci, że to on ma władzę nad grą, nie ty. Łap życia jak dusze próbują ci pomóc, a jak Flowey atakuję, uciekaj w górę i lewo. Ja też musiałam się namęczyć żeby go pokonać. Ja gram w różne gry, ale głównie w RPG i symulację. Oczywiście w Simsy 3 i 4, Dragon Age, Oblivion, Skyrim, Dragon's Dogma, Drakensang etc. Jedynych gier których nie trawię są sportowe i gangsterskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Kocham ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Dotykał jej stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Nie potrafię zaakceptować nie swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Batmobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Nie kocha mnie chce tylko mojego batmobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Łoooooo jadę na maju do Tesco tam jest fajna laska jak zobaczyłem ja to miałem szkorbut na krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×