Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś...

Polecane posty

Gość Clairs
Czy mi się wydaje czy Ty masz jakieś uczulenie z tym pisaniem na na innym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
O raju, to chyba na prawdę nie jest Twój najlepszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przepraszam😘wiesz ,że nie chcę Cię obrazić:) Po prostu cholernie chcę z Tobą pisać i boję się ,że uciekniesz:D Nosz ,jak mam Ci to powiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Przecież pisałam już, że nigdzie się stąd ( w sensie, że z tego tematu) nie wybieram. Dasz rade uwierzyć na słowo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze no dobrze idę spać:D Dobraaanoc😘 Dzisiaj o 6 pobudka , o 7 wachta. Milego dzisiejszego dnia Clairs,pomysl czasem o takim jednym marynarzu ,który jest już blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydajesz mi się godną mojego zaufania.Nie wiem sam dlaczego,ale tak czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Ja też za długo tu dzisiaj z Tobą zabalowałam. Jutro będę lunatykować w pracy;) Niech Ci się przyśni to o czym marzysz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Choroba, to już dzisiaj będę lunatykować. No ładnie, prawie 1 jest. Do miłego następnym razem Marcelll:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Powiem dzień dobry z początkiem tygodnia:) I aby go piątku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
I jak Twoje marzenia Marcelll? Przyśniło Ci się coś czy ktoś?:) I buziak👄żeby nie było, że nie dałam. I nie sugeruj mi, iż z przymusu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clairs😘 i dziękuję z buziaka,ale i tak lista Cię nie minie;) Marzenia są po to by je spełniać Clairs.Nie przyśniło mi się nic:( za to myślałem o Tobie i kajdankach:D I nic już nie sugeruję. Zatkałaś mi buzię tym pocałunkiem i mam nadzieję ,że juz nie będę musiał tego więcej sugerować:D Do wieczoru Clairs🌼 i aby do piątku.Zawsze to bliżej niż dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Dobry wieczór:) Nie mam złudzeń co do tego, że pilnujesz tej listy no wyglądasz na skrupulatnego:) Te kajdanki to Twój, że tak zapytam....fetysz?:D i tylko nie pisz "Nie tutaj Dziewczyno":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
Tęskniłaś?że tak zapytam?:) Tak:D mój fetysz przy Tobie bo lubię zadziorne i silne kobietki;) a dla Ciebie one są one fetyszem?W nagłym razie może je zastąpić sznurek i bat w dłoni.Po której wolisz stać stronie bata?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A chciałbyś żebym tęskniła?:) Nie tyle fetyszem co pewnym urozmaiceniem od czasu do czasu. Po żadnej, sadomaso to nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
ufff,bo już myslalem,ale kajdanki Cię nie miną. Tak,przyznam się,chcę żebyś tęskniła:)chciałbym bardzo urozmaicać Ci czas.Byś ze mną nie nudzila się,ale ja wiem czy to możliwe?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajdanki przydadzą się by Cię trochę poskromić i przytrzymać,a parę klapsów na pupę to Ci nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Jak na razie nie nudzę się nic a nic, więc jesteś na dobrej drodze do tego bym podtrzymywać moje zainteresowanie. Zresztą to powinno działać w obydwie strony:) Myślisz, że trzeba mnie poskramiać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moją stronę jak na razie też działa.Zobaczymy jak bedzie dalej:P Gdyby coś się spsuło dam Ci znać:D Potwierdzam to co napisalem wcześniej,parę klapsów by Ci się przydało by poskromić tę pewność siebie trochę:D No to jak? tęskniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
I przypadło mi w udziale pchanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Myślisz, że klapsami dałabym się poskromić? Oj, ryzykant z Ciebie:) Powiem tak, gościłeś w moich myślach dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Aktywne w ogóle czy w konkretnych sytuacjach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poskromię Cię w taki czy w inny sposób;) Będziesz tęskniła za mną codziennie,będziesz wypatrywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
I na dodatek jaki pewny siebie:) Zobaczymy, zobaczymy:) Odnoszę wrażenie, że usilnie starasz się mnie rozszyfrować i przewidzieć mój następny ruch. Nie rób tego, to się Ci nie opłaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×