Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

" gość dziś Zabunia to bylo tak Argen powiedzial ze brakuje mu kasy na przeprowadzje do gdziestam nie wiem dokladnie gdzie. A Maciek powiedzial ze sciemnia bo on mial mniej kasy i pojechal gdziestam. W miedzyczasie okazalo sie ze gosc k wygral kupe kasy na loteri w usa tj bilion dolcow i moglby dac pare stowek argenowi. Na to wszyystkim zawiazaly sie usta na supelki i zaczeli zmieniac temat i kojarzyc na sile argena z olka. Jak w polityce. Temat zastepczy, zeby o odwrocic uwage wszystkich od bolców goscia k. Teraz wygladav to jak nagonka na argena i na olke. I jeszcze na pavlo ktory jest w porzo. " X yyyy? równie dobrze możesz mi napisać, że Alvaro zerwał z Glorią, bo okazało się, że ona zakochała się w teściu siostry jego matki, który był byłym piątym mężem koleżanki kochanki wujka syna Estefano :o nie wiem co to za jeden ten gosc o którym piszesz i kto to olka, nie kojarzę takiego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może niech Pavlo i Argen mi objaśnią, kto, co, jak i w ogóle o co kaman. chociaż, jeśli mam być szczera, trochę średniawo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaba zow wala durnia, udajac nieobecna, ta ktora nie zna niczkow i oczywiscie jest adwokatem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie szczerosc nie grozi zabo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz kto to maciek????? Jego tu wszyscy znają. On prowadzi temat Chestnut kitchen. Ma blog kulinarny pt. Kasztanowa kuchnia. Agnieszka zajmuje sie mackowym blogiem, gość k opiekuje się topikiem Chestnut kitchen, a olka to ktos kogo znają z reala (bo oni się znają) i jej nie lubią i sie z niej wysmiewają, ale nie wiem dlaczego i kto ma raje w tym sporze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co te oranże takie jakieś dziś zjadliwe? Może by tak na spacerek przed obiadem. To coś między uszami przewietrzyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś zaba zow wala durnia, udajac nieobecna, ta ktora nie zna niczkow i oczywiscie jest adwokatemsmiech.gif " X znam "niczki" sprzed paru lat, a obecnie nie siedzę 24/7 i jeśli ktoś ze mną nie pisał to zwyczajnie nie znam. może pochwal się swoim niczkiem, którego się jak widać z jakichś powodów wstydzisz. jak widzisz ja nadal mogę pisać pod swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoją znajomość z Maćkiem B. zakończyłam po sławetnej, niedoszłej jego wyprawie do Jastarni i zablokowaniu przeze mnie jego bloga, to było już jakiś czas temu. myślę, że nie ma co do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było 6 stycznia 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argen ty jestes swój chłopak. Ciebie nie bedziemy przewietlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Argen ty jestes swój chłopak. Ciebie nie bedziemy przewietlać. " wy? proponuję, żeby każdy pisał za siebie i pod własnym nickiem. będzie to bardziej czytelne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli sie nie ma zadnego nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Loos, u mnie czekolada na gorąco, a co u reszty to nie wiem :) no i sobota, zaraz trzeba iść ogarnąć chałupę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś a jesli sie nie ma zadnego nicka? " X tu wszyscy są nowi, bez nicka i jakimś cudem pamiętają sprawy z czasów, kiedy trzeba było ten nick wpisać :classic_cool: przypadek? nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przed południem zawsze sprzątam, a wcześniej na zakupy i rozglądałem się za dziewczynami, ale może jedna była do zagadania, tylko mi uciekła, zresztą na ulicy trochę słabo się zagaduje, jeszcze w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mięsko (gulasz), kasze i ogórek A na pierwsze była zupa na winie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dewolaj z frytkami i brokul gotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto by to pamietał. Wpisywało się byle jaki nick, a i tak zaraz przybiegał podszyw i się podszywał i nick był do wyrzucenia i trzeba bylo wymyślać nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież każdy może na pomarańczowo podszyć się pod kogoś, nawet naśladować styl, używać charakterystycznych słów zwrotów i udawać emocje charakterystyczne dla danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Widze , ze mamy teraz nagonke na Olke na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglibyście iść z tym spamem gdzieś indziej? średnio mnie obchodzi Maciek B. i jego wybranki oraz ich niezwykle barwne losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodzi cię Maciek, żabia ci'po, to dlaczego wysyłałaś mu nagie foty, a kiedy nie okazał zainteresowania, to się na nim mściłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durni nie brakuje nawet tutaj x zaba a ty za kogo sie uwazasz? x o zuzce nawet nie ma co wspominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś nie obchodzi cię Maciek, żabia ci'po, to dlaczego wysyłałaś mu nagie foty, a kiedy nie okazał zainteresowania, to się na nim mściłaś? " X buahaha, dobre :D masz jeszcze jakieś gorące newsy wzięte prosto ze swojej wyobraźni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×