Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
za to za chwile sie dowiem, że też jestem nieporadny zyciowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że nie nawet takie proste rzeczy muszę ci tłumaczyć to się nazywa bezrobotny II stopnia czy jakoś tak poszukaj sobie nawet tyle nie potrafisz? zresztą co za różnica nazewnictwo pytał ktoś o wymogi więc z grubsza podałem jak zapamiętałem czytając dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź tego argena z 10 tys dasz mu z 2 będzie cię woził wszędzie albo jeżdził za ciebie będziesz mial wiecej czasu na pisanie na kafe. x argen nie ma prawka bo jakieś ma tam problemy zdrowotne czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę nic szukał bo nie mam zamiaru tyrać na odpejsionych cwaniaczków albo polskich prostaczków uwłaczajacych swoim własnym rodakom aby sie poczuć lepszymi od nich. coś ci wytłumacze. teoretycznie rzecz biorąc korzystanie z takich instytucji jak urząd pracy nie różni sie niczym od korzystania z usług takich instytucji jak policja. obydwie maja płacone równiez z kieszeni argena więc ma pełne prawo korystac z ich pomocy szczególnie, że nikt sie go nie pytał czy chce na nie łozyc kase. oczywiście w praktyce instytucje maja te inne cele niż te, które im sie przypisuje dlatego również przeważnie efekty współpracy z nimi różnią sie od oczekiwanych. co do samej "pracy" to słowo to jest nadinterpretacja definicji pojęcia z dziedziny fizyki używanym ze wzgledu na pozytywny wydźwięk. nikt nie pracuje po to zeby sie napracować. dltego problemu z "praca" nie ma. jest problem z płacą za prace. winić bezrobotnego za to, że nikt mu nie chce zapłacić za prace to jakiś obłęd co wpisywałoby sie w twój image. używając sformułowania nieporadni zyciowo zdejmujesz odpowiedzialność za sytuacje w kraju z rządzących i obarczasz nią ludzi, którzy nie mają wpływu na gospodarke i ekonomie od której stan rynku pracy zależy. dodatkowo śmierdzi mi to eugeniką popularną np w stanach przed i po wielkim kryzysie jak równiez w hitlerowskich niemczech, izraelu i innych cywilizowanych przodujących gospodarczo państwach swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezrobocie zalezy od gospodarki gospodarka od ekonomii a ta od sspekulantów na giełdach wszelakich spekulanci zależą od banków (bądź sami nimi są ) w tej sytuacji cokolwiek wypracujesz i na czymkolwiek sie znasz będzie to z wyłączną korzyscią dla cwaniaczków, któzy operują juz sumami trylionów dolarów podczas gdy wartość wszystkich zasobów, dóbr i pracy na ziemi nie przekracza kilkunastu bilonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezentujesz postawe przed którą ostrzegałem pavla. twój kretynizm w połączeniu z przekonaniem o tym, że zarobiłeś jakieś piertolone drobniaki bo jestes cwaniszy od innych a co za tym idzie lepszy doprowadzi cie do zguby. sm twoja motywacja, którą wydaje sie byc możliwośc takiego myslenia o sobie jest chora. i ta twoja chora motywacja pozwoliła na zrobienie ci prania mózgu, po którym dzielisz i kategoryzujesz ludzkośc według błednych kryteriów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co takiego tam masz? szwalnie? sortownie odpadów? kontrakt z gminą? znajomego burmistrza? i co myslisz, ze złapałes pana boga za nogi? w pewnym sensie podziwiam takich ludzi jak ty aczkolwiek nigdy ich nie rozumiałem. na twoim miejscu mistrzu powoli opiertalałbym to wszystko o niedługo i tak to stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do jednego sie z toba zgodze o ile to ty napisałes. jakakolwiek oficjalna i uzalezniona od koniunktury tudziez obciązona podatkami działalność gospodarcza mija sie z celem w obecnych warunkach. jakakolwiek produkcja czegokolwiek z pozycji innej niż monopolista powiązany kapitałowo z bankierami równiez mija sie z celem. masz pojęccie kto rozdaje karty w naszym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pewnego poziomu dadzą ci podskoczyc bo tacy ludzie są im potrzebni. wyzej niż ci pozwolą nie podskoczysz chociazbys był herkulesem einsteinem, teslą, mc gyverem, warenem buffetem i patonem w jednym. a jak podskoczysz to daj znac. podyskutujemy o wpływie umiejętności i inwencji twórczej na pozycje społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo bez obrazy (ty również pavlo) ale ze swoimi drobniakami i wpływami jesteście z punktu widzenia głównych graczy na takim samym poziomie co alkoholik zbierający złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze roczne a nawet i całkowite wpływy z dzialności nie stanowia nawet jednej tysiecznej rzędu wielkości w ich kalkulacjach. po prostu was tam nie ma. jak nie dopiszą 15 cyfry po przecinku w jakimś raporcie to znikniecie tak samo szybko jak sie pojawiliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałem że dojdziesz do momentu gdzie za wszystko będą winni zydzi albo masoni dlatego nie dyskutuję z tobą bo o ile z idiotą jest sens to z chorym psychicznie tego sensu nie widzę.ty jesteś chory bo widzisz wszędzie spiski światowe. bezrobotny jest bardziej winny temu że nie ma pracy niż urzad pracy. oczywiscie ze ma prawo ale to jest pewna nieporadność skoro ktoś mu ma tę pracę znaleźć. określenie może niezbyt miłe ale nie pamiętałem jak się to nazywa określiłem po swojemu. też mnie możesz nazwać jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie macie świadomości tego faktu to wasze samozadowolenie wypływa z ignorancji i głupoty a jeżeli macie to doprawdy nie wiem z czego tu sie kooorfa cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma juz żadnych zydów. nigdy nie wyszli z niewoli egipskiej. to są pseudożydzi robiący za zasłone dymna dla innych ludzi. nie znasz się wiec używam skrótów myślowych odnoś sie do tego co rozumiesz i nie używaj w kwestiach pieniędzy pojec sportowych. lepszy gorszy, winny niewinny. c****j mnie to obchodzi. jestes bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z babilonu wyszla armia religijnych zombiaków kierowana przez kaste magów poprzebieranych za ich kapłanów i kierujacych nimi dla własnych celów. dlatego cały obecny świat to własność babilonu. co cie kooorfa obchodzi argen i inni "nieporadni zyciowo"? możesz mi to wytłumaczyc? zazdrościsz mu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystasz z wodociągów, kanalizacji, prądu, ogrzewania i dróg publicznych? jesteś nieporadny życiowo? byłeś kiedyś u lekarza? nieporadność życiowa? masz kooorfa żone? sam se nie możesz konia zwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś doczytałem do postu alicji , w którym stwierdza, że em ma tu sporo racji. ironia lozu polega na tym, że nie odnosiło sie to do mojej wypowiedzismiech.gif" X no i właśnie dlatego prosiłam, żeby nie pisać z gościa, bo jak jest ciąg gości i lawina postów, to łatwo się pomylić ;) X a ja zaraz zajrzę do ustawy, bo dziś szukałam Argenowi info w niej, więc mam ją pod ręką. ale coś mi się nie wydaje, żeby były jakieś stopnie bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
argen pewnie wolałby sie szwędać po lesie z łukiem i polowac na dziki niestety jest to zabronione. zamiast tego musi pracować. po co? żeby korzystac z tego wszystkiego o czym pisałem wyzej oraz innych "zdobyczy" cywilizacji. a dlaczego musi z nich korzystac? bo jest nieporadny życiowo i nie przetrwa tygodnia bez jedzenia na mrozie co ty zapewne potrafisz bo jesteś poradny życiowo. tak sie składa, że mamy podział pracy który wynika z potrzeb i lepszej wydajności, z którego wynikają różne sektory gospodarki, z której wynikaja różne instytucje będące częścią wiekszej całości nazywanej państwem. na czele państwa stoją politycy, którzy maja obowiązek zadbac o to żeby żaden człowiek nie chodził głodny bo lezy to w ich interesie i nadaje sens takiemu systemowi odkąd argenowi zabroniono samem dbać o swoją własną dooope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie mają taki obowiązek bo w praktyce przedkładaja system feudalny oparty o trzymanie za mordy niezadowolonych przez tych troche bardziej zadowolonych. w tym celu muszą zabrać dziesięciu niezadowolonym i dac jednemu zadowolonemu który będzie to robił. robią to w sprytny sposób. stwarzaja okazje, manipuluja publiczną kasą, dziela i rządzą. a ty jestes ich cwelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam i dobrze pamiętam, że żadnego stopniowania nie ma. są za to 3 profile pomocy bezrobotnym - art. 33 ust. 2c: ale to są 3 grupy usług dla bezrobotnych, a nie jakieś "stopnie bezradności" jak ktoś tu bredzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"2c. Ustanawia się trzy profile pomocy i formy pomocy stosowane w ramach tych profili: 1) profil pomocy I – pośrednictwo pracy, a także w uzasadnionych przypadkach poradnictwo zawodowe lub formy pomocy, o których mowa w art. 40 ust. 1 i 3a, art. 45, art. 46 ust. 1 pkt 2, art. 60b, art. 61e pkt 2 oraz art. 66k–66n; 2) profil pomocy II – usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a; 3) profil pomocy III – Program Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy, programy specjalne, skierowanie do zatrudnienia wspieranego u pracodawcy lub podjęcia pracy w spółdzielni socjalnej zakładanej przez osoby prawne oraz w uzasadnionych przypadkach poradnictwo zawodowe" kurde dopiero teraz mogłam zrobić edit, żeby wcisnąć spacje między podpunkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poruszajmy kwestii polowań bo jest dla mnie drażliwa maciku. skupiam sie na czym innym próbuje gościowi uratować życie i dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nikt nie przepycha?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki alu:) tak myslałem, że w te pułapke ludzi nie będą wabić nazywając ich nieporadnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co. kiedyś trochę siedziałam w polityce społecznej, ale od tego czasu trochę się zmieniło. tych całych profili kiedyś nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluczem w zrozumieniu ich działania są słowa : problem, publiczna składka na problem i globalna gospodrka (czyli źródło problemów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licencja na photoshopa? a do czego ci to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bez licencji się nie da? ;) jak chcesz z licencją, to raczej kurcze musiałbyś to kupić. pewnie parę stów. ja ostatnio do drobnych poprawek fot - kadrowanie, pomniejszanie czy jakieś tam pierdoły używam darmowego photofitre'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie modowałeś przypadkie civ IV bo kiedyś jak grałem to mi non stop po mapie pywał jakis żaglowiec w dodatku bez względu na topografie terenu i jego wilgotność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×