Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Palenie papierosów w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Planujemy z moim partnerem dziecko, jednak ja strasznie jaram, jak smok. Muszę szybko rzucić, najlepiej z dnia na dzień, bo z tego co wiem to palenie papierosów w ciąży chyba jest niezdrowe, a wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezdrowe?! To mało powiedziane. PAlenie papierosów w ciąży jest zabójcze. Rzuć to d dnia na dzień, bo urodzi ci się choere dziecko!!! Moja koleżanka opowiadała, ona pracuje jako pielegniarka, że raz baba byla w ciązy i palila i dziecko urodziło się z jakąś chorą skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genofefe
Jak chcesz szybko rzucić, to spróbuj z hipnozą :) http://skarbnicazycia.pl/p/1532/332/hipnoza-na-rzucanie-palenia-hipnosencja-hipnoza-mp3.html moja starsza co prawda nie jest w ciązy, ale chciała szybko rzucić, bo wydawała na jaranie jakieś 5 stów miesięcznie. Pomogło. Wcześniej brała różne tabletki, ale to wiadomo, że też chemia i musisz brać miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to tym wszystkim popielniczkom (tak mowię na laski które palą), co jarają na każdej przerwie w robocie. Bo to fajne... nie rozumie jedna z drugą, że później jak będzie chciała dziecka, to organizm nie oczyści się ot tak? Na to trzeba lat. Żółte zęby, marne płuca, sucha skóra... Rzucajcie to w cholerę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć to, bo palenie w ciąży strasznie działa na dziecko. Powinno to być karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zgadzam, że palenie podczas gdy kobieta jest w ciąży, powinno podchodzić pod jakieś znęcanie się nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupie jesteście palilam dwie ciąże , co prawda mniej niż zwykle ale jakieś 5-6 fajek dziennie wypalalam i oboje dzieci 10 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo jak poprzedniczka ale pewnie zaraz napiszecie ze k***a ze mnie a nie matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i sam nie pale, brzydze sie petami (nazywam tak osoby ktore pala) spluwam na takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.22 Masz się naprawdę czym chwalić... Ktoś może powiedzieć "biłem swoje dzieci, al wyrosły na normalnych ludzi". Co z tego że miały 10 pkt po urodzeniu, jak mogą mieć chore narządy albo jakieś ukryte wady, ktore uaktywnią się po latach. Jak by moja żona paliła w ciąży, to chyba dostała by w ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×