Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkosmata

Myśli nieuczesne w pracy

Polecane posty

Gość sdsf434552432432
a u mnie w firmie czytają moje myśli przez WI-FI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Ja również :) Jakie chciałbyś zadać mi pytanie? Pierwsze jakie przyjdzie Ci do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezka sprawa. Za duzo mysli naraz. Ciekaw jestem co robisz oprocz pisania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierredolec
...praca to mój drugi dom, intensywna, wiele godzin ale przynosi satysfakcję. Jestem raczej zaganiany i jeśli chodzi o kobiety odnotowuje ich obecność i oceniam atrakcyjność, ale nic poza tym (mam bardzo atrakcyjna zonę i do tego ogień). Od dłuższego czasu pracowała u mnie nowa sekretarka, naprawdę atrakcyjna i bardzo inteligentna, często mnie zaskakiwała wyjściem do przodu w wielu sprawach. Po godzinach spotkaliśmy sie w kuchni, ja podjadalem jakieś ciastka ona robiła mi kawę. Kuchnia była wąska i parokrotnie musieliśmy sie w niej minąć praktycznie ocierając. Przy jednym z takich miniec katem oka zobaczyłem jej spojrzenie.....i poczułem mrowienie wręcz...wszystko stało sie jasne, następne podejście było już jasne, próba pocałunku, chwila przerwy przed nim ze spojrzeniem w oczy. Delikatnie i namiętnie całowała moje usta, wysuwała język...trwało to dobra chwile, zanim odwzajemnilem pieszczotę. Klamka zapadła, jej ręce już były pod moja koszula, moje przeczesywały jej niewątpliwie piękne włosy. Nie miałem pojęcia jak daleko to może zajść, przecież byliśmy w pracy, w sumie biura były już puste, ale ekipa sprzątająca gdzieś sie krzątała. ...wszystko sie wyjaśniło w momencie kiedy poczułem jak rozpina mi spodnie, krew zaczęła mi pulsować w skroniach kiedy poczułem jej ciepła dłoń obejmująca mojego penisa. Rozpialem jej bluzkę i opuściłem miseczki stanika w dół uciskając piersi w ten sposób. Masowala mnie dłońmi, a ja uciskalem jej brodawki całując namiętnie usta. ...długa opowieść, co najważniejsze prawdziwa, byl sex oralny, oczywiście nie mieliśmy zabezpieczenia....pamietam, jej pytanie, kiedy włożyłem jej paluszek w pupę...co robisz, to nie ta dziurka!?...pamietam moja odpowiedz...wiem, i chciałbym włożyć tam nietylko palec, ale język...skończyłem w jej ustach, ona na mojej ręce, pozostawiając ogromna ilośc soków na niej i na majteczkach.....dobrze, ze niedługo odeszła z pracy, byłem bliski zakochania. Wspominam z nostalgia i rozrzewnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Te cosie w naszych głowach chyba telepatycznie się porozumiewają :D kierują nasze myśli w te same strony Oprócz tego, że piszę na forum pracuję i mam rodzinę. To tak ogólnie :) Odpowiesz mi na to samo pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie moglbym powtorzyc Twoje slowa. A co dokladnie teraz oprocz pisania robisz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Kończę pić kawkę po obiedzie i wybieram się zaraz na spacer z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mnie opuscisz? Mam nadzieje, ze ta nic miedzy nami sprowadzi Cie ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Zajrzę wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego popoludnia w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
I doczekałeś się :) Jak Ci popołudnie mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęskniłem, za długo ten spacer z psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecoder
Kosmata porozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmata zabawiasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Ze spaceru już dawno wróciłam :) Tęskniłeś? Na pewno nie miałeś na to czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecoder
gość kosmata, pewnie zmarzłaś na spacerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kusząca
avecador zapraszam na lampke wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz wszedlem. :) Ci wczesniej to nie ja. Tesknilem tesknilem :) W koncu tyle cosiow juz miedzy nami jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chwile wyszłem a tu ? Kosmata mam cię ogrzać , rączki czy nóżki zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecoder
Kosmata może ja ci zrobie masażyk ciałka oliwką rozgrzewającą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Chcesz poszukać kolejnych? :) Dzisiaj dość przyjemnie było, więc nie zmarzłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze chce :) Z cosia na cos jest coraz ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usiądz wygodnie w fotelu zaczne masowanie nóżek, mam ręce ciepłe będzi przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecoder
Oj kosmata olewasz mnie a mam dobre chęci do masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Cześć cosiu :) Wczoraj zrobiło się tu małe zamieszanie. Może w tygodniu uda nam się poszukać kolejnych podobieństw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. No nie takie male. Ale tu to chyba normalne niestety. Ale co zrobic. Jak mija dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Jak miło :) Nie spodziewałam się, że Cię zastanę. Zarwałam kawałek nocy na karnawałowe rozrywki więc dzisiaj odpoczywam ;) Jesteś miłośnikiem białego szaleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo :) W kazdej formi :) Wszedlem z mysla, ze moze zostawilas jakas wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
:D czyżby kolejne coś? Mistrzem sportów zimowych nie jestem. Ale kocham śnieg i wszystko co można na nim robić :D Echhhh..... zapasy w śniegu mi się marzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×