Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość nelunia
Cześć dziewczyny Veronikaaa - jakie tabletki brał Twój mąż na poprawę nasienia? Mój brał Androfit, wyniki co prawda lepsze ale ostatnio wyczytałam na innym forum że jest też FERTIMEN i ponoć jest lepszy tylko trudno go dostać w aptekach. Mąż był na razie w 4 i w żadnej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Veronikaa nasienie bylo badane w klinice niepłodności. Ginekolog powiedzial ze maz ma tyle plemnikow ze moglby ze 4 zaplodnic;-( a ja nawet po dwoch iui nie zaszlam:-( naczyralsm się ze psychika robi swoje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nelunia mój mąż bierze leki hormonalne : Agapurin,Tamoxifen,Clostilbegyt + wlasnie androvit. c przepisane przez urologa .Lekarz kazał zamienić androvit na Profertil z lepszym składem cena ok 200 zł. Jeszcze zastanawiamy si e nad zakupem tych tabletek ponieważ brał już je ok pół roku wydaliśmy kupe kasy i wyniki miał jeszcze gorsze wiec jaki sens? Mąż ma problem na który same witaminki nie mają znacznego wpływu... te leki które napisałam powyżej sprawily że nasienie poprawiło się znacznie i wystarczyło 6 tyg.kuracji oczywiście zero alkoholu i innych używek! Przed kuracją miał 3,3 mln/ml >15 całkowitą liczbę miał 17,5 > 39 Po kuracji 6 tygodniowej miał 25 mln/ml >15 całkowitą liczbę miał 100 ml > 39 Przestał brać te leki i wyniki zaczeły spadać :( marta597 przykro mi bardzo , mogę się tylko domyślać jak się czujesz.... ja się własnie tego obawiam że jak sie nie uda moje podejście to bd dół... no ale nie ma co sie poddawać!!!! Może nie wiem wyjedzcie gdzieś na weekend do spa tu dziewczyny pisały ze pomogło....sma nie wiem co napisać bo ja co miesiąc jak @ przychodzi to mam depresję a po iui jak przychodzi to już w ogóle ..... Ja sama czasem myśle że też za bardzo się spinam i jak miał mój mąż te dobre wyniki też nie zaszłam ... także kto wie jaka jest przyczyna tak naprawde..straszny nerwus jestem może to to bo stres to najgorsze co może być...staram sie o tym nie myśleć ale co mi się troszki zapomni to zaraz dowiaduje się ze któraś tam zaszła i jest mi przykro i znowu się nakręcam , wyliczam itp, Staram się jak mogę nie nakręcać ale kiepsko mi to czasem wychodzi .... Mam znajomych którzy starali się 9 mieś i tez przezywali nakręcali się aż w koncu zaszła jak troszkę odpuściła ... tylko jak to tak odpuścić jak już dwa lata im dłużej tym gorzej chyba ...Ja na początku starań w ogóle o tym nie myślałam byłam nie świadoma decyzji o dzidzi tak naprawdę i tak nie zaszłam ... wiec nie wiem czy to tak do konca jest przyczyną , dopiero po roku staran zaczełam o tym myslec i sie wkrecać w temat badan wyliczań itp. dwukrotnie bylismy na wakacjach zagranicznych by sie wyluzować itp.i też sie nie udało... takie życie jakieś nie sprawiedliwe...trzeba mieć nadzieję ze kiedyś wreszcie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 2 próba znowu sie nie udała... juz po prostu brak mi sił. Dobrze, ze mam dzisiaj wolne bo bym poszła z opuchniętymi oczami od płaczu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9.22 ściskam cie mocno, wiemy co czujesz. Teraz jest smutek żal złość ale wiem że za tydzień, dwa, trzy będziesz już miała w glowie dalsze działanie. Trzymaj się i płacz ile wlezie, wyzuc z siebie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dziewczyny mam pytanie. 15Dni temu miala iui. Owulacji podobno nie było lekarz nie jest pewny. Luteine mam przyjmowac do jutra okres powinnam dostać wczoraj. Czy jest możliwe że luteina mi zablokowala okres? Bola mnie piersi jak na okres i podbrzusze czasami. Wczoraj czulam sie jakby juz miala przyjsc a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam kiedyś miesiączkę dopiero jak odstawiam luteinę, ale samemu bez bety tez nie wolno odstawić. Ja tez niewiem co u mnie 6dni po iui a brzuch nic nie boli a powinien tak? Musze sprawdzić progesteron czy wogole owulacja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dziewczyny nie wierze!!# mialam nie mieć w tym miesiacu owulacji a zrobilam test i od razu pojawily sie 2 grube krechy!# jestem w ciąży. Boze nie wierzę. Poplakalam sie nie chce zapraszać oby wsytko bylo ok beye poszlam wlasnie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana to cudownie trzymam kciuki ;) i takie wlasnie są ciaze z zaskoczenia;) a które to podejście do iui?ja mialam teraz pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
marta no to super!!! Nawet nie wiesz jak mnie ucieszylo to co napisalas!!! Cuda sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
To bylo moje 2 iui. Naprawde cuda sie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Jak tylko bedzisz miec wyniki bety to pisz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdarzają sie cuda jak sie ich najmniej spodziewamy, a ile twoj partner mial prawidlowych plemników ?a skąd Twoj lekarz wiedzial ze nie byli owulacji mi to po iui już nie nadal i martwię sie torbielami. A Ty czulas cos w brzuchu po iui?klucie czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam napisać ile mial bo moj niby 20mln ale dużo zlej budowy.tylko ja żadnego jajnika nie czuje 6dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Moj maz ma prawidlowe nasienie. Bardzo dobre wyniki. Po iui poszlam na usg do innego lekarza (innej kliniki) bo moja lekarka nie miala wolnych terminow. Lekarz na usg stwierdzil ze zmniejszają sie 2 pecherzyki a 3 jest poszarpany wiec moglo a nie muislo dojsc do iui tym bardziej ze nie bylo plynu w zagoce duglassa. Wczoraj mnie to zaniepokoilo ze nie dostalam okresu do tego zle sie czulam mialam dreszcze i mdłości przyazlam z pracy i od razu musialam sie polozyc ale myslalam ze to moze przez Luteine. Zrobiłam test dzisiaj tylko dlatego ze jutro mialam odstawić Luteine. Dam znać jaki wynik bety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Poprawa: dojsc do owulacji a nie iui:-p to z tuch emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Przepraszam za błędy:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brzuch bolal po iui bo mnie nic nie kluje i niewiem czy to dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 9.22 mi tez bardzo przykro ze sie nie udalo... nie zalamuj sie nie jestes sama wiem co czujesz ... daj sobie chwile i dzialaj dalej napewno wreszcie sie uda czego przykladem jest marta597!!! Gratulacje!!!! Daj znac jaki wynik bety :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Beta 624,2 U/l i 3 pozytywne testy ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A klul cię brzuch po iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Pieknie☺ powtorz po 48 godz upewnic sie jak rosnie i bede sie modlic za nasze fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas jakieś objawy ciąży ? Jak sie nie uda będę walczyć drugi raz tak jak Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dziękuję kochane. Zycze wam wszystkim zeby siw udało a nam Kasia zeby wszytko bylo ok najgorsze 3.miesiace. Objawow nie mialam przed okresem. W dniu okresu kiedy powinien przyjść bardzo zle sie czulam. Mialam dreszcze, mdlilo mnie i jak zawsze bolaly piersi i brzuch jak na miesiączke. Nawet wzielam tabletki przeciwbolowe bo myslalam ze zaraz sie rozkreci@. Kazda z nas jest inna ale ja od początku czyli od spodziewanej miesiaczki mam mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dziewczyny dziękuję i życzę Wam z całego serca by Wszystkim pragnacym udalo sie w końcu, a nam Kasia żeby wszystko bylo ok. Najgorsze pierwsze 3 miesiace. Objawow nie mialam. Nic mnie nie bolalo. Dopiero w dzien spodziewanej mieziaczki dostalam dreszczy na zmiane z oblewajacym mnie potem i mdłości zaczął mnie boleć brzuch tak jak bym miala dostać zataz miesiączke i piersi jak zwykle po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj poszlam na nfz sprawdzić czy pekl pęcherzyk, lekarz mówi ze nic nie widzi ale ja niewiem czy mu wierzyc bo usg robil przez brzuch a nie pochwę;) mowi ze mam lekki stan zapalny ale ja niewiem czy to po iui czy on sie niezna, btl taki okropny aż podskakiwalam z bólu jak mnie badal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dziwne jak mogl przez brzuch zobaczuc infekcje;/ ja bym do konca nie ufala bo tak jak było u mnie. Kasia kiedy do dr Sadowskiej? Ja tez do niej musze isc na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×