Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Veronikaa
Hej M ma mało plemników , dopiero po lekach hormonalnych wyniki rosną ostatnio bez lekow miał 4,1 ml/ mililitr.Po lekach rośnie liczba ale na efekty trzeba czekac ok 3 mieś. Ostatnio przy wyniku 4,1 miał robiony test fragmentacji DNA plemnikow/chromaktyna plemnikowa/ i ma 30% niestety i z takim wynikiem lekarz proponuje tylko in vitro.Możliwe ze dlatego poprzednie dwie iui sie nie udaly , u mnie wszystko ok.Czekamy teraz na poprawe nasienia mamy powtórzyć wyniki we wrześniu jeżeli test fragmentacji DNA sie poprawi to robimy 3 iui jezeli nie tylko on vitro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Czemu nie dla Novum ... ponieważ cieżko sie umowić do doktor prowadzacej na zabieg dwie iui kazda mi robil kto inny a dr prowadzaca tylko sie tak nazywa.... ech Placisz kase a zabieg robi Ci byle kto. Jestem ze świętokrzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Gość- gdzie chodziłaś do Invicty? Bo ja we Wrocławiu i nie powiem ani jednego dobrego słowa o tej klinice,po prostu porażka . Straciliśmy tyle kasy tam,ze dzisiaj moglibyśmy podejść spokojnie do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do Invicty w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika ciągle wam kibicuje, mam nadzieję że jak tylko nasienie się poprawi to uda wam się. My jesteśmy po 5 transferze w poniedziałek testuje ale czuję że znowu lipa, bo nic nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kkiniaa84 ,dziekuje ja tez cały czas czekam na dobre wieści od Ciebie!!! My czekamy na zielone światło do iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kkiniaa84 Przygotowujemy sie do iui jak bd wszystko ok startujemy lada dzień, dziś 8 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
A jak u Ciebie??? Musialam doszczepić sie od rożyczki i mimo tego przeciwciał brak .Jakiś ewenement ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
A jak u Ciebie??? Musialam doszczepić sie od rożyczki i mimo tego przeciwciał brak .Jakiś ewenement ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Powodzenia!!!!! Trzymam kciuki za was i za nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tu nowa inseminację miałam we wtorek na niepeknietym jajeczku ,w poniedziałek brałam zastrzyk na pęknięcie ,mimo to nie pękły lekarz mówił że mają czas jeszcze pęknąć od tego zastrzyku ,czy miała któraś z was tak i pękły ?ile czasu nasienie wytrzyma i czy zdarzy przed pęknięciem ?proszę bardzo o odpowiedź ,od dziś wieczora mam brać undestor czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem czy jeszcze ktoś tu zagląda 😊 mam sentyment do tego forum no tu po 2 iui "zaszłam" w ciążę. Teraz po prawie 5 latach próbie znowu. Druga iui za mną w poniedziałek beta ale dziś sikany ujemny więc chyba nic 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×