Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość
Mój alien ma 4 mm, ale w pn jadę skonsultować wyniki badań do ginekologa bo mam chyba za niski progesteron. Ale beta przyrasta prawidłowo, mam juz ponad 2300 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Marta a nie mialas wizyty na poniedzialek? Pęcherzyk ciazowy to to jajeczko w ktorym rośnie dzidzia a żółtkowy to zarodek moj mial 3.5 mm i widac bylo miganie a dr powiedziala ze to serduszko. 12 jade do sr cygal i ma byc juz slychac :) jak wszystko bedzie dobrze. Jak bierzesz z teraz leki?? Mi nic nie zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Miałam miec w poniedziałek, ale niestety nie mogłam i poszlam do innego lekarza prywatnie. Dostałam powiększoną dawkę progesteronu dopochwowo z 200 na 400mg 2×1. Czy to możliwe że przy takim pecherzyku ciazowym jeszcze serduszko nie bilo? Lekarz powiedział, że za 2 tyg pewnie juz będzie bic. W poniedziałek zapiszę sie na wizytę do dr Cygal bo chce zeby ona prowadziłam ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Przepraszam pomylilam dawka progesteronu z 100mg 2×1 na 200mg 2×1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Nie znam sie za bardzo ale moze w invimedzie maja lepszy sprzet i lepiej widac a od tego tez duzo zalezy. Nie stresuj sie tym napewno wszystko jest dobrze tylko zastanawia mnie dlaczego zmienił ci dawke leku? Mialas jakies bole czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kkiniaa84 :) Ja tez wolalabym na stymulowanym ale tak zadecydowala doktor no nic zrobimy badania i zobaczymy jak bedzie... moze zapytam o stymulowany czy nie lepiej. ;) Ogolnie to bylam u niej w 23 dniu cyklu , zbadala mmie pow.ze jest cialko zolte wiec owulacja sie odbyla ;) na drugi dzien po wizycie czyli 24 dzien cyklu mialam lekkie /bardzo lekkie plamienie/ tj.sluz zabarwiony na rozowo i dwie nitki krwii , do tego bol brzucha jak na okres , teraz 24 dzien cyklu i nic ... czy to moglo byc po badaniu?Nigdy tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Nie wiem czemu wieksza dawke dal. Chyba w razie czego...mowil ze lek sie lepiej wchlania i jest lepszy. Pytałam czy wszystko jest w porządku mowil ze tak. Boli ani krwawien dzieki Bogu nie mialam i nie mam. Czasami brzuch delikatnie boli ale po za tym jest ok no i te okropne mdłości. Wymiotuje juz teraz prawie po każdym posiłku. Czasami powstrzynuje się bo bym caly czas na kibelku leżała:/ a jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
powiedz dr cygal ze bierzesz wieksza dawke bo wydaje mi aie zw to tez ma znaczenie....ja tez mam okropne mdłości ale powstrzymuje sie od wymiotowania. Mam tylko sporadyczne skurcze ale lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Powiem. Natomiast czytalam że nadmiar progesteronu nie szkodzi dziecku. Nagomaist niedobór bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ide w czwartek na pierwsze usg. Mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku. Na początku nie moglam nic jeść i terz z 3razy zwymiotowalam, teraz już mam apetyt i nie wymiotuje, lekko zaczynam czuć piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEz;) nie wiem czemu mi sie tak napisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Co tam u Was dziewczynki? Ja dzisiaj byłam ustalic termin Laparoskopii i mam ja 20.12.16r. - przed samymi świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia martw mocno bola was piersi mnie bolaly mocno w terminie miesiączki teraz mniej i martwię sie troszkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia marta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość nie martw sie. Mnie piersi raz bola mniej a raz tak ze nie mogę wejsc po schodach. Ja powiem Ci też wariuje czy wszystko jest ok. Okropnie wymiotuje i jestem nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Mnie bola caly czas i to bardzo. Co do wymiotow to tez mam iledwie funkcjonuje w pracy....chyba poprosze w poniedzialek o zwolnienie bo meczy mnie nawet chodzenie i do tego tarczyca mi daje się we znaki :( az sie boje co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malapiosku24
Bylam na usg pęcherzyk ma,4,6mm teraz tylko modlić żeby wszystko bylo szczęśliwie. ;)piersi znowu bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na usg pęcherzyk ma 4,6mm teraz tylko sie modlić piersi znowu bola:) wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość Pecherzyk ciazowy czy pecherzyk zotkowy ma 4.6mm? W którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby pisze ze pęcherzyk ciazowy a podspodem jeszcze 1,6 , 5tydzien sama już niewiem a jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie 1,6 to ciazowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja mialam w sobote czyli 5tc 3 dni pecherzyk ciążowy 1.13 a pecherzyk zoltkowy 4mm i jeszcze nie widoczny zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mówisz marta w domu o ciąży bo chyba za wcześnie sie nie powinno tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to może być jeszcze pusty pęcherzyk jak jest zoltkowy czy już nie?czlowiek tak przewrazliwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Moze byc puste jajo. Mam nadzieję ze nas to nie spotka. Poprostu za wczesnie by lekarz zobaczyl na usg zarodek. Ja ode we wtorek mam nadzieje ze bedzie juz widac. U mnie nie którzy w rodzinie juz wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli już zarodek już niby powinien być tylko go jeszcze nie widać czy on dopiero sie wyksztalci? A siostra mowilas bo ja niewiem czy sie wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mowilas już siostrze bo ja nie wiem czy mówić?a ten zarodek to już jest tylko go nie widać a usg czy dopiero sie wyksztalci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Chyba dopiero się wyksztalci. Ja nie mam rodzeństwa.moja mama juz wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten pęcherzyk zolciowy to jest w jajniku czy w macicy ja to jestem zielona narazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×