Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość
Wonka cudownie gratulacje! Same szczęśliwe wiadomości jak to mobilizuje ;) a dlugo sie staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 7dzien po iui i nic mnie nie kluje no niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Klaxoxo powtorz bete po 48h jesli to ciaza to urosnie jesli pregnyl spadnie i daj znac koniecznie: ) Wonka ty tez pisz jakie wyniki:) bedziemy czekac :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Wonka gratulacje:-) ja biorę luteine praktycznie juz dwa dni po iui ale progesteron mam w normie to na wszelki wypadek. Idz d9 innego lekarza, żeby Ci przepisal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się staralismy ponad 2 lata, ale półtora roku bez tzw nadzoru lekarza ;) a potem okazało się że nie mam owulacji i zaczęło się leczenie clo i potem podejście do iui i tak jakoś za trzecim razem wyszło :) Będę pisac jak to dalej z tymi wynikami i wy też piszcie dziewczyny żebyśmy mogły się wspierać wzajemnie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlak dzisiaj na nfz do innego lekarza i mi mowi ze żadnego zapalenia niemam smial sie ze chyba gardla zapalenie ale daje mi profilaktycznie receptę na gynoflor. I teraz znowu niewiem co robić , chyba zaczekam do mojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
A powiedzialas mu ze starasz sie o dzidzie? Jak nic nie ma to nie bierz bo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia masz jakies objawy? Jaka wyszla Ci sruga beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Bola mnie bardzo piersi kazdego dnia chyba bardziej i czasem mam takie kłucia w podbrzuszu ale rzadko i delikatne aha i do toalety czesto chodze nocy nie prześpię: ) druga beta wyszla mi 437 a z tego co w laboratorium powiedzieli mam dobry przyrost a dzisiaj bylam na trzeciej popołudniu wynik. ty badalas druga? Masz jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja mam tak samo bol piersi i czasami klucie w brzuchu raz słabiej raz mocniej i mdłości mi się czasami pojawiają. Średnio u mnie z apetytem;/ dzisiaj zrobiłam 2 bete. Czekam na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bol piersi to jest dopiero od terminu miesiączki czy już od owulacji , pytam bo mnie nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Apropo apetytu to ja nie mam jakiegos strasznego ale zjem i zaraz czuje ze pusto w żołądku:( piersi mnie zaczely bolec dopiero jakies 10 dni od iui wczesniej nic i ogolnie dobrze sie czułam. Marta daj znaj jak rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość ja ból piersi mam zawsze pare dni prZed okresem a konczy sie w dniu miesiaczki i teraz tez tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Moja beta dzisiaj 1461/ U bardzo duzo ja na poczatek 3tyg. Moze to beda bliźniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mialas trzy jajeczka to mogą być;) za czekanie dwa w pakiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro idę zbadać progesteron, żebym wiedziala czy wogole byka owulacja, zebym potem nie myslala czy byla czy nie,jak wyjdzie ze mam taki jak zawsze 13 to już nie będę liczyla na ciaze bo w ciąży jest zawsze podwyższony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście w pakiecie za czekanie bylo w żarcie. ;)Poprostu podwójne szczęście jak sie ma bliźniaki:).. Oj zeby mnie kiedyś spotkali takie szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
No to marta mamy podobna bete bo ja dzisiaj rano mialam 1367;) w sumie miedzy naszymi iui byly tylko 3 dni:p ja bym bardzo chciala bliźniaki: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobietki jaka macie temp.ciala badacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a Tobie za którym razem udala sie iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
To byla moja 2 próba a temp nie mierzę wiec nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Wonka86 , super, bardzo się cieszę , że kolejnej z nas się udało :). Same dobre wiadomości ostatnio piszecie dziewczynki :). Oczywiście trzymam kciuki za Was wszystkie. Wonka86 , powodzonka życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodasz
marta597 : a ile taka pierwsza wizyta może kosztowac co mam zabrac na 1 wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w gamecie za 1wizyte placilam 240 zl kolejne 170zl, badania jakie bralam to tsh,progesteron,testosteron,prolaktyna,hsg wszystkie jakie mialam resztę badan mi zlecili na drugiej wizycie za1000zl dla mnie i męża i amh. Pytasz o iui tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w ktorym dniu cyklu ktore hormony? Bo robilam dawno i juz nie pamietam ...a wybieram sie do lekarza we wrzesniu i chcialabym te podstawowe zabrac ze soba aktualne . Przypomnijcie mi plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam tsh testosteron prolaktynę w 3dc., może byc4 tak mi lekarz zalecil , progesteron 8dni po owulacji , estriadiol robilam dzien po owulacji żeby sprawdzić czy pęcherzyk dobrze przyrasta chyba jest jakaś norma200 na pęcherzyk jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tsh prolaktynę testosteron robilam w 3dc. Można w 4 lekarz tak zalecil, progesteron 8dni po owulacji, estriadiol w owulacje żeby sprawdzić prawidlowosc pecherzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Młodasz ja za pierwszą wizytę w invimed placilam 70zl. Bylam z mezem przedstawili nam plan działania. Ja juz mialam wyniki wiec zlecili dodatkowr. Na wizytę nic nie musisz brać. Gość na spokojnie trzeba podejsc wiec czekaj na miesiączke. My wyjechaliśmy na dlugi weekend do znajomych po iui bardzo sie wyzuwalam imprezowalam bawilam sie i trochę wyplakalam przyjaciółce w rekaw:-p mysle ze ten weekend po iui trochę mi pomógł. Kasia super jak by byly bliźniaki. Dwa cudowne szczęścia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość jezeli masz jakies wyniki to zabierz wszystko na pierwszą wizytę. Jak nie to Ci zleca, ale za wszystkie badania hormony, nasienie, drożność jajowodow, wirusologie zaplacilam kupe kasy:-( wysxlo napewno oko 2, 3 tys zl:-( wszystko robilam prywatnie. Następna wizyta w invined kosztuje 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×