Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Julka 85
ja w sobotę miałam na niepękniętych pęcherzykach. Wczoraj byłam u lekarza i oba pękły. To moja 3 inseminacja i w tym roku zamierzam walczyć w każdym miesiącu..... Najgorszy jest brak przyczyny i efektu.... Wszystkim się w końcu udaje więc mocno wierzę, że nam też się uda:) tylko kiedy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7979
To masz racje czeba walczyc i myslec pozytywnie to pomaga a ty pewnie za Pare dni ujzysz 2kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Hallo dziewczyny co u was? Cicho tu jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
hmmm no niestety u mnie się nie udało podchodzę do czwartej. Wiecie ile razy warto próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Julka 85 ja kiedys slyszalam ze do szesciu razy, ale porozmawiaj ze swoim lekarzem jak on to widzi. Cykle masz stymulowane do iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się leczyłam u dr Małka. Byłam zadowolona, nam się udało zajść w ciążę za drugim podejściem do IUI. :) Także spokojnie. Podobno w ogóle jest tak, ze rzadko kiedy udaję się za pierwszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 , ja miałam 8 iui i teraz z perspektywy czasu stwierdzam że szkoda czasu i pieniędzy, po 3iui teraz pidchodzilabym do ivf. Veronikaa jak tam u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej Kkiniaa84 badania zrobione ponownie , jutro odbieram wyniki bo dzis wrocilismy z urlopu... teraz wlasnie zaczynam cylk ,mialam sie zglosic z wynikami 3-5 dzien cyklu , jutro bd dzwonic zobaczymy czy bd doktor bo cos mowila ze nie bd jej w lipcu :( Sama juz nie wiem co robic , chcialam by ona zrobila mi 3 iui jak nie da rady do niej to nie wiem jak i co mam dylemat z tym szczerze mowiac :( Generalnie dzis 1 dzien cyklu i przygnebienie mnie dopadlo jak to w każdym pierwszym dniu cyklu :( tez tak macie dziewczyny? U mnie co miesiac to samo okres, smutek , placz , owulacja, nadzieja i tak w kolo ..ehh Malo tego bylam na wakacjach w Grecji i jal nigdy wszedzie dziewczyny w ciazy w hotelu poza nim itp., tez tak macie? Gdzie sie nie obejrze ciąża tu , ciąża tam ... a ja jak zwykle porażka :(((( Chyba zaczyn świrować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kkiniaa84 dzwonilam wlasnie do kliniki dr tylko 22 i 29 czerwiec/wykonuje punkcje/ tak to jej nie ma ../ caly lipiec urlop/.masakra jakas! Jak mozna sie tam leczyc??? Sama dr polecila mi na ostatniej wizycie inna dr musze znaleźć karteczkę bo nie pamiętam nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Puk puk jest tu kto? Dziewczyny jaka klinike polecacie? Krakow,Warszawa,Łódz? Chodzi mi o to by byl staly kontakt z lekarzem prowadzacym, by to on zrobil zabieg iui a nie jak w klinice ktorej dotychczas sie lecze ze co wizyta to inny lekarz .... wrrr! Kkiniaa84 Czy twoj M mial badanie chromaktyny plemnikowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 85
Hej dziewczyny, od jakiegoś czasu czytam tak "incognito" Wasze historie i dopinguję Wam z calych sil. Jednoczesnie podziwiam każdą z Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veronikaaa a gdzie się leczysz, mogłabyś powiedzieć? Weronika85, witamy w naszym gronie. Ja mam klinikę i jestem z niej bardzo zadowolona. W warszawie się leczę, mogę Ci polecić – mają świetnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej gośc13:22 My leczymy sie w Warszawie w Novum i zaczyna mnie irytowac to ze moj lekarz prowadzacy tylko sie tak nazywa a jak przyjdzie co do czego to non stop urlop.Mialam 2 iui i za każdym razem inny lekarz, ktorego widze pierwszy raz na oczy.Teraz mamy wyniki badan ktore zlecila doktor i mielismy sie zglosic 3-5 dzien cyklu z wynikami o zonk znowu nie ma mojej doktor. Uprzedzala ze bd na urlopie , polecila inna ktora ewentualnie moglaby skonsultowac te wyniki i jest ok ale umowienie sie do niej graniczy z cudem.Po mojej interwencji o dziwo udalo sie i jutro jedziemy skonsultowac wyniki i zrobic badanie "chromaktyny plemnikowej" jezeli wyjdzie zle to mozna w tym upayrywac przyczyny naszych 3 letnich niepowodzen. Moje pytanie czy ktoras z dziewczyn zna to badanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 85
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika nie znam i nie słyszałam o tym badaniu. Teraz sezon urlopowy więc kiepsko moja dr też na urlopie, podgląd miałam u innej a transfer będzie robiła też inna bo ta co robiła podglady też na urlop idzie. Idź do dr staroslawskiej super kobitka właśnie teraz do niej ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Bylam dzis w klinice u dr.Zydler na konsultacji przed 3 iui .Dostalam jakis inny lek do stymulacji Lametta ale zastanawiam sie czy w ogole go brac bo po 1. Podobno ma nie zaciekawe opinie po 2.Test fragmentacji DNA tj.chromaktyna plemnikowa wyszedl M 30% zadzwonilam do kliniki i konsultacje mialam wlasnie z ta panią dr ktora polecasz ...powiedziala ze z takim wynikiem tylko in vitro :/ Jutro bd dzwonic skonsultowac to z dr Wolskim. Masakra , ja psychicznie nie gotowa na in vitro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej my dzis po wizycie u dr Zygler .konsultacja do 3 iui dostalam lamette do stymulacji ale zastanawiam sie czy ja brac bo po 1.trafilam na inf.ze ten lek nie bardzo a po 2.zrobilismy test fragmentacji DNA tj.chromaktyne plemnikową i wyszlo 30% .Dzwonilam na konsultacje do tej dr ktora polecasz i nie pocieszyla mnie powiedziala ze z takim wynikiem tylko in vitro. :( tylko ze ja na to in vitro nie jestem jeszcze gotowa psychicznie. Jutro bd dzwonic na konsultacje do dr Karola Wolskiego zobaczymy co on nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kkiniaa84 bylismy dzis na wizycie u dr Zydler dostalam lamette do stymulacji przed 3 iui ale nie wiem czy bd brala po 1.ma srednie opinie u dziewczyn , szkodzi podobno.2.Test fragmentacji DNA tj.chromaktyny plemnikowej ktory dzis zrobilismy i badanie ogolne nasienia kiepsko.Dzwonilam skonsultowac wynik do tej dr ktora wlasnie polecasz i powiedziala ze z takim wynikiem tj 30 % to tylko in vitro! A ja na in vitro nie gotowa psychicznie :( Jutro dzwonie na konsultacje do androloga ktory prowadzi M zobaczymy co on powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika doskonale cię rozumiem. Pamiętam jak dwa lata temu też mieliśmy kiepskie nasienie i dr powiedział tylko ivf, wtedy nie byłam gotowa i wyszłam z takim płaczem z gabinetu że nie pamiętam jak wróciłam do domu jednak czas zmienia wszystko. W pt miałam kolejny transfer tj 4 i było to teraz dla mnie jak poranna kawa takie normalne. Mówię ci nie ma czego się obawiać ,teraz żałuję że tak długo zwlekałam z ivf. Oswajaj się z tematem bo ma być dofinansowanie od ivf radzę ci skorzystać bo kasy idzie na to od h.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Dzieki Kkiniaa84 ze odpisalaś.Myślałam że tylko ja mam takie odczucia co do ivf .... Ale widze ze to norma. Skonsultowalam wynik z dr Wolskim i M bierze leki jeszcze przez 1-2 i dopiero iui /ostatnie/ a potem to juz tylko ivf takze zbieram sily i rozważam wszystkie za i przeciw tym bardziej że zegar biologoczny tylka :/ W ogole nie jestem w temacie ivf nie wiem o co tam chodzi nigdy się nie interesowałam ale wiem że kwalifikuje się do programu i jeżeli bd taka konieczność to napewno skorzystamy. Powodzenia Ci życze i koniecznie sie odzywaj co i jak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kkiniaa84 miałaś 4 transfer czyli mam rozumieć ze to wasze 4 podejście do tematu ivf???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika punkcie miałam w grudniu pobrali 17 komórek jajowych. Trzy nie przetrwały. Zaplodnili 6komorek (resztę zamrozili)z czego mielismy 4 zarodki , niestety nie chciały z nami zostać. Teraz rozmrazalismy komórki jajowe które nam zamrozili 6 sztuk( dwie pozostały) Z 6 wszystkie nam się zaplodnily, zabralismy jeden zarodek a 5 mamy zamrozonych. Jak będziesz miała pytania, pytaj jeśli będę umiała odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1503
Witam, czy jest ktoś tutaj kto podchodził do in vitro w Niemczech ( a dokładnie NRW-Bonn) ? Miałabym kilka pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej Kkiniaa jak u Ciebie? My nadal leczymy nasionka w tym tyg kontrolne badanie w Novum. Co taka cisza na forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Prawdopodobnie mam wskazanie do inseminacji na stymulowanym cyklu. Chce zapisać się do kliniki leczenia niepłodności. Jaką wybrać? Najbardziej przyjazny wydaję mi się Invimed. Jestem z Warszawy, możecie również podzielić się opiniami na temat lekarzy godnych polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej my leczymy się w Novum i myślę nad zmianą kliniki , przeraża mnie tylko zaczynanie od nowa w nowym miejscu... bo to juz druga nasza klinika...jak tylko parametry mojego M się poprawią robimy 3 iui w Novum ze względu na problem męski i możliwość leczenia u dr Wolskiego zdecydowaliśmy się na tą klinikę ale myśle nad zmianą ... tylko gdzie jakis dobry androlog przyjmuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Hej dziewczyny, długo mnie tu nie było. Co tam u Was? U mnie bez zmian, podchodzilismy jeszcze do dwóch iui ale niestety też się nie udało. Do końca roku daliśmy sobie spokój bo mam juz dość tego łażenia . Piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam tylko do Invicty, trafiłam na super lekarkę która nie naciągała mnie na nic, z pierwsza próba było bardzo kiepskie nasienie i sama mówiła, ze powinnam odpuścić bo pewnie IUI sie nie uda, ale kto nie ryzykuje ten nie wie. Miała racje nie udało sie, wiec przed 2 próba Tz brał tabletki na poprawę nasienia jak kwas foliowy, cynk, potas i duża dawka wit C. Druga próba i nasienie o 100% lepsze i jakościowo i ilościowo. Ale stał sie cud i 2 próba sie udała. Pózniej prowadziła cały czas moja ciaze w klinice, dawała skierowania na wszystkie badania nawet te których nie dostałam od lekarza w lux medzie ( tam chodziłam bo miałam badania za darmo). Niestety od września odchodzi z kliniki nad czym ubolewam, bo jak przy 2 ciąży bedzie taki problem to nie wiem do kogo pójść. Moze zatrudni sie w innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veronikaaa a z jakiego miasta jesteś? No ja nie słyszałam o Novum pozytywnych opinii, więc nie biorę jej nawet pod uwagę przy wyborze. A co to za czynnik męski? Jeśli chodzi o androloga to właśnie w invimedzie polecali Żychowicza on przyjmuję w klinice we Wrocławiu. Dlaczego konkretnie myślisz nad zmianą Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×