Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Veronikaa
Kkiniaa84 ja mysle że nam tez zejdzie do czerwca lub nawet do lipca ponieważ zaczełam nową pracę i kiepsko z urlopem :/ także najprawdopodobniej 3 bedzie w lipcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka8555
Cześć, Fajnie do Was dołączyć - ja jestem po 2 IUI 15 maja także czekam do poniedziałku. IUI wykonuję w salve w Łodzi. W poniedziałek wykonuję badania:) 3 mam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 84
Wiatm was wszystkie. :) Ja juz po mojej drugien inseminacji mialam dwa pęcherzyki jeden pękł krotko przed inseminacja a drugi był w trakcie pękania. Nie wiem czy nie za pózno byla wykonana ta inseminacja :( niby lepiej robi się przed pęknięciem No i teraz trzeba czekać. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
Karolinka84 trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 84
Julka 85 Dziekuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Cześć dziewczyny ☺ Pamiętacie mnie jeszcze ?? Cały czas Was podczytuje i trzymam kciuki żeby Wam się udało ! Gratuluje tym którym się udało ! U mnie czas szybko leci, już 9tc, maleństwo rośnie i ma się dobrze a przynajmniej tak mówi lekarz. Czekam na dobre wiadomości od Was i życzę pomyślnych iui ivf !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Hej Nikitka ja tez tak jak i ty podgladam dziewczyny:) ciesze sie ze u ciebie wszystko ok, u nas juz 21tc i juz wiemy ze bedzie chlopczyk i dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 84
A u mnie chyba klapa :( brzuch mnie strasznie boli identycznie jak na @. To dopiero 5 dzien po inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
Ja miałam testować w poniedziałek, ale niestety mam przeczucie, że drugie IUI nieudane. Bolą mnie plecy, kują jajniki.... ehhh No szkoda będzie trzeba walczyć dalej 3 IUI w czerwcu.... Najgorsze są te rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 84
Julka 85 to tak jak u mnie brzuch boli piersi rownież wiec nie robie sobie żadnych nadzieje. Jeżeli tym razem się nie uda odpuszczam na jakiś czas. Julka 85 a w jakiej klinice się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
Cześć, Ja już wiem, że u mnie się nie udało. Leczę się w Salve w Łodzi. Nie mamy konkretnej przyczyny niepowodzeń - nasienie mogłoby być lepsze, ale kwalifikuje się do inseminacji. Miałam badania drożności jajowodów i szereg innych badań przeprowadzonych podczas 2 letniego leczenia. W między czasie zbijaliśmy prolaktynę bo niestetety była za wysoka. Mam 32 lata i wiem, że czas działa na Naszą niekorzyść mając na uwadzę AMH. W tym roku zamierzam nie odpuszczać w czerwcu kolejna IUI. A Ty gdzie się leczysz? Dlaczego myślisz o przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
Jeszcze dodam, że u mnie 2 IUI były na pękniętych pęcherzykach. Z tego co słyszałam lepiej na nie pękniętych, ale pewnie to sprawa indywidualna i szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 84
Julka 85. Przykro mi ze druga sie nie udała ale trzyma kciuki za kolejna tym razem udana :) ja też jestem przekonana ze nici z mojej drugiej inseminacji objawy typowe jak na @ . Ja miałam inseminacje na jednym pękającym pęcherzyku a druki pękł krótko przed inseminacja. Na jakiś czas odpuszczam może we wrześniu podejdę kolejny raz. Ja leczę się w Invimedzie u nas jest niepłodność idiopatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
Mam nadzieję, że Ci się uda. Ja już dzisiaj jestem po wizycie:) ok 12 czerwca 3 IUI. Walczymy dalej. Invimed ma bardzo dobre opinie, u którego lekarza jesteście? Jak długo się staracie pod okiem tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinka84 Invimed to świetna klinika, na pewno CI się uda :) Spokojnie, wiadomo że każda nieudane podejście to cząstka nadziei, która została nam odebrana. Trzeba wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko55
Ja też w invimedzie, leczę się u Małka. Jesteście zadowolone z kliniki? Ile się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kkiniaa84 ja juz po wizycie w Novum... dostalismy liste badan do ponownego zrobienia bo minelo juz ponad pol roku od ostatniej wizyty.Niestety nasionko slabe w grudniu bylo 20 mil/ml teraz mamy tylko 5 mil/ml :( znowu leki ... doktor stwierdziła że za słabe do iui .Maja jakis program w klinice /test jakiegos leku/ przy tym programie in vitro za free.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej dziewczyny czy 5mil/ ml to za malo w waszych klimikach do iui?Niestety spadly parametry nasienia i znowu leki .... Kkiniaa84 zaczyna mnie ta nasza klinika drażnić dr Obuchowska w lipcu tylko w weekendy w klinice ... także zapewne znowu inny lekarz bd mi robil 3 iui , beznadzieja totalna ! 2 iui i z a każdym razem inny lekarz na dodatek nie prowadzacy! :( Myśle nad zmiana kliniki ... Dziewczyny czy w waszych klinikach też takie metody stosuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Veronikaa dziwne to ja teraz cały czas u swojej dr. Fakt teraz będzie ma urlopie więc siła wyższa bede zmuszona iść do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kochana suplementowal sie ale odstawił leki od dr Wolskiego no i w efekcie nasionka kiepskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Nie mógł tyle czasu brać tych leków bo jak to leki na jedno pomagaja a na drugie szkodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwczyny invimed z okazji dnia ojca proponuje bezpłatne badania nasienia, 20 lub 30 badań rozszerzonych, trzeba tylko zapisać się można telefonicznie. Ja się załapałam + złapałam 50% zniżki na pierwszą wizytę u androloga. :) trochę funduszy na dalsze starania zaoszczędzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do oko55 . Czy jesteś zadowolona z doktora Małka? Ja też się u niego leczę. U mnie problemem jest niepłodność wtórna. Jestem po nieudanej inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
Cześć, W sobotę kolejna IUI (trzecia)... ciekawe czy się uda:) A co słychać u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7979
Czesc dziewczyny jestem Po inseminaci jutro jest 14 dzien Ale wczoraj zrobilam Test i wyszet negatywny i znowu poraszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7979
Czesc dziewczyny jestem Po inseminaci jutro jest 14 dzien Ale wczoraj zrobilam Test i wyszet negatywny i znowu poraszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 85
Cześć Ania, A która to Twoja inseminacja? miałaś wykonywaną na pękniętym pęcherzyku? Ja 3 miałam w sobotę więc teraz czeamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7979
Hej to jest moja pierwsza ale z dawcy ale jestem juz po 6 invitro opadajom rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7979
Czymam Kciuki ja mialam na nie peknietym a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×