Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość karolinka 84
Dziewczyny mam do was pytanie. Jakie leki dostałyście do inseminacji ?? ja za pierwszym razem mialam fostimon zastrzyki. A teraz dostałam acard encorton i od 2dc -5dc mam brac clo. No i oczyywiscie wizyta kontrolna :) i wrazie czego pad dr powiedziala ze doda mi jeszcze zastrzyki. Kurcze trochę dużo tego. A boję się skutków ubocznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1503
Ja mam tylko inofolic, po którym mam ładną owulację potwierdzoną monitoringiem, miałam jedną iui na naturalnym cyklu ale niestety nie udana... ☹ trzeba walczyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna aaaaaaaa
Dziewczyny, czy może podać linka do aktywnego forum o in vitro? Nie mogę nic sensownego znaleźć, albo fora są już nieaktywne... . :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1503
Tylko musisz chyba ręcznie wpisać cały ten link łącznie z tym przecinkiem i z tym co za nim stoi, nie wiem czemu mi tak spokipowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Oska303 co u ciebie? Jak tam twoje dwie fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Dziewczyny najlepsze forum o in vitro jest tu https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/26936/ Kafeteria wciąż się wiesza. Ja też tam jestem. Jest też forum o iui. Mnóstwo dziewczyn i duże wsparcie. A u mnie w porządku. Gość 2208 dzięki za pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Już 9 tydzień 2 dzień. W poniedziałek znowu wizyta i zobaczę moje Skarby. Ja uważam, ze iui powyżej 3 razy nie ma sensu. Szanse prawie jak przy naturalnych staraniach, a koszty duże. Ale to indywidualna decyzja każdej z nas. Trzymam mocno kciuki za wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Gość1503, Kkinia84, Oska dzięki za informację i linki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpatrycja
Witam. Jutro mam druga inseminacje. Po pierwszej Oliwier juz 22 mc. Teraz staramy sie o druga dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Witaj goscpatrycja. Super ze udalo wam sie za pierwszym razem. Oby tym razem tez tak bylo:) Jakie macie wskazania do iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Hej kochane. Jestem tu nowa. Od prawie 3 lat staramy się z mężem o dzidzie i niestety nic,zero nadzieji.Wszystkie badania ok nasienie bardzo dobre a mimo to stwierdzono nieplodność idiopatyczna:( jesteśmy po jednej nieudanej inseminacji. Wczoraj miałam kolejna i mam ogromna nadzieje że ostatnia. Boje się ale staram się nie zwariować tym czekaniem. Może któraś z was obecnie też jest po? Może wymienimy się odczuciami i powspieramy sie do czasu testowania:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Hej kochane. Jestem tu nowa. Od prawie 3 lat staramy się z mężem o dzidzie i niestety nic,zero nadzieji.Wszystkie badania ok nasienie bardzo dobre a mimo to stwierdzono nieplodność idiopatyczna:( jesteśmy po jednej nieudanej inseminacji. Wczoraj miałam kolejna i mam ogromna nadzieje że ostatnia. Boje się ale staram się nie zwariować tym czekaniem. Może któraś z was obecnie też jest po? Może wymienimy się odczuciami i powspieramy sie do czasu testowania:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mnie nie było, ale na świecie od miesiąca jest juz mój syn który został poczęty przy 2 IUI :) wiec warto wierzyć i mieć nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Goscc1990 musisz miec nadzieje zawsze ale nie nakrecaj sie za bardzo. U nas udalasie trzecia iui i nosze w sobie piaty miesiac coreczke i synka:-) z niecierpliwoscia czekamy az sie urodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej dziewczyny ! :) chwile mnie nie bylo na forum .Jestem po dwoch nie udanych iui :/ pod koniec maja wizyta w klinice i startujemy z kolejna iui :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 84
Witam was wszystkie :) gratuluje tym co się udało :) Ja własnie przygotowuje się do mojej 2 inseminacji (maj) trzymam dziewczyny za nas wszystkie kciuki zeby się w koncu udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 84
gość1990 pewnie ze bedziemy się wspierały zawsze w grupie łatwiej to kiedy dokladnie testujesz ?? gdzie sie leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej Kkiniaa84 zlecialo bardzo szybko :) Po cichu liczylam na cud no ale cóż życie.... :D Walczymy caly czas !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Co u Ciebie Kkiniaa84 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiara111
Hej dziewczyny, troszkę się nie odzywalam, szukałam na tym forum wsparcia bo sama miałam zaplanowaną pierwszą inseminacje teraz w maju ale do niej nie podeszłam bo ...zaszłam naturalnie :) do tej pory nie mogę w to uwierzyć, staraliśmy się dwa długie lata. Byłam w szoku jak zobaczyłam 2 kreski! :) Może dlatego że w tym ostatnim miesiącu odpuściłam, totalny luz, nie wiem...Cuda się jednak zdarzają, miejcie nadzieję i ufność w Bogu, pozdrawiam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej chiara111 gratuluje !!! :) super wiadomość dla nas !! Ja już osobiście trace nadzieję 3 dlugie lata starań .... ale Twoja wiadomość sprawia że ta iskierka nadzieji nie zgaśnie!!! W czym tkwił u was problem? U nas niby ok a ciazy brak zaczynam sie zastanawiac czy emocje nie biora góry i stad ten problem.Chiciaż trudno to stwierdzić ponieważ pierwszy rok staran był bez napinki i też nie zaskoczyło .... Jeszcze raz gratki chiara111 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiara111
Dziękuję Veronicaa, u nas problemem była zmniejszona liczba plemników, ale jak widać wystarczył jeden najsilniejszy:) Ja nie za bardzo wierzyłam w to że niby trzeba się wyluzować, ale może coś w tym jest. Teraz tylko boję się czy wszystko będzie ok bo wizytę mam w przyszłym tygodniu. Cuda się zdarzają, życzę Ci z całego serca aby się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze! U nas tez jest slabe nasionko , po lekach jest super a i tak nie zachodze , staram sie wrzucic na luz z roznym skutkiem :/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1503
Gratuluję Chiara z całego serca. U nas też problem z nasieniem, ale wierzę w to że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chiara gratuluję z całego serca to jest dopiero cud!!!!! Veronika my ruszamy do kolejnego ivf myślę że koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×