Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RegretX

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość RegretX

Witam. Przychodzę do was z zapytaniem, które spędza mi sen z powiem przez ostatnie noce. Kochałam się ze swoim chłopakiem w sylwestra, dodam, że miałam wtedy 4 dzień okresu. Zabezpieczalismy się też prezerwatywa. Nie doszedł we mnie, nie miałam najmniejszej styczności ze spermą. Mimo to mocno się niepokoje, bo okres mi się już spóźnia kilka dni. Mam obolałe piersi ale nie wiem czy to nie wina tego że powinnam mieć okres. Dodam, że był to mój pierwszy raz i popadam w paranoje, gdyż nie jestem w wieku odpowiednim do macierzyństwa. Zrobiliśmy wszystko, żeby jak najlepiej się zabezpieczyć, więc czy jest możliwość że zaszła w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0% szans że jesteś w ciąży. Okres przyjedzie prędzej czy poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RegretX
Dodam że miałam dzisiaj mdłości, a wieczorem podwyższona temperaturę. Czy to może być spowodowane po prostu stresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresem jest spowodowane to, że spóźnia Ci się okres. Objawy typu mdłości ciąży nie pojawią sie tak szybko. Na pewno nie jesteś w ciaży. Kwestia bolących piersi to raczej też ze stresu i myśleniu ciąży. Organizm czasem głupieje od myślenia ;) Nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki bolą przed okresem, ten się spoznia bo się boisz! Mdłości urojone lub ze strachu. Wyluzuj, zrob test to cie uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wydaje mi się żebyś była w ciąży.. 1. Czwarty dzień okresu -dzień nieplodny 2. Prezerwatywa - 3% zajścia w ciążę (o ile się nie mylę) 3. Nie doszedł w Tobie.. Ale takie pytanie mi się nasuwa - ale nie potrzebuje odpowiedzi.. Po co bawić się w seks skoro wiek nieodpowiedni do macierzyństwa? Każdy seks to odpowiedzialność ewe. ciąży i bycia matką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RegretX
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi, od razu się uspokoilam :) może faktycznie za bardzo panikuje, oby jak najszybciej przyszedł ten okres, to już będę spokojna na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×