Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gośćulcia
Hej dziewczyny :) melduję się na porannej kawce :D musiałam wstać bo jak leze to kręgosłup mi bardziej boli. :| Znowu sama do siebie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
mnie wczoraj dorwała alergia i siedziałam w chusteczkach. Dziś czuję się słabo. Dietę trzymam, ale poćwiczę jutro pewnie dopiero. :( Wczoraj się ważyłam; 111,5kg. Byle nie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Trzymaj się Wago i zdrowiej szybko! :) Ja dziś przesadzilam z burakami-za dużo zjadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
u mnie już lepiej :). Kończę dziś na 1167 kcal. Nawet mój facet się wkręcił w liczenie kalorii, ale on to chudy, 70 kg :P Boi się przytyć, cwaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Podsumowanie dnia :) pol kromki chleba peln.,pol papryki,2 plasterki szynki,jabłko,2 łyżki kaszy je zmiennej,plaster mieska,2 łyżki buraczków,kielbaska mala,pol papryki,buraczków z 5 łyżek albo i więcej :) pol grejfruta.Duzo cherbatek ziołowych i wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj polonistka z tyłkiem jak szafa trzydrzwiowa :-) laska zajmij się odchudzaniem a nie pouczaniem ludzi :-( będzie ci lżej na świecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzym
Ktoś na tym waszym topiku przelewa swoje frustrację i nieudane życie na pouczanie i krytykowanie innych Lepiej się czujesz ? Jak tak przekierujesz swoje kompleksy na krytykę w stosunku do innych ? Ucz się baby od tych kobiet podejście do siebie i do życia :-) może znajdziesz nawet przyjaciół? Żeby krytykować to się podpisz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam kobietki :-) co tu się dzieje ? Co to za niemiłe wpisy ? Jakieś pouczanie ? Nieładnie !!nie ma nic gorszego jak brak kultury !! Ciekawe która to taka z portu nas ? Bo to musi być któraś z nas :-( wszystkie po kolei krytykuje :-( Mnie to za bardzo nie rusza :-) tylko śmieszy Ale ktoś tutaj dobrze napisał ( kompleksy i nieudane życie ) nie daje prawa do krytykowana innych ludzi !!! Podpisz się i skup na odchudzaniu !!! Bo po to jest ten temat założony a nie po to żeby kogoś moralizować czy pouczać ( po to mamy większość rządzącą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj UPARTA ,Ktoś mi zarzuca pouczanie innych i wytyka błędy ort.MNIE TEŻ TO ŚMIESZY TO ŻE TEJ OSOBIE NIE PODOBA SIĘ TOPIK,A NA NIEGO WCHODZI BY NAS OBRAŻAĆ?JA nikogo nie pouczam ,tylko opisuję np.podsumowanie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
gościu od polonistyki nie podoba się to nie czytaj .ZAWIADAMIAM CIĘ że czuję się coraz lepiej ,wyglądam lepiej i naprawdę nie martw się tak o moją dupę.ŚWIETNIE mi idzie i aby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
i czasem staram się was dziewczyny zmotywować do działania żebyście się nie poddawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy drażliwe jesteście kobitki !!! Brak cukru na was źle wpływa ??!! Taki atak tylko dlatego że ktoś wam poprawi błąd ortograficzny ?? Miło się was czyta ale te " cherbaty " nie ciekawie wyglądają i zwrócenie delikatne uwagi nie było złośliwością . Nie mam d**y jak szafa trzydrzwiowa bo ważę 50 kg , a czytam was bo ciekawi mnie jak radzą sobie z odchudzaniem osoby z taką dużą nadwagą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
gościu z 11.12 obrażasz mnie od tyłków jak szafa trzydzwiowa i nie widzisz w sobie problemu? PO co tu wchodzisz? WAŻYSZ JAK ANOREKTYCZKA I CO chcesz się dowartościować czytając mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Dziewczyny, piękny dzień dzisiaj, szkoda na kłótnie. Ja piszę pracę, w końcu się zabrałam :). Zaraz zmykam ćwiczyć, a dieta dobrze idzie. Dziś mi się śniła apokalipsa zombie, więc może podczas snu i uciekania spaliłam chociaż trochę kalorii :P. Podobno strasznie kopałam nad ranem. No, zawsze coś i bliżej do celu. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Chyba ten gość z , to jakaś trzecia osoba. Kurde, ludzie, opanujcie się. Ja mam wielki tyłek, przyznaje, Boże, to widać :P. Ale nie łażę po forach i nie piszę o chudych laskach, że mają kościsty, bo to żałosne. Każdy ma d*pę i niech każdy pilnuje swojej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś inny gość z 8.27 zwyzywał mnie od polonistek z dupą jak szafa trzydrzwiowa , a nie ja Ciebie !!!! Jak już pisałam po prostu ciekawi mnie jak sobie radzicie z zrzucaniem dużej nadwagi i szczerze wam dopinguję i życzę powodzenia . Tak że wyluzujcie bo stres nie jest sprzymierzeńcem w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ula nie denerwuj się tak to chyba rzeczywiście było nie do ciebie :-) Co nie zmienia faktu że nadal uważam że te wpisy krytykujące nas (moje życie erotyczne ;-) twoją ortografię i co tam jeszcze ?) Robi któraś z nas :-( bo wybacz dziewczyno ale nikt przy zdrowych zmysłach nie siedzi całe dnie i noce na kafe i nikt z anoreksję nie czyta tematów dla ( zgrabnych inaczej) . No chyba że takie twoje hobby (trochę zaburzone) ? Wiesz kobieto nasze tyłki to nasza sprawa !! I ewentualnie naszych partnerów tobie nic do nich !!! Moje zdanie jest jednak takie że też masz ze swoim ooogromny ! Problem i sporo stresu z tym związanego stąd twoje przejawy braku kultury i tolerancji na drugiego człowieka ( przykre ) Dziewczyny nie dajcie się zdemotywować !!! To że jej nie wychodzi to nie znaczy że my też mamy się poddać i stać zgoszkniałymi marudzami bez przyjaciół :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
mnie nie zdemotywują jakieś wpisy na forum. Podoba mi się styl życia teraz jaki prowadzę. I ćwiczenia i posiłki. Jest okej :). Ja już po ćwiczeniach, znalazłam coś nowego, będę kontynuować. Jestem po lunchu; banan i truskawki <3. Lato czuję normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga świetnie że piszesz tą swoją pracę :-) zobaczysz że teraz to już poleci :-) ja swoją pierwszą pracę napisałam w 2 tygodnie ( bo tak mi się spieszył do tego żeby zająć się przygotowaniami do ślubu) i obiecywał sobie że nigdy więcej nic na wariackich papierach :-) ale zawsze jakoś tak samo wychodzi :-) dobrze że mąż jest bardziej zdyscyplinowany :-) Ula fajnie że widzisz postępy i samopoczucie masz lepsze :-) bo to jest najlepszy motywator w tej naszej walce :-) Zobaczycie do lata to my dopiero będziemy miały figurki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bo bo bo bo bo - jak się wątek pięknie trzyma a ja jego "matka" marnotrawna założyłam temat i zniknęłam. Tak - nie odchudzałam się - tak nie widziałam sensu czytać tego co piszą osoby rozsądne i mające charyzmat by zwalczyć sadło. ale może tak powiem - ja i moje sadło wróciliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witaj Tosiu super że jesteś :-) może teraz na dłużej ? Widzisz my się tak mniej więcej trzymamy :-) w różnym składzie ale jednak są wzloty i upadki ale działamy i idziemy do przodu :-) Jak pewnie zauważyłaś wkradł nam się niemiły kret :-( ale to nic damy sobie z nim rade :-) Czy tym razem jesteś już gotowa podjąć walkę ? Bo brakuje mi tu ludzi z takim poczuciem humoru jak twój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do krytykantów pyskaczy ja mam bacik - wywalę i skonczone pyskówki - poczucia humoru nie zdążą owego zaznać tak szybko wyskoczą. Przypominam TU SIĘ GRUBE BABY ODCHUDZAJĄ i to mają w priorytecie - komentarze o grubych de.... czy innych częsciach mijają się z celem bo jak ktos jest modelem\modelką ten niech idzie się do lustra przeglądać i tam pozostanie ze swym narcyzmem. Wara z komentarzami obraźliwymi, docinkami, dogryzankami i tym podobnymi figurami stylistycznymi. Nie ma tu miejsca dla zgryźliwych - jest wiosna - niech świeżą korę na drzewach idą podgryzać. najlepiej brzozową bo zdrowa i antyseptycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Super Tosia tego nam tu trzeba !!!:-) Odezwę się wieczorem :-) a teraz idę walczyć z niechciany roślinami w moich kwiatach :-) bo nie wiem czy już pisałam że w moim wiosenno letnim salonie jest mega kolorowo i rozśpiewanie :-) po prostu bosko tylko że rośnie wszystko co trzeba i co nietrzeba ;-) Tosiu napisz co planujesz ? Z tego co pamiętam to masz trochę problemów zdrowotnych wiec pewnie musisz mieć plan dopasowany do tego ? Czy po prostu minimalizm i ćwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) u mnie piękna pogoda ,szaleję w samej bluzce bez kurtki :) jest super :D ja też po podwieczorku.Pozdrawiam Was wszystkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I niunia
Hejka oooo ile nowych postów choć nie koniecznie ciekawe ale moje recepta jest taka olac c to i dziękuję bardzo a gość jak zobaczy że nikogo nie ruszają jego mądrości to może odpuści a my tak czy inaczej dalej będziemy robić swoje pozdrawiam z ciepłej i słonecznej Małopolski u mnie dietowo ok uipochwałę się że wczoraj nabrał am lekkiego słoneczka na twarzy i nogach pozdrawiam ulcia jak twój kręgosłup wago napisz coś o tych nowych ćwiczeniachiu tych twoich ćwiczeniach na krześle ja mimo bólu kolana troszkę hpedaluje oki Lecę jeszcze na slonko pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam wszystkie dziewczyny wieczorkiem :-) uporałam się z częścią rabatek :-) jestem dumna z siebie :-) i bardzo usatysfakcjonowana , kwiatki kwitną róże prawie bez strat przetrwały wiec jest świetnie ( a właściwie byłoby ) gdyby nie to że mam nieproszone zwierzątko :-( sąsiadka mówi że to nornica (paskudztwo ) robi mi potworne straty :-( No dobrze jakoś ją przetrwam ale mam już rzodkiewki , szczypiorek i zioła pod folia sałatę też ale taką małą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No i znowu nie ćwiczyłam :-( ale te trzy godzinki na ogrodzie tak mi wstawił że mam po kokardki ruchu :-) Podsumowanie dnia 3 kromki chleba z wędliną 6 rzodkiewki, 2 kawałki jabłecznik ( niestety :-() 3 miseczki zupy ( barszcz ukraiński) nie zabielanej 1 jabłko 4 szklanki herbaty owoc 2 szklanki wody 3 kawy Sportowo 3 h prac porządkowych na ogrodzie ( grabienia , przycinanie , pielenie , przesadzanie ) Kobietki też się wczoraj opalałam uwielbiam to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga tak trzymaj :) ja dziś pieklam ciasto dla swoich chłopaków i powiem wam ze nie chce się mi nic słodkiego :D .Co do mojego kręgosłupa to odkąd więcej się ruszam ,mniej spie chodzę na basenowe ćwiczenia to mnie mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×