Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gośćulcia
Uparta ja jutro dopiero będę siać sałatę,pietruszkę itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry dziewczyny :-) u mnie pięknie słonecznie aż chce się żyć :-) Ula masz rację ja zanim zaczęłam tańczyć to mnie bolał kręgosłup , kolana , kark a teraz to jest na zasadzie że wiem że to mam ale to nie jest ból :-) bynajmniej nie taki z którym nie da się żyć Waga obejrzałam te ćwiczenia na krześle :-) rewelacja !!! Można je ćwiczyć nawet przy bardzo słabej kondycji czy też przy małych kontuzjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ula ja te rzodkiewki i inne cuda mam pod folią :-) dlatego mam to tak wcześnie :-) Dzisiaj planuje dalsze prace w ogrodzie ;-) Teraz pije kawkę i oglądam wiadomości :-( stwierdzam że muszę sobie je darować bo przechodzi mi ochotą do działania :-( Tosia gdzie jesteś ? Dziewczyny wstajemy wstajemy !!! Wiosna za oknami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Uparta :) ja na nogach od 7 ej.Wypilam kawke i idę jeść śniadanie a potem siać w ogródku :) też oglądałam te ćwiczenia na krześle ,chyba spróbuje je wykonać.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Próbujcie dziewczyny, są świetne. To tylko 10 minut, a czuje się różnice. Ja co prawda ćwiczę po 50 minut od ok 5 tygodni, ale już mam lepszą kondycje (mieszkam na 3 pietrze i mogę latać w góre i w dół :P). Ja już po ćwiczeniach, zaraz lunch i piszę dalej. Jak dobrze czuć się lepiej. Jednak chyba moje odchudzanie na chwile się zatrzymało, w końcu minął miesiąc, ale myślę, że grunt to przetrzymać i poleci dalej.. Mam nadzieję :P. Miłego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem - mam od czwartku dwudniowe wydarzenie - zapadłam w akredytacje akomodacje i listy uczestników. ale nic to przed chwilą bylam dziecku but kupic - ku.....rna jakie drogie to jest na trzy latka - z torbami pojde ....no ale zanim pojde napisze - wrocilam na droge cnoty - nie wiem na jak dlugo - nie lubie sie oszukiwac - narazie jestem - waga nie wiem -130 z ogonkiem - nie bede sie wazyc jak spowrotem zaczną po mnie latac ubrania letnie - znaczy schudlam- dzis zjadlam juz cztery razowe posne kromki graham, jeden jogurt 300 g, kawe z 2 lyz curku - kawe slodze i slodzic bede i dwa plastry sera. tyle. jeszcze mogę zjesc dwie kromki pewnie posne a moze z tunczykiem i tyle. co do mych problemow ze zdrowiem - uparta - są - pewnie wieksze - dla mnie cwiczenie to porpostu chodzenie - na nic innego nie mam sil. i gdy przed swietami przesadzilam z myciem okien w duuuuuuuuuuuzym domu i ze sprzątaniem i pieczeniem i przygotowaniami to potem mi prochy nie pomagaly prawie a skutkiem ich brania nabawilam sie szumow usznych ......tak przeciwzapalne leki dzialaja. mam niż w głowie wątpie by mi sie udalo ale przyszedl upał zdechnę jak chociaz tej drobnej 40 nie zrzucę kilosów. wiec mam zamiar zrobic to do ja wiem......no szybko ja nie mam czasu. od wczoraj do dzis mam odczuwalny spadek wagi - autentycznie jak sie taka Godżilla jak ja porusza i je malo to od samego faktu ze oddycha - chudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Tosia jesteś świetna :-) bardzo ale to bardzo podoba mi się twoje podejście do siebie :-) rewelacja !! Każdy powinien podchodzić do życia z takim humorem byłoby nam fajniej w tej szarej codzienności :-) Na pewno ci się uda tylko nas znowu nie zostawiaj :-( Ja się właśnie opalam bo ogród może poczekać na brzydzi pogodę ;-) a nie nie posiadam sobie groszek :-) żeby nie było że tak nic a nic nie zrobiłam :-) Tosia a te ćwiczenia na krześle ? Patrzyłaś ? Są świetne i nie nadwyrężają kręgosłupa :-) a napewno by ci pomogło przyspieszyć tą twoją walkę z naszym wspólnym wrogiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@aniatosia13, jeśli chcesz to doradzę; http://www.odzywianie.info.pl/kalkulatory-zywieniowe/kalkulator-odchudzania-i-przybierania-na-wadze Wpisz swoją wagę, wzrost, etc.. i oblicz Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Na tych kanapkach długo nie pociągniesz. Ja jem 4 posiłki, w tym obiad, normalny, bez udziwnień póki co. I ćwiczenia na krześle polecam; ja ćwiczę jeszcze z https://www.youtube.com/watch?v=1xC9khisFPA Tu się praktycznie cały czas siedzi, jedyny wymóg to ciężarki (ja mam po 1kg ) i mały ręcznik. Na pewno to nie zaszkodzi, jest właśnie dla kogoś, kto nie ma kondycji (czyli ja :P, naprawdę działa). Polecam też aplikacje na telefon lifesum, dzięki temu wiesz ile co ma kalorii i ile jeszcze możesz zjeść. Ja w sumie dobiłam najpierw do 118kg, teraz już jest 111,5. Wiem co to znaczy spadać z tej wagi. Jem wszystko, no wiadomo, oprócz słodyczy i nie chodzę głodna. Minus taki, że jestem zmęczona i zimno mi (nawet teraz), ale to podobno normalne u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza nawiasem sukcesów drogich kolezanek :) ktorym serdecznie gratuluje - czy są tu jeszcze osoby ponad 100 czy juz wszystkie sarenki sie porobily - Waga jest bo z niku wnioskuję a ktos jeszcze bo to forum dla maga bomb a same szczupaczki ? w sumie dobrze ze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga ta twoja aplikacja rewelacyjna :-) Moje parametry wykazały że mogę zjadać 1350 kc dziennie żeby do lipca ważyć 75 kg :-) chciałabym mniej ale bądźmy realistkami :-( tak jak pisałam rozmiar 40 mi wystarczy :-) żeby się jakoś szczególnie nie pomarszczyć ;-) Na dzień dzisiejszy zjadłam 860 kc Tosiu ja już mam 93 kg musiałam się zważyć żeby uruchomić tą aplikacje :-) normalnie się nie ważę bo mnie to demotywuje :-( Ale startowałam na pewno z trzycyfrówki (grubo trzycyfrówki) ale trzy miesiące zrobiły swoje ( trzeba było z nami być kochaną ) Teraz jesteśmy mądrzejsze o te wy rzucone kilogramy wiec teraz weźmiemy ciebie w obróbkę hihihi ale nie martw się aż tak mądre jeszcze nie jesteśmy :-) więc liczymy też na wsparcie z twojej strony :-) i twój cudny humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Tosia ja jestem,ważę 102,4 kg rano mniej :) wróciłam właśnie z przejażdżki rowerowej 6 km ,mało ale zawsze lepiej niż nic :D pogoda mnie swietna aż żyć się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No kobietki gdzie jesteście ? Ja skończyłam na dzisiaj prace w ogrodzie :-) miałam sobie to dzisiaj darować ale zapowiadają deszcz w nocy wiec poprzesadzałam krzaczki i kwiatki żeby trochę ogarnąć ten chaos :-) Ponownie nie ćwiczyłam :-( ale od jutra zacznę te ćwiczenia na krześle ponieważ taniec chwilowo musze odstawić ( kontuzja stopy bardzo boli ) ale te na krześle pewno dam rade :-) Waga mam pytanie nie znalazłam nigdzie informacji na temat tego jakie te ćwiczenia mają wpływ na odchudzanie ? Czy ty je jakoś urozmaicasz ? Bo piszesz że ćwiczysz 50 min Tosiu chyba nie przepadłaś ? Ula jak tam prace ogrodowe ? Miałaś po nich siłę ćwiczyć ? Bo ja niestety wymiękłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Podsumowanie dnia 4 kanapki z szynką 5 rzodkiewki, 1/2 papryki , ziemniaki z serkiem wiejskim , 1 jabłko , 1 miseczka barszczu ukraińskiego 4 herb owoc 3 szklanki wody 2 kawy Sportowo Prace ogrodowe Kalorycznie 1180 kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Uparta , :) posialam dziś rzodkiewkę,sałatę,szczypiorek,pietruszkę i szczaw.Przykryje jak kupie taką folią ogrodową.Odpoczelam potem siedząc na podwórku.Po południu pojechałam na przejażdżkę rowerową do sklepu.Nic więcej nie chciało mi się ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Kończę na 1670 kcal. Skończyłam pisać I rozdział. jupi :D dziś brał mnie taki dziki głód przy pisaniu :P. @Uparta, szczerze Ci powiem nie wiem ile spala się kalorii na nich. Znalazłam kiedyś artykuł jak zdrowo odchudzać się z otyłości i facet opisał właśnie te ćwiczenia na krześle, by nie nabawić się kontuzji. I stąd to mam. Ja po prostu wpisuję na aplikacji lifesum "gimnastyka" i oblicza mi np. 50 minut gimnastyki w dostosowaniu tego do mojej wagi i wychodzi 600 kcalorii spalonych. Coś w ten deseń. Jeśli chodzi o te ćwiczenia to najpierw ćwiczę babkę tą po 40 minut, potem mam chwilę przerwy, robię przysiady, pajacyki, piję wodę i ćwiczę kolejne 10 minut drugą babkę. Po zakończeniu robie brzuszki. Ale to jest moje "widzimisię" :P Gratuluję tak w ogóle Uparta spadku, naprawdę świetnie Ci idzie :). Jeszcze troszkę. Ja wpisałam sobie 40 kg mniej i pokazało mi, że we wrześniu już będę laska :P. No zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry kobiety :-) dzisiaj u mnie nieciekawa pogoda :-( w nocy padało ale to super bo moje krzewy i kwiatki ożywi :-) Waga gratulacje !!! Widzisz mówiłam że pójdzie jak spłatka :-) Dzięki za wyjaśnienia :-) znając swoją kreatywność to pewnie też dopasuje te ćwiczenia do swojego widzimisię :-) Ula czytałam wczoraj że prace w ogrodzie przez godzinę to utrata 500kc to myślę że to i ten twój rower to i tak ogrom ruchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Teraz szybka kawa następnie tuning domu no i zgrubsza swojej facjaty :-) a następnie idę grabić a mam tego sporo :-( to też będzie fajne spalanie słoniny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry - ja po nieprzespanej jak nalezy nocy - moja Perła w koronie mego macierzynstwa - córka moja, panna dziedziczka - kichala całą noc ale nie jak 3 letnie dziecko jakim jest ale jak sztygar przodowy co mu pył węglowy nozdrza podrażnił. Ruszało zasłonami jak dziecina kichała. no i nie jestem dziś wyspana. Sumarycznie jestem przed kawą po sniadaniu - 2 kromki razowe z 1 plastrem sera. Teraz bede grzeszyc jak co dnia - kawa słodzona. cukrem. muszę przyniesc se do arbajtu miód stworzą pozór "zdrowego" słodzenia. choć kalorycznie bedzie jak bedzie, no tak -wezcie sie za mnie. macie przyzwolenie. obróbta mnie tak zebym za 2 miechy byla lżejsza 40 kg :) przyzwalam. w moim menu na dzis jeszcze jest jogurt oraz serek ziarnisty i pomidor. no i dwie kromki chleba. czy o tym przezyje ? zapewne tak. ale to co teraz jem na caly dzien jadalam na jeden posilek. NIE ZARTUJE. tak się ostatnio rozżarłam że przedsiębiorąc myśl o diecie, pojawiło się pytanie JAKA dieta. no wszystko juz było. ok wiec moja dieta autorska - rozłozylam sniadanie - lub kolacje - bo podobne gabarytowo były to posilki - rozlozylam na całodzienne żywienie. i tym co zjadalam na raz zyje caly dzien. mozna ? no zobaczymy od niedzieli schudlam 3 kg. ale tez ważyłam więcej startując niz myslaam bo 141.900. więc no cóż. no przytyłam 10 kg od kiedy przestalam sie odchudzac. w pare zaledwie miesięcy. dodam ze moj rekord to 152. jeszcze nie dotknęłam tego dna i moze nie dotknę. zatem - chudnę z wami. nie mam wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Tosiu jesteś cudna :-) nawet przykre rzeczy (choroba córci) potrafisz przedstawić z humorem :-) Mamy wiosnę wiec maluchy chorują :-( się biedne wycierpią No kochana czy ty chcesz się nam zagłodzić ? Taka liczba kalori może jest dobra na początek żeby zmniejszyć łaknienie i troszeczkę przykurczyć żołądek ale na dłuższą metę prowadzi prostą linią do jojo :-( 40 kg w dwa miesiące ? No !! Oczywiście życzę Ci tego (jeśli tego chcesz) ale to za dużo w tak krótkim czasie :-( przecież ty musisz mieć siłę zajmować się swoim dzieciątkiem :-) Ale skoro czujesz się w mocy :-) to trzymam kciuki :-) Niemniej ja bym to rozłożył w czasie :-) żeby realnie osiągać kolejne etapy :-) bo nam się szybko zdemotywujesz :-( a ja bym chciała żebyś była z nami na dłużej :-) Jesteś tak jak my wszystkie weteran tej wojny wiec wiesz że z początku to te kg lecą na łeb bardzo szybko ale nadchodzi moment kiedy nie jest tak fajnie i trzeba zintensyfikować działania Wiec lepiej małymi krokami a uparcie i systematycznie do przodu :-) Dasz rade !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
No, ja dziś wstałam w końcu o ludzkiej porze i latam po Krakowie ;P. Oddałam 1 rozdzial promotorowi i trzeba brać się za 2 i oddać za tydzień. Tak się zmotywowam:D. Dziś na lunch idę do mojego ulubionego subwaya, ale jako że dieta to tylko 1 kanapka 15cm. No, jeśli tam dam radę to dam radę wszędzie:p Jadę później odebrać buty i zrobić zakupy w galerii. A wy dziewczyny jak tam? Tosia, Ty rekordy chcesz bic? :P Lepiej Ci będzie serio wziąć się za ćwiczenia na krześle, mniejsze posiłki, ale na pewno większe niż te teraz. Zobaczysz, że jak poćwiczysz te dwa miesiące chociaż te ćwiczenia po 10 minut to będziesz się lepiej czuła. Dziewczyny, mam pytanie, krąży ciągle taka plotka ze zostaje skóra po odchudzaniu. Myślicie ze to prawda? Mi póki co nic nie wisi i ładnie się wchłania. Dziś w pasku w spodniach mam już 3 dziurkę, a było ciężko z 1. Jestem szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I niunia
witam w kolejny cieplutki słoneczny dzien antosiu szkoda by było tak sympatycznej osoby jaka jesteś zeby nas opuscila wago dzięki za link do cwiczen ciekawe i niezbyt skaplikoowane jednakże mimo to przy moim paraliżu są niewykonalne a przestoje w utracie wagi na diecie to chyba kaz da nas miała albo będzie mieć ale grunt to przetrwać to u nie zalamyrwac się a za moment waga na pewno znowu ruszy pozdrawiam i miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga !! Ratunku te ćwiczenia nie są tak lekkie jak wyglądają na filmie :-( nogi to mam jak po tych moich przysiadach ( jak z waty) super !!! Dopuki nie wylecze swojej kontuzji napewno będę je ćwiczyłam codziennie :-) ty jesteś młodziutka laseczka bardziej oblatana z netem wiec proszę o więcej takich linków :-) gdzie stopy nie są obciążone a mięśnie się czuje :-) Niunia u mnie też wyszło słonko tylko ten wiatr jest jakiś taki mocny i zimny Kochana nie pisałaś nic o paraliżu (czy to nieodwracalne ? ) :-( Wypieliłam sobie pod folią :-) bo te niechciane roślinki rosną jak głupie :-( ale musze pojechać do miasta wiec zarabianie zostawię sobie na popołudnie:-) Ula gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Miało być zagrabienia !! A nie zarabianie :-( ten durny sprzęt pisze co chce a nie to co ja mu każe :-( Waga ja jak wiesz mam swoje lata i nigdy nie miałam problemu z nadmiarem skóry czy z jakimś nadprogramowym jej pomarszczeniem mimo że już trochę przerobiłam tych chudnięć i to w różnym tempie (jedyny problem ze skórą i włosami miałam po głodówce) a jeśli ćwiczysz i nie chudnie zbyt szybko to nie powinno być problemów Nie zapominaj jednak o dobrych kosmetykach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@Uparta, proszę http://plusfitness.pl/zestawy-cwiczen-dla-osob-otylych-trening/ to ten link do artykułu. Poczytaj, może znajdziesz coś innego. :) Ja miałam na początku problem ze wstawaniem z krzesła (ćwiczeniem), a teraz śmigam równo :). No te ćwiczenia nie są takie proste do końca, skoro te babki wysportowane się równo ze mną pocą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzięki Waga to jest naprawdę bardzo ciekawy artykuł :-) Ponieważ jesteście dziś mało rozmowNe napisze tylko podsumowanie dnia 4 kanapki z kiełbasą i pomidorem i świeżą bazylią , 1 paczka ryżu 1 noga z kurczaka ugotowany , 3 kiwi 1 grejfrut 1 jogurt naturalny mały 4 szklanki herb owoc 2 kawy 2 szklanki rosołu (czystego) Sportowo 20 min ćwiczeń na krześle 2 h grabienia Kalorycznie 980 kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Ja dziś kończę na 1402 kcal. 2,5 h sprzątania i 4 h chodzenia. Sprzątanie powinno się liczyć podwójnie, bo tak mnie korzonki bolą, że ledwo żyje. Jak tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry dziewczyny zapraszam na poranną kawę :-) U mnie słonko za oknami ale nie wiem jaka temperatura ? Bo jeszcze nie wychodziłam :-) Gdzie się podzielcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga oj tak tak to sprzątanie to okropność :-( mnie dzisiaj wszystko boli po wczorajszym grabieniu :-) Ale jestem zadowolona bo moje letnie pokoje :-) nabrały kształtu i blasku i maja jakby więcej gości ( motylki, pszczoły i inne takie ) po prosty tętni życiem :-) Kobietki budzimy się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Ja dzisiaj tylko leżę, bo ból nie przeszedł i nie mogę się wysilać. Ale dietę trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga przykro mi że Cię tak zmogło :-( trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×