Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Tak dieta optymalna. Ta z boczkiem. Nie dla mnie. Ale dość kontrowersyjna to dieta jak wszystkie monodiety. Waga jasne budżet studenta znam to znam. Ja na studiach wyglądałam jak sarenka. Bardzo Malo jadlam a dużo pilam alkoholu. W każdy prawie week end balanga byla. Bywalo ze zylam papierosami kawa i miłością. Z Rozrzewnieniem wspominam ten utopijnie kolorowy przetanczony przeteatrowany i przecudowny czas. No i tak - ja na jedzenie prawie wcale nie traciłam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
WAGA ja teraz też jem boczek i karkówkę też i nic mi to nie szkodzi na odchudzanie i na serce też nie szkodzi bo to małe ilośći są.POtrawy też smażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako jeden z elementów boczek jest ok gdy kto lubi. Ale jako meritum to.dpsc ciężki.kaliber. Jak kto nie ma problemu z serce to.mu boczek ani smażone w niczym.nie wadzi. Najlepiej jeść różnorodnie i wszystko co sie lubi. Mam.ciotke chuda drobna ona nie zazna satysfakcji jesli nie zje mięsa pod jakas postacią. Obecnie ma zalecona ostrożność z tłustościami bo.zyly ma tak zapchane cholesterolem ze nogi jej sa zagrożone w sesie gnicia tych zyl. W zyciu nie zapalila papierosa. No.i chuda jak sztacheta.w jej przypadku milosc do mieska mogla na ten stan wplynac. No a ja zawsze kochałam słodycze no i czuje sie jakobym owdowiała bez batoników pralin mieszanek wedlowskich drażetek rumowych i chauwy. Eh......ide spać bo robię sie glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@gośćulcia, ja po prostu nie lubię i bym nawet nie przełknęła tego boczku :P. @AniaTosia, może spróbuj jak ja np. ssać cukierki, po jednym dziennie, max po 2. Ja kupuję sobie nimm2, werthers original. Albo jem baton musli z dodatkiem czekolady. Przez to nie mam ochoty na inne słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga moze i masz Racje z ty lekkim oslodzeniem Se żywota. Ja to robię w formie dwu lyzeczek cukru do kawci porannej. A właściwie miodu. Pozdrawiam i wszystkim zycze chudości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry :-) Dziewczyny ale mi narobił ście ochoty na ten boczek :-) ale nie nie nie ma takiej obcji !! Aniu jak już musisz dostarczyć swoim kubki smakowe słodkości to polecam owoce suszone :-) mniej kaloryczne niż batony a zdrowsze :-) i zaspokajają apetyt na słodycze:-) U mnie dzisiaj pochmurno ale mówią że ma być lepiej :-) Później podam aktualne wymiary :-) bo wagę nadal omijam szerokim łukiem -tam nadal krzyczą "pojedynczo proszę " a i wymiary pewno szału nie zrobią po tej abstynencji tanecznej i grzeszkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No to mamy miernik lenistwa i obrzarstwa Pas - 94 ...-0 Udo-61....+1 Biodra 113 ..-4 Ramię 30 ...-2 Biust 104...-2 Tak jak przypuszczałam szału nie ma :-( a tak pięknie szło :-( no trudno trzeba się sprężyć !!! I to na cito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny,dziś rano moja waga pokazała 100,5 kg .JEST SUPER !!!! Jutro idę na basen .UWielbiam go!!tłuste mięsa szkodzą owszem na ukł.krwionośny a na odchudzanie nie.NA odchudzanie szkodzą węglowodany tj.wszystko co zrobione z mąki zwykłej,słodkie cuda i alkohole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Oczywiście jedzone z umiarem-od plastra karkówki czy boczku nic się sercu nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Ja już po śniadanku i kawce ,u mnie paskudna pogoda -leje.Tylko moim roślinkom dobrze .....czekam na słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie waga jak spadla te 3 kg tak stoi ale ruszy, Uparta moja dieta nie zaklada przekąsek. ja inaczej jak po "wojskowemu" nie umiem sie odchudzac. batonow nie jam a tęsknie za nimi i w duszy pisze na ich nagrobkach epitafia rzewne ;) gościula - kuźwa to ty nas zaraz z 3 cyfrówek na dwiecyfrówki zostawisz - ale doganiam cię juz prawie prawie - tylko 39.5 kg brak mi do dwucyfrowości :) no to nie duuuużo :) uparta co chcesz od swoich parametrów kobieto - za dwa miechy bedziesz mogła se sztandar uszyć z obecnych spodni np czy bluzeczki. ja za dwa miechy mam nadzieje sobie ze spodni namiot obstalować małą dwójeczkę z przedsionkiem. Nie ma odwrotu. trza sadło zrzucić. Idę na kawę do sekretariatu. mam papiery do podpisania to przyjemne i konieczne połączę. potem papierosek i sprawozdawczość, a potem wyjście służbowe - czytaj prywatne :) no dziewczyny byle do grudnia ( wtedy bedziemy juz jak naleśniki chude !!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Wczoraj synowi kupiłam spodnie w hausie ,przypomniałam sobie że ja też mam rozmiar 40 spodnie 2 pary .Wyciągnęłam je i mój syn nie wierzył że ja w nich chodziłam.Już zapomnieli jak wyglądałam kilka lat temu.LEŻĄ na wierzchu jako motywacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no ja mam pare rzeczy dwie bluzki rozmiar 36 i to juz dla mnie niedoscigniony wzorzec. ja do rozmiaru 40 chce. no ! 44 tez moze byc ;) a propos dażeń własnie wróciłam z załatwiania spraw na zewnątrz i zupełnie przypadkiem kupiłam se buty sportowe do latania z kijami. juz zadzwonilam mej pani matce ze ma dzis ze mną randkę z kijami. ruszam kobiety w trasę :) a teraz drugie sniadanie - w sęsie pół grachamki plaster wędliny ! a więc mięso mam też w meniu chudy indyk i warzywa, mam jeszcze kefir. potem kolacja ale to po kijach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No kochane wreszcie trochę spokoju :-) ten namiot z przedsionkiem hihi niezłe niezłe :-) u mnie w garderobie też by się coś takiego znalazło :-) co by się zdało na namiot Ale ale brawo kobiety !! Ania szacun -jak mówi jeden z moich podopiecznych- za te kijki to ponoć jest świetna sprawa a jeszcze w tych twoich górach :-) Ula takie motywator to ja mam też :-) ale wiecie musze się pochwalić :-) jak były te ciepłe dni to ubrałam swoje ukochane krótkie spodenki i wyglądały fajnie :-) i nawet już się nie zwijały w udach :-) No dobrze czas sportem skupić się na pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
No, ja już po ćwiczeniach, pół dnia zleciało, a ja się dopiero biorę do pisania. No i jeszcze obiad zrobić trzeba.. Przede mną mój lunch, bo chce mi się słodkiego, czyli baton musli Nestle, Czekolada i banan i ma 162 kcal. Próbowałam suszonych moreli, czy śliwek, ale mnie to nie smakuje. Mam jeszcze nimm2 i werthers original, czyli ok 40 kcal. :P Za 2 h robię obiad, więc też nie chce przesadzać z jedzeniem. Wczoraj mojego faceta koszulka pachniała orzeszkami pikatnymi z biedronki (?!). Myślałam, że umrę ze śmiechu, bo nie wiem skąd ten zapach. Śmiał się, że skitrał pod koszulką i będzie podjadał w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
aaa, zapomniałam, @gośćulcia, gratulacje, jeszcze chwila i będzie dwucyfrówka, brawo:). @Uparta, - 4 cm w biodrach to bardzo dobrze, zwariowałaś, ciesz się! :P @aniatosia, organizm się broni i nie chce oddać kg :P. Ale masz rację, zaraz ruszy:). W grudniu mówisz, że będą z nas patyczaki? :P Ja moje mniejsze ciuchy jakiś rok temu wyrzuciłam, bo uznałam, że nie potrzebuję.. Teraz trochę żałuje, ale z drugiej strony to wymienię za to całą garderobę:P. Noo, oprócz kurtek. Została mi jedna skóra i kurtka zamszowa z Zary. Są za pięęękne. / nie wiem czy nie wpisałam dwa razy postu, bo coś mnie wyrzuciło :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie kolezanki - porzucam stanowisko pracy i po awanturce z dyrekcją - musiała się bidula wyskakać po mnie bo graficzki dziecko zachorowalo i z plakatami jest wtopa no to mnie sie dostalo ale ja takie pileczki odganiam zaraz od siebie i jej mowie - kochana jutro zrobimy to co mialo byc na 30 marca, nie bylo do dzis bedzie od jutra - damy rade. no ale :) Bogu dzieki ze sie u nas dyrekcja trafiła - ludzkie panisko - i idzie z nią życ. tak więc jadę zaraz do chaty z nowymi adidaskami do marszów i o 18 z rodzicielką rodzoną pozostawiając pannę dziedziczke - córkę mą - z dziadkiem - ruszamy z kijeczkami. to pewnie bedzie 20 min ale dobry i poczatek. oby nie lało bo będę musiała isc sama mama boi się przeziębic. ja sie tak łatwo nie przeziębiam. waga - ta koszulka o zapachu orzeszków i to w dodatku z biedronki - ci powiem to nie jest problem twego faceta - to ty masz marzenia senne i na jawie o orzeszkach :) ja to rozumiem kochana ! to tak jak memu znajomemu wszystko się z seksem kojarzy nawet znaczek na kiblu - że dla pań, choć i dla panów trójkąt go podobno podniecał :) życzę dobrego popołudnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@aniatosia, najlepsze, że on wąchał i faktycznie taki zapach był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z kijów. Kuuuuuwa jaka nędza w temacie wytzymalosci. Dalam rade galopowac tylko 35 min. 4 okrążenia parku. No i mój stary chory kulas czytaj lewa noga boli tak w pachwinie i kolanie ze chyba popsują sie nasze uklady moje i nogi. Eh. Mogłam idiotka obejść park dwa razy a ja nieeeeeee. Buty do dupppy. Jutro je wyrzucę albo dam komus. Musze dofinansowac ten zakup no mordować sie z kiepskim butem to porażka. Teraz ćwiczeni silowe polaczone z cardio treningiem czyli wieczór z moim dzikim dzieckiem które spać musi a wcale się nie zanosi. Taka jestem zmordowana ze jesc mi sie nie chce. Nędza powiadam wam a nie kondycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Ja dziś kończę na 1592 kaloriach. Uff, zmieściłam się moim obżarstwem w limicie :P. Jak zaczynam pisać to włącza mi się wir w żołądku i najchętniej bym wtedy coś wszamała. Póki co zdrowo, ale kiedyś kto wie co trafi. @aniatosia, to jakoś szybko chodziłaś? Najlepsze są ćwiczenia na krześle, mówię Ci. Jak będziesz szaleć to nabawisz się kontuzji i nic już nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam wieczorem :-) ja już po swoich wygibasach :-) no i uporałam się z zaległości ami w pracy :-) Aniu nie poddawaj się :-) to tylko na początku tak strasznie :-) dalej będzie coraz lepiej :-) Ja teraz też pierwsze kawałki tańczę ze łzami w oczach bo noga nadal boli :-( ale trudno powiedziałam mojemu ciału że ma robić to co ja karze a nie to co ono chce :-) no i tańczę ! Dietowo też nie najgorzej 3 Graham z serkiem z chszanem , 1/2 papryki miseczka warzyw na patelnię z mięsem , 3 kiwi 1 mandarynka 1 jogurt naturalny 5 herb owoc 2 kawy 2 szklanki wody 1 h tańca 40 przysiadów A tak na marginesie mam pytanie znacie jakiś fajny sposób na zrobienie lampionów ze słoików np. Ale taki łatwy i mogący przetrwać w moim ogrodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Aniu z zamontowaniem to nie miałabym problemu tylko pomysłu na fajne i dosyć trwałe wykonanie nie mam z góry zaznaczam bardzo ale to bardzo mi się podoba decupasz ale nie na moje nerwy taka zabawa :-( wiec musi to być coś innego :-) Właśnie obliczyłam i na dzisiaj wyszło mi 960 kcal :-) jestem z siebie dumna :-) -i nie byłam głodna-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry kobiety :-) mamy kolejny dzień walki z tym naszym tłuszczykiem :-) oby szło nam coraz lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ponownie nie widzę wpisów :-( pewnie zmiana strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Co jest dziewczyny ? Śpię jeszcze ? Ja już po kawie :-) zaraz ogarnę dom i zrobię sobie śniadanko i pomyślę co dalej ? Bo pracy mam dzisiaj mniej :-) ogarnę temat w jakieś 3 godzinki Może pojadę do Poznania na bazarek po kwiatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Uparta :) ja już po śniadanku i kawce.Czas ogarnąć chatę.U mnie pogoda lepsza w końcu nie leje :) a co do tych lampionów to poszukaj w Internecie ,może coś fajnego znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Hej laseczki ja w pracy zabiegana. Uparta masz bardzo ładne wyniki. Starasz się to i efekty są mnie się wpadki zdarzają coraz częściej wczoraj np piwo nie ćwiczyłam bo w niedziele dałam sobie wyciek dwie godziny i po dłuższej przerwie wczoraj nie mogłam się ruszać Ciekawe co powie dzisiaj Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×