Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Uparta 51
Oj Ula ja tak w przenośni z tym Leżakowaniem bo przecież nie spałam tylko czytałam i nawet nie wiem kiedy dzień miną :-) A mój kręgosłup mnie nie boli odkąd schudłam i odkąd tańczę :-) Książka fajna lekka i przenosi w inną rzeczywistość a to uwielbiam :-) Mąż też pogrążony w lekturze w kominku napalił było cudnie :-) A teraz będzie zabiegany tydzień :-( bo zakupy , bo gotowanie i inne d**erele :-( Ok teraz to już spać dziewczynki żeby nabrać sił na ten trudny tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Jednak kończę na ok 1200 kcal, bo podjadlam wieczorem i sok piłam. Tak w ogóle to wam też jest tak zimno? Kuzynka mi mówiła, że jak się odchudzamy to przez pierwszy miesiąc to odczuwamy zmęczenie i zimno. Ja w sumie tak mam. Spałabym i spała, a wczoraj to myślałam, że mnie jakaś choroba bierze i leżałam pod kocem. Już tylko tydzień do świąt! Moja szwagierka mam nadzieję, że nie zrobi rafaello, bo chyba zapłaczę się, że nie będę mogła skonsumować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Dzień dobry dziewczyny. I mamy poniedziałek; ja już 2 tyg na diecie, 3 tyg ćwiczeń. Najchętniej poszlabym spać.. A tu trzeba wstać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej dziewczyny dziś u mnie taki dzień zabiegany :) że nie mam jak pisać.Dietkowo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odpoczywałam i postanowiłam nie zaglądać do netu. W pracy mam totalny młyn, niedawno wróciłam, jestem wykończona a najgorsze że tak będzie do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga nie mam ze mi zimno, chociaż jestem zmarzluchem. Zimą staram się jeść tylko gotowane rzeczy, stosuję dużo imbiru i to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  iza39
Ula moja waga wyjściowa to 90 kg. Jutro rano zobaczymy ile będzie :). Będę szczęśliwa jak pokarze 85 . Dziś obiad troszkę na bakier bo byłam u fryzjera i głodna zjadłam na mieście , o 10 30 miałam mieć przekąskę ale tak się spieszyłam z myciem okien , że zapomniałam . No i dziś przed kolacją rowerek , myślę , że chociaż 14 km . A po nim sałatka grecka :) . Pozdrawiam serdecznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam kobiety :-) mam urwanie głowy wiec tylko krótko jestem żyję i trzymam się diety ale na taniec to już raczej nie mam ani czasu ani siły :-( dodatkowo strasznie mnie boli głowa :-( Coś dziwnego dzieje się z ciśnieniem Mam nadzieję że wyrobie się do soboty bo nie lubię robić za dużo w wielką sobotę my już z reguły w ten dzień świętujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta to masz jak ja, w piątek już mam gości, czasu coraz mniej a jutro czeka mnie fryzjer więc będę całkiem późnym wieczorem. Chrzan robiłam i jeszcze płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Super dziewczyny, że piszecie mimo zabieganego dnia. To się ceni !! :) Ja dzisiaj kończę na 1445 kcal; 50 min ćwiczeń, 150 brzuszków. Spodnie lecą z tyłka. Co do bólu głowy to trzeba dużo pić, doszłam do tego. Organizm potrzebuje. Mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny , melduję się na porannej kawce.WCZORAJ nie pisałam wieczorem bo żle się czułam -strasznie mi głowa bolała.Wzięłam tabl.przeciwbólowe i położyłam się.WAGA JA BARDZO dużo piję ale na ból głowy mi to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa371
AFRYKAŃSKIE MANGO SEKRET SKUTECZNEJ DIETY Oparte na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis Skutecznie spala tkankę tłuszczową i pomaga usuwać szkodliwe toksyny z organizmu Ogranicza apetyt i zmniejsza poziom cholesterolu Afrykańskie mango jest bogate w błonnik, dzięki czemu wspomaga trawienie. zamów teraz http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
IZA jak tam ,ważyłaś się dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
DO MADZIA -Dzięki za reklamę ,ale ja schudnę bez wspomagaczy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Dzisiaj odsypiałam, a jak już wstałam to 2,5h sprzątałam :P. O matko, a to nawet nie na święta jeszcze, tylko na wynajmowanym mieszkaniu. No dobra, jutro wracam do domku :). Wczoraj zmierzylam się i od czasu ostatniego mierzenia (zeszly tydzień) - 5 cm w tyłku! Dziś ćwiczenia 50 minut na krześle, 150 brzuszków, 10 pajacyków. | Jak tam wy dziewczyny dzisiaj? Ja szykuje obiad, chłop wraca z uczelni głodny ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej dziewczyny,melduję się na porannej kawce.WCZORAJ nie pisałam bo nie miałam czasu,padłam jak zabita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
JEST TU KTO??SAMA tę kawkę będę piła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Wszystkie zajęte przygotowaniami do świąt:p. Ja już w drodze do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga112
Dziewczyny, -4kg u mnie. Tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga gratuluję spadku :) tak trzymaj :):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga112
@gośćulcia, dziękuję! zmierzyłam się w końcu i będę teraz na bieżąco. Cycki - 117cm Brzuch - 105cm Tyłek - 128cm Ręka - 41 cm Udo - 78 cm Łydka - 48 cm A teraz spadam na rowerek, trzymajcie się dziewczyny :). Dziś 1643kcal zjedzone, jutro świąteczne porządki.. O matko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notatka55
zaczęłam ale mam ogromny problem z zatrzymywaniem wody w organizmie, to straszne, przychodzi wieczór i czuję się jak bańka mydlana. Teraz zaczęłam stosować therm line fast, ma redukować, eliminować nadmiar wody, skład to mniej więcej Sinetrol, Garcinia, Pokrzywa, Pieprz kajeński, wyciągi z cytrusów. Biorę od 3 dni zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I niunia
Witam w biegu jestem i ja bez humoru bo wagowo 3na plusie mimo stowania diety bez zmian czyli u mnie 99 waga jak idzie pisanie gratuluję Spodku ja też tak mam że odkąd jestem na diecie to cały czas mi zimno szczególnie w nocy ok spadam dalej walczyć ze ścieżką pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) ja cały czas na dietce mojej :D idę dziś na basen :) w niedzielę będzie miesiąc jak zaczęłam dietę ;) pozdrawiam zabiegane panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga112
Pisanie idzie kiepsko, może jutro się zabiorę, bo dziś cały dzień zleciał na ogarnianiu i sprzątaniu. Ledwo żyje dziewczyny :p. Diete trzymam, mimo, że wszystko tak pachnie... :) Dziś z ćwiczeń godzina na rowerze stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka99
Polecam sobie poszukać metod , ćwiczeń lub nawet przepisów na diety http://obk.pl/ na tej stronie. Bardzo ciekawe porady ekspertów . Np pasta kanapkowa z cukinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga112
Hej dziewczyny, ja dziś 1200 kcal zjadłam. Jakoś te dni lecą. Ćwiczeniowo rower 50 min, plus 80 brzuszków. Dieta idzie, chociaż smutno, że ominie mnie tyle pysznych rzeczy. Chociaż jak sie zastanowilam chwile, przecież wszystko można kiedyś zjeść, byle nie od razu. Trzymajmy się, bo nadchodzą dni próby! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga112
Dziewczyny, jest ciężko, patrzą na mnie czekoladowe jajka, ale póki co wygrywam. Czemu nic nie piszecie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam kobietki wszystkim życzę wesołych i spokojnych Świąt wielkanocnych i oby nie trzeba było za dużo nadrabiać po tych świętach hihi Waga kochana są święta nie musimy być aż tak drastyczne w końcu całe życie ( twoje jeszcze bardzo długie ) przed nami :-) ja nie mam zamiaru aż tak dietować :-) odchudziłam trochę potrawy ale nie opresywne się tym smakołykom :-) ewentualnie po świętach je odtańcze hihi Jeszcze raz wszystkim spokoju zdrówka i pięknych sylwetek na lato życzę :-) Wracam do gośc***a :-) Po świętach będę tu na pewno bardzo regularnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) jestem wykończona :( nie mam siły pisać.Jutro mija 4 tyg.mojej dietki więc jutro zwaze się i napiszę jak moje postępy.Kochane życzę WAm wesołych Świąt,smacznego jajka i mokrego dyngusa :) ;) :D .Do napisania po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×