Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

jerta dla mnie rozpuszczalna z odrobina mleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie weekendowo dziewczyny :D 🖐️ :D wszystkim zycze miłej soboty i niedzieli, rodzinnych spacerów i dietetycznych !!!!! obiadkow :) mamuska - zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chciałam sie jeszcze pochwalic, że wczoraj byłam grzeczna :) oczywiście chodzi mi o jedzonko - miska była pełna do połowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle, przyznam się i przepraszam, ale Cie podliczyla, Ależ ty chudniesz od 10 lutego prawie 7 kg. No, powiem Ci gratulacje !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witajcie dziewczynki w sobotę miało być tak pięknie :-(ale nie wygląda tak super :-( Podaje swoje wymiary Pas 97,5 ...-2,5 Udo64....0 Biodra 118..-1 Ramię 33..-1 Biust 109..-1 Szału nie robi :-( ale jak na tych kilka dni to może być :-) martwią mnie te uda ale no w tym tygodniu nie tańczyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta kochana dzięki - ale 7 za chwilkę jak będę grzeczna :P wczoraj zauwazyłam że mamy taka sama wage :D dziewczynki walczymy - ja dzisiaj bede miała ćwiczenia " na szmacie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witam dziewczyny,dziś u mnie ponura pogoda.Dietę trzymam. DZIĘKI JERTA ,ale pewnie będzie za mały strój bo ja noszę 50 rozmiar-zależy jeszcze jakiej firmy,więc ciężko powiedzieć.Jeszcze nic nie schudłam a idzie wiosna i bardzo chciałabym kupić nowe ubranie-oczywiście mniejsze.NO cóż zostaje mi czekać cierpliwie.Pozdrawiam wszystkie panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak przeżyć weekend/ Ciągle bym coś jadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta jak ci sie chce jesc to jedz raz jablko, raz marchewke :) i pij duzo wody u mnie dietkowo ok, wcale nie mam apetytu musze wam sie do czegos przyznac, od kilku dni strasznie boli mnie dołem po lewej stronie brzuch, bol az do pleców czuje i to taki ze zgina mnie w pół. jak łapie mnie taki mega ból to aż wymiotuję i biegunke mam, wiec jak widac o jedzeniu nie myśle .. a wczoraj zrobiłąm cos dla siebie byłąm u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda okropna, zimno, ponuro, deszczowo :( spaceru nie było, ale było sprzatanie, takie juz prawie świateczne :) axxk - wizyta u lekarza ci sie kłania !!!!! nie ma co zwlekać !!!!!!! jerta - mi tez głodno, a obiecywałam sobie, że sie nie dam .... uparta jaką masz figurę? bo ja to takie typowe jabłko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak jasne, ja wszystkich lekarzy omijam z daleka i wiecznie leczę sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie Kobietki:). Można się przyłączyć? Jestem na diecie i przez trzy tygodnie "udało się" dwa kilo zrzucić. Obecnie mam 99kg. Mam 30 lat, dwie córki, jedna 10 lat, druga 9 miesięcy. Jestem z okolic Poznania. Po porodzie zaczęłam się obżerać. I jestem gdzie jestem... Męczę się sama ze sobą. Dietę trzymam, zero słodkiego, piję wodę i jem 5 posiłków dziennie. Od przyszłego tygodnia idę na siłownię i fitness tylko nie wiem co najlepiej ćwiczyć?? Bo póki co ćwiczę spacery z wózkiem codziennie. Jakieś zajęcia fitness? Czy skupić się na bieżni, rowerku i orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową osóbkę. super że podjęłaś decyzję o zmianie nawyków. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axx - ja też leczę się sama i z pomoca google, ale jeżeli potrzyma cie do poniedzialku, to lepiej idz, zeby się uspokoic, ze wszystko ok, Dziewczyny, powiedzce a co wasi męzowie, faceci, na waszą wagę? Krytykuja, pocieszaja, podtrzymuja na duchu podczas deity? Ja na tego mojego narzekam, ale on nigdy nie powiedzial mi czegoś niemilego odnośnie mojej wagi. Z reszta on nie lubi patyczaków, ale gdybym schudla to pewnie bylby zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska35
Hej dziewczyny jak wasza motywacja??? Bo moja spada:-( - niestety. Ale stroj na basenik kupiony:-) nawet karnecik juz jest wiec odwrotu nie ma. Tylko grypsko mnie rozklada i nie mam sily na nic. Trzymajcie sie i milutkiej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry kobietki :-) za oknem paskudnie :-( pada i jest szaro buro :-( Dietowo jako tako :-( nasi znajomi nie koniecznie akceptują moje odchudzanie i zawsze znajdują pretekst do odstępstwa :-( wczoraj było winko i paluszki słone :-( reszcie zakazanych owoców się oparła :-) ale i tak mam kaca moralnego :-( Ella moja figura mimo nadwagi nigdy nie traci wcięć i kobiecych krągłości :-) za co jestem swoim protoplastom bardzo wdzięczna :-) co oczywiście nie znaczy że jestem z niej bezwarunkowo zadowolona :-( Dlatego muszę ćwiczyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Jerta co do wspierania przez męża to jest tak - nigdy nie słyszałam od moich panów że jest mnie za dużo ale odkąd ćwiczę i dietuje to oni robią cuda żeby tylko nikt mi nie przeszkadzał w czasie moich tańców hihihi i coraz więcej komplementów słyszę od nich :-) Syn dba o to żebym miała świeże warzywa i owoce , wynieśli z domu wszystkie słodycze i starają się nie jadać przy mnie po 18 Mam oczywiście mega wsparcie ze strony mojego przyjaciela ( tego fizjoterapeuty) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Laseczki sorry !! Nie powitała nowych dziewczyn :-) oczywiście jesteście tu mile widziane :-) Anastazja miło mi że mamy kolejną krajanke bo ja i Słodka też z tych okolic :-) Co do motywacji Mamuśka to pomyśl na czym Ci zależy ? I co chcesz osiągnąć ? A motywator sam się wyłoni :-) trzymajcie się raz obranej drogi :-) cierpliwość zawsze się opłaca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Co się dzieje z resztą dziewczyn ? Poddałyście się ? Czy już tak wychudłyście że nie chcecie się zadawać z otłuszczonymi koleżankami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej dziewczyny nie poddałam się,dziś moja waga pokazała 107,1.w końcu coś się ruszyło.szukam w Internecie jakiegoś stroju kąpielowego.Muszę zacząć ćwiczyć a że bola mnie stawy i kręgosłup to chce zapisać się na basen.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska35
Gośćulcia ja waze podobnie:-), od jutra zaczynam basenik wiec trzymam za Ciebie kciuki. Ja stroj kupilam w marters sport bo w necie to jakos sie balam ze nie trafie w rozmiar:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
mamuśka35 w martens sport są takie duże stroje 50 ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaooo
Dziewczyny, też odchudzalam się z rekordowych wag, od 140 do 70 kg? Żaden problem. Powiedzcie mi tylko, czy szczerze wierzycie że uda Wam się utrzymać wagę jak schudniecie? Ja przestałam wierzyć po milionów prób... Nie chce Was demotywowac... Ale przeszłam resekcje żołądka tzw. Sleeve. Czy któraś z Was zastanawiała się nad tym? Schudłam 78 kg. Na stałe. Ani grama jojo. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć że mi się udało. Odchudzanie przez wieki wykończy mój metabolizm jeszcze mocniej. Operacja refundowana jest całkowicie przez NFZ. Wyzwolilam się z otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ewelina jak byś nie zauważyła to tutaj są same osoby o niezachwianej wierze w sukces !!! I my nie staramy się odchudzić tylko zmieniamy nasze nawyki żywieniowe :-) Ty po tym zabiegu musisz dwa razy bardziej uważać na to co i ile jesz niż my na naszych domniemanych dietach :-) przykro mi że to pisze ale uważam że naturalne metody są bezpieczniejsze nigdy nie wiadomo co nas jeszcze w życiu spotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraankaa
Kurcze Ja też bałam się na początku czymś wspomagać lecz dotarłam do tych naturalnych tabletek iq green. Pomyślałam, że skoro mają w swoim składzie zieloną kawię i inne naturalne składniki no to nie są takie złe. Teraz jestem szczęśliwsza o 9 kg ;) I idę dalej. Warto czasem ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraankaa
Kurcze Ja też bałam się na początku czymś wspomagać lecz dotarłam do tych naturalnych tabletek iq green. Pomyślałam, że skoro mają w swoim składzie zieloną kawię i inne naturalne składniki no to nie są takie złe. Teraz jestem szczęśliwsza o 9 kg ;) I idę dalej. Warto czasem ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Co nam się tu porobiło ? Dlaczego chcą nas uszczęśliwić na siłę ? Dziewczyny wracaj cie bo tu smutno i ponuro :-( nie ma z kim pogadać rzeczowo a nie o suplementach :-) Jutro poniedziałek wracamy na normalne tory i pamiętajmy w życiu nie ma nic za darmo Chcemy pozbyć się tłuszczu który wychodowałyśmy przez dłuższy czas to teraz trzeba to opracować a nie niszczyć wątrobę suplementami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No dobrze nie chcecie rozmawiać to trudno :-( ja jednak będę pisała bo mnie to trzyma w moim postanowieniu:-) A już na pewno będę kontynuowała podsumowanie dnia które zapoczątkowała Vita bo to jest świetna rzecz to jest taki urzad celny który mi mówi stop laska bo masz nadbagarz i będziesz musiała za niego dodatkowo zapłacić :-) Szkoda że tak osłabia wasza aktywność :-( bo było u nas naprawdę super i tak jak nie przepadam za fora mi społecznościowymi to tutaj bardzo chętnie wchodziłam :-) Mimo wszystko czekam na was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×