Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gośćulcia
Witam dziewczyny :) u mnie tylko po lekach lepiej ,bez leków nie dam rady chodzić :( Na 1 maja mam święta wielkanocne i nie wiem jak ja dam rady jedzenie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki - dzięki alhea za przypomnienie tej prawdy oczywistej - kiedys spowiednik mi to powiedzial ze jestem swiątynią i doskonałym dziełem Boga. wtedy pomogło. teraz dzis jest lepiej choc mam ciemny okres jakis, czarnowidztwo, stres, przewiduje koniec swiata omalze -ale dzis wlasnie na swierzo jestem po naradzie przed akcją letnią w miescie - i nie ma szans beze mnie kuwwwa sie nie odbędzie zaden piknik rodzinny - nie ma innej kucia faja do mikrofonu i do dzieci jak ja - no po prostu zwierze konferansjerskie. tak sie sklada ze w kilka piątków - a cala akcja to czwartki i piątki wszystkie wakacyjne - w piątki mam tez impreze koncerty kameralne prowadze i to inna jest bajka, inny strój no inna sytuacja - a dyrektorka mi sie pyta - anuuuulkuuuu - bo tak mnie kocha - czy bys nie mogla najpier pikniku poporwadziac a potem szybciutko cie przewieziemy na koncert - no powiedzialm kobieto moja szalona - NIE - powiedzialam ze niestety jestm od ciebie grubsza i to mnie jest latem ciezko i ja po 4 godz z mikrofonem na plenerze nie dam rady sie przeistoczyc w panią zapowiadająca że tera Adaggio opus i uwertura do aidy kuzwa no nie da rady absolutnie. to mlasnęła. wiecie baby - lato w mojej robocie to jest rzeżna wiec ja mam dwa miesiące zrzucic 40 kg - co wy na to ? i nie ma ze nie dam rady hehehhehe - tak tak smieje sie sama ale 20 ? moze by dalo - zeby choc troche nie słaniac sie w 60 stopniach w plusie. poza tym mam brac udzial w rekonstrukcji wjazdu Jana KAzimierza do miasta, i to jest bardzo ciezka impreza bo wszyscy w strojach z epoki - na spodnice dla mnie 6 metrow bierzacych lnu - względnie barchanu . powiem wam ze ja sie nie nudze w zyciu. i teraz czas sie kurczy - kobiety prosze mnie tu wspierac 1 lipca ruszam z akcją letnia a 15 czerwca mam pierszy z cyklu koncert skrzypcowy prowadzic - tez plener - choc w starej kaplicy ale generalnie jak tylko uwalniam sie od mikrofonu gnam za kaplice i oblewam sie wodą źrodlaną :) teraz lece do mlodej i galpuejemy w plener. matka musi zrzycic wielki zad. amen. ciumam was bądzcie dzielne !!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. jesli ktos ten wyrzut słów przeczytał to medal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No to Aniu możesz mi wysłać ten medal :-):-) A tak swoją drogą to masz niezły hardkor to ci napewno ułatwi odchudzanie :-) bo to jest sporo godzin bez jedzenia i kupa ruchu :-) Aż ci zazdroszczę bo nie będziesz miała czasu myśleć o odchudzaniu a sytuacja zmuszać cie bedzień do treningów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie:) Ulcia aż o tyle później Wielkanoc macie? myślałam, że to o dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea w tym roku tak wypada akurat :) jak będzie pogoda to można rozpocząć sezon grillowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Lepiej żeby Ania jadła i to regularnie wtedy zdrowo schudnie :) Ja wcześniej nie jadłam do 12 tej bo mi się nie chciało a apetytu dostawałam na wieczór i wtedy szło wszystko :D no i efekt znacie :) pojutrze minie 2 miesiące jak to pozucilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś koleżankę z Siemiatycz i bywała tam:) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Ja mieszkam miedzy Bialegostokiem a Białowieża. :) A najlepsza moja przyjaciółka która mieszkała koło mnie teraz mieszka 600 km odemnie.Strasznie za nią tęsknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania uwielbiam Cię :D Kocham twoje posty :)))jestes mega pozytywna Dziewczyny gdzie wy te kalorie tak skrupulatnie liczycie ???? Chodzę bez kijków , licznik pokazuje 6,5km/h . Jezeli tyle sie spala podczas jednego godzinnego marszu to do lata powinnam byc laska :) Chodzę bez tych kijków ale macham rączkami ładnie :D Muzyczka w uszach na maxa, skoczne rytmy i idę jak burza !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea po lekach lepiej się czuję :) Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej :) Ja też jestem mega pozytywnie zakręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dobry wieczór laseczki :-) ja dzisiaj miałam straszny atak "zachcianki" nawet pojechałam do sklepu po kasze manna tak mi się chciało takiej na mleku :-( no i pochłonęłam prawie całą miseczkę Obłęd ;-) dawno nie miałam takich napadów Ale nic to moje waćpanny :-) odtańczyłam to :-) 1h 20 min i 30 przysiadów :-) Uleńka nie zazdroszczę Ci tych świąt ja po naszych świętach nie mogłam się ogarnąć ;-) bo jednak święta to święta Tylko raz byłam tam u was na wschodzie i bardzo mi się podobały okolice i klimat i fajni ludzie -ogólnie mam super wspomnienia :-) Waga czy ty przewidział zakup nowej sukienki ? Bo ta śliczna którą już kupiłaś pewno będzie dużo zaduża :-) jak tak dalej będziesz walczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Uparta, póki co jest szeroka w piersiach, ale myślę, że da się spokojnie zwężyć u krawcowej. W biodrach wygląda w miarę ok, jest luźniejsza, ale ładnie się układa. Biorę ją na weekend majowy i zobaczę co się da z nią zrobić. Póki co zamiast sukienki to muszę szykować się na kupno jakiejś kurtki/marynarki. Dziś pochłonęłam ok. 1600 kalorii. Nie jest najgorzej. Truskawki mnie zgubiły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Moj trening odchaczony. Jutro idę 2 razy, rano i wieczorem. Muszę Wam się pochwalić, że już widzę pierwsze efekty a mianowicie kondycja. Pierwszego dnia myslalam, że ducha wyzionę. Dziś troche maszerowałam , trochę biegłam i to bez takiej mega zadyszki !!!! Dumna jestem z siebie :) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry :-) Brawo Justynka !! Co to czyżby nasz ranny ptaszek Ania zaspała ? U mnie dzisiaj słoneczko iście letnie :-) ale niestety zimno :-( Dzisiaj spałam jak aniołek (bic aniołek ) mam nadzieję że to efekt ćwiczeń a nie kaszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewuszki :) leze i myślę jak ja się dorobilam z tym kręgosłupem.Mam nauczkę żeby nie ciągać ciężkich rzeczy ,teraz to juz lekkich nie dam radę.Zechciało się mi generalnych porządków to mam.Swieta zapowiadają się w łóżku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - Ania jest i czuwa - od 7 na nogach - to troche zaspalam ale migrena wielka kolejny dzien brak okresu ale w bluzce ktora byla opięta luz powstal - nie waze sie idąc sladem tych co robią to raz w miesiącu. Justynka aniołeczku ja ci bardzo dziekuje oraz tym co mnie z jakis przyczyn odbierają jako osobe pozytywną - to za kazdym razem dla mnie jawny szok ze taki pozytyw ze mnie zionie :) bo ja moze i mam poczucie humoru ale mrok w sobie wielki - i sama siebie za pozytywnego czlowieka nie mam. to znaczy to wynika z faktu ze otaczają mnie pozytywni pogodzeni z losem i kochani przez caly swiat oraz przez ten swiat wykorzystywani bo nikomu nie odmowia - ale to juz inny temat oni nie narzekają - ja to za nich robie :) - to jest moi rodzice. ja kolo poczucia humoru nawet nie stalam - tak zabawnym człowiekiem jest moj ojciec. moja mama to anioł, to anioł w ludzkiej skórze - jest piękną kobietą - zadbaną drobną i bardzo uśmiechniętą - niestety córka do niej wcale nie jest podobna - oooo o! juz bym zaczeła dowalać sobie :) tego pozytywni ludzie nie czynią :) wiec dziekuję za widzenie we mnie takiej tęczy jakiej ja nie znajduję :) waga !!!! jak ci zazdroszcze ze nosisz sukienki i wszystkim co to czynią. Uparta zapewne :) no ja niestety w sie w sukience siebie nie widzę.....eh :) no tak. a poza tym dopijam kawę i przygotowuję papiery do wniosku o nagrodę prezydenta dla kolezanki tancerki - to jest dopiero pozytywny człowiek- mama 3 synow - drógi w kolejce z zespolem downa - ale ona minuty zalu nie wypowiedziala, zawsze pokazująca sie z tym słodkim chłopczykiem - mało tego tak zawalczyla rehabilitacjami o malca ze obecnie chodzi do normalnego przedszkola gminnego we wsi gdzie mieszkają - jest tylko moze malo wygadany ale te slowa co artykułuje sa bardzo wyraznie powiedziane. ta dziewczyna promienieje radoscia spelnieniem i macierzynstwem - a maz w trasie bo to tirowiec - wiec ona tygodniami wsparta nanią do najmłodszego synka - sama -i nie widzialam jej zmęczonej - i to jest przykład pozytywnej kobiety. a zycie jej nie piescilo oboje rodzicow pochowala - pomimo ze sama ma nie wiele ponad 30 lat- i obojgiem sie ona opiekowala - fizycznie - spala z umierającym ojcem bo sie bal spac sam. mamę tez do konca prowadzila - tacy ludzie to anioły między nami. eh....no widziicie rozpisuję się o historiach z podkarpacia a teraz chętnie poczytam o pozytywnych ludziach znad morza podlasia i skąd tylko jesteście piękne moje duszyczki :) a ja kawunia :) czego i paniom życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciula to będą swieta na leząco i swiat sie nie zawali a moze wlasnie takie swieta nie skakanie przy garach - nie wiem co gotujecie na swoją Wielkanoc ale pewnie paschy pieczecie - a ty bedziesz lezec albo siedziec ale aniołku niebieski - polecz się bo nie bedziesz przeca leżec i po swiętach i całe 40 dni aż do Zesłania Ducha Św !!!! no. ja czuje sie poza migreną fizcznie dobrze wiec dzis zaliczę jakis spacer. mialam znow sny przedziwne. ale nie wazne - no jak mnie kręgosłup łupnął po ciąży gdy se asekurując pocięty cesarką brzuch tak podniosłam klapę od tapczanu że owszem brzuch sie nie napioł ale za to wypadł mi dysk. no a ja nie czułam bo mialam porazenie - i potem przestalam chodzic. ktoregos razu poprostu nie wstalam z fotela. dlatego kobieto nasza - musisz konkretne leczenie przeprowadzic. abys miala spokoj a nie kichnac sie bala ze z bólu się opróżnisz. ja mialam takie dylematy. no to do obowiązków dnia codziennego przystąp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA jescze - Uparta - ja w takim hardcore pracuję od lata lat lat i byłam juz i chuda i gruba w trakcie tej oszałamiającej kariery - nigdy ten tryb mi na sadło nie wpływał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
ANIU leczę się i co z tego ??? i nic . NA rehabilitację nikT MNIE szybko nie zapisze,bo są kosmiczne kolejki,na prywatną mnie nie stać a znajomości nie posiadam. ZOSTAŁO mi czołgać się na basen i usiłować w wodzie poruszać się lub w domu na podłodze próbować. A CO U CIEBIE ANIU ROBILI JAK ci ten dysk wypadł?? położyli do szpitala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. "A rozmiarów Barbie nie potrzebuje miec msam za nic kobiety co chca być barbie w calej rozciaglosci tego symbolu. " Czy można mieć za nic drugiego człowieka tylko dlatego, że waży tyle ile waży? Może dobro nie mieści się w tłuszczu a w sercu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
No w sumie to nie tragedia ,będę w święta jadła jajka gotowane i smażone bo tylko to dam rady na szybkiego zrobić. :) no i jakąś kiełbaskę podgrzać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No nie gościu ! Ja rozumiem że próbujesz leczyć swoje nieudane życie na kafe ale powinnaś rozumieć że skoro mówimy ci żegnamy to znaczy żegnamy Nie masz prawa wypowiadać się na temat szacunku dla drugiego człowieka skoro sama cały czas innych obrażasz i deprecjonujesz styl życia i bycia innych Jesteś mega niemiłą osobą i jeżeli się nie zmienisz to to twoje paskudne zakompleksiona życie nigdy się nie zmieni No przepraszam ale nerwy mi puściły bo ile razy można cię wypraszać to przecież nawet człowiek z upośledzeniem w stopniu umiarkowanym by zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dziewczyny co zrobić z tak paskudny osobą ? Może któraś ma pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćb_a
jedyny sposób to TOTALNE IGNOROWANIE :classic_cool: sprawdzone , polecam ;) nie komentujcie , niech gada do siebie :D jeśli zdrowa na umyśle to zrezygnuje .... w przeciwnym wypadku ... cóż tylko diagnoza lekarska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Hej laseczki, Ulcia tak jak pisze Ania, zdrowie ważniejsze. Uparta tak jak pisze gość b a, szkoda Twojej energii :) Nie karmimy trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Wiem kochane ale wydaje mi się że jeżeli ktoś potrafi pisać to powinien mieć choć odrobinę rozumu w głowie Bo brak kultury to inna sprawa Ok już zamykamy temat trolla wracam do pracy Odezwę się wieczorem -bo dzisiaj środa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już po ćwiczeniach. 50 minut ćw na krześle, 3 minuty tańca, 30 przysiadów, 150 brzuszków. Podkręcam trochę ćwiczenia po okresie, żeby w piątek jakoś wyglądać i zobaczyć, czy chociaż kilogram zleciał.. No się okażę. Wrócił na parę dni nasz współlokator i ubolewam nad tym. Bardzo go nie lubię, ale plus jest taki, że wyjeżdża do pracy za granicę i go w sumie nie ma. Więc jakoś przeboleje do piątku. Jeszcze się muszę go zapytać, czy już będzie wracał, czy jak.. Gdyby wracał to musimy szukać nowego lokum, a póki co cieszymy się wolnym mieszkaniem w cenie pokoju. Co do gościa, to pewnie żal d*pkę ściska, że zaraz u nas tego tłuszczu będzie mniej i będzie musiała sobie znaleźć nowe hobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie - niech czyta - niech komentuje - raz cos w dobrym wydaniu poczyta a ze komentuje jak umie no to "co koń jest każdy widzi" tyle tytułem serca w tłuszczu czy tłusczu w sercu z litością - gościu - tyś poetka jest tu nie konkurs poetycki - ja ci podlinkuje kilka tam pisz liryki, zdobywaj nagrody :) ok ? no. Dziwwczyny nie denerwujta się - bo to do mnie pite - ja raz napisalam - więc relax take it easy :) a osobę się zbanuje i tyle - jako administrator mam takie uprawnienia - nawet jesli to forum otwarte :) i tylko zmiana IP PC czy innego sprzętu pozwoli jej cos tu zapodawać :) mnie to bawi - a lalki barbie - tak nie mam szacunku znam nawet kilka deprecjonujacych hasełek o takich pania - i wiem wiem - gossciu ze ty znasz wiele obrazliwych wierszykow o otłuszczonych :) to mowie - podlinkuję ci najbliżej odbuwające się konkursy na lirykę - tam pisz kobieto az się spocisz :) no a ja poprostu wreszcie dostalam okres, uf = przestane moze marzyc o słodyczach , poza tym kupilam se tusz fusion fals lashes effect - kuźwa jak se machnę teraz oko to przyćmi jego blask rozmiary mojej wielkiej "DE" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - tak przegryzam "ciebie" i wiesz co dziewczyno - pisz ty do nas o sobie nie opisuj nas :) w ogóle zakoleguj się z nami a nie bądź do nas jadowita - zakoleguj mówię ci będzie nam git jak zaczniesz pisać o sobie i co cię dręczy a nie uświadamiać co nas dręczy - my same napiszemy o sobie a ty o sobie i już. no to ja tak rękę wyciągam do ciebie :) aaa i kupiłam se też summer flower Elizabeth Aerden - super - stary dobry zapach :) będę mieć oko i będę mieć ogon :) z zapachu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×