Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gośćulcia
Alhea u mnie piękna pogoda letnia.Waga zdrowiej szybko :) ja jutro idę na moją rehabilitację - basen.....mam nadzieję ze się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej laski melduję się na porannej kawce :) która dołączy do mnie? U mnie piękna pogoda ,trochę mniej kręgosłup boli :) co tam u Was? Chyba dziewczyny nas zostawiły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
🖐️ Ulcia dołączam do kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
U mnie piękna pogoda, nic mnie nie boli. Waga zaczyna powoli spadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Ulcia próbowałeś ćwiczen McKenziego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Odchudzanie to jednak skomplikowana sprawa, u mnie waga spadała potem wzrosła i długo stała. Teraz zaczyna powoli spadać. Gdyby mi tak spadało jak na początku, ale nie Okazuje się, że otyli nie mają dostępu do tego nadprogramowgo tłuszczu tak od razu, jak już się go uzbiera to , tak w uproszczeniu, organizm go odkłada, jakby na lokatę a na rachunku bieżącym nadal bida z nędzą. A przecież możnaby nie być głodnym, tylko korzystać z tych rezerw do wyczerpania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea nie próbowałam tych ćwiczeń. Masz rację żeby to odchudzanie było takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Ula słyszałam że proste i skuteczne. Waga co tam u Ciebie? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea posluchalam Ciebie i dzisiaj posialam ogórki :) by było ich cały worek.Jutro posieje cukinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Ulcia mi pół paczki zostało, też sypnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Hej Ula i Alhea :*. Nerwoból chwilami łapie, za to czymś się strułam i cały dzień nie mam apetytu. Zjem może obiad i chyba dziś się przegłodzę, bo czuję się dziwnie na żołądku. Nie odzywałam się, bo od rana latam :P. Byłam odebrać marynarkę i powiem wam, że trafiłam z rozmiarem, a nawet mogłam mniejszy zamówić. 46 jest dobre, tylko jak rozepnę wygląda na za duży, ale nic. Kupiłam też rajstopy z gatty, modelowane i wow. Najpierw ryk, chyba babka mnie w balona zrobiła, nigdy nie przecisnę się przez tą 5tkę. Jeszcze modelujące, to wiecie, pas, no tradzedi. Ale dałam radę!!! Są ekstra, serio. Dałam 31 zł i nie żałuję. Strasznie się bałam, że się podrą jak będę je tak darła do góry, ale spoko. Będę komicznie u przyszłej teściowej wyglądać jak je będę dobre 10 minut zakładać... Ale są za to wygodne i mój tyłek się mieści :D. Przyszła też torebka do sukienki i już mam wszystko. Serio, wpadłam w zakupoholizm. Wlazłam do yves rocher i kupiłam coś, czego nie miałam zamiaru kupić. Jak wyszłam to przez 20 minut zastanawialam się 'PO CO?!'. :P Lato w pełni, mało co się nie usmażyłam w skórze, mimo, że krótki rękaw pod :P. Podobno te komórki tłuszczowe już zawsze przy nas będą, tyle że opróżnione :(. Ciekawe jak to będzie być chudą :P. Jeszcze nie byłam nigdy, wiecie, zawsze w sumie coś na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga93
Witam was drogie koleżanki. Jestem tutaj nowa, ale odchudzam się już dłuższy czas i chciałabym się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami. Zaczynałam jak miałam około 108kg, było mi z tym bardzo źle, miałam wysokie ciśnienie i szybko się męczyłam, płakałam po nocach. Postanowiłam pod wsparciem męża że chcę zejść w dół na ile będę w stanie. Obecnie ważę 93kg czyli poszłąm w dół 15kg a wszystko w 5 miesięcy około. Mój sposób jest taki. Zdrowe jedzenie w małych porcjach i stałych odstępach czasu, siłownia czyli bieżnia stepper itp oraz suplement therm line fast który jest naturalny i zawiera dużo wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Jadwigo :) ja bez wspomagaczy schudłam juz 11 kg . Melduję się na porannej kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Witajcie:):) Waga najważniejsze to się dobrze czuć! Też kiedyś wydałam majątek na bieliznę, ale było warte każdych pieniędzy. Ulcia dołączam :) z [_}>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga już lepiej się czujesz? Ja mam wesele w październiku.Mam zamiar tak wyglądać że kopara im opadnie :) ja juz po śniadanku zjadłam pol kromki pełnoziarnistego chleba ,wedline i pomidory do tego kawka z odrobina mleka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Alhea :) dziś u mnie piękna pogoda :) jadę zaraz na miasto na zakupy :) miłego dzionka dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Ula ja w pracy Uparta, Ania co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Ula, jestem pewna, że będziesz super laska na tym weselu :). Alhea, miłej pracy :). Mnie nadal brzuch boli. Zjadłam jogurt i ledwo żyje. No nic, trzeba czekać. Dziś 10 min ćw na krześle + 47 min tańca, 150 brzuszków, 30 przysiadów. Czuję się jakaś zdechła :( Miłego dnia dziewczyny :*. Jadwiga, chcesz do nas dołączyć? Bardzo nam miło, że napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej :) ja po 21 ej wróciłam z basenu i powiem tak że odczuwam ćwiczenia na kręgosłupie i boję się by gorzej nie było. Zobaczymy co jutro będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Hej dziewczyny :) Dużo słońca i słonecznych dobroci! Ula i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej laski :) melduję się na porannej kawie :) dziś mam zakwasy po wczorajszym basenie.Dawno nie ćwiczyłam. ;) ale z kręgosłupem nie tak źle dzisiaj, myślałam że gorzej będzie.Normalnie mam jakiś lek by znowu nie było powtórki z rozłożenia od kręgosłupa.Dobra starczy tych smutków ,taki piękny dzień dzisiaj ,muszę brać się za robotę :) Co tam u Was dziewczyny :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Ulcia to super, że Ci lepiej po tym basenie. Ja nie znoszę basenu. Wczoraj byłam też padnięta wieczorem, chyba za bardzo kcal obcięłam Szkoda że u mnie „mniej obroku więcej galopu” już nie działa ale nie poddaję się, dążę do 8 z przodu. U mnie za oknem piękna pogoda, w radiu https://www.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
ALHEA tak trzymaj ,nie poddawaj się .Przestoje z wagą są wpisane w odchudzanie.Te były u mnie dni że waga nawet nie drgnęła i pewnie jeszcze będą ......ja na razie dążę do 90 kg .MIŁEGO DZIONKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
ale gooorąco :P Ja już dziś pojadłam, nawet lód się zmieścił w moim menu :P. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Nalatalam się dzisiaj po mieście.Trudno mi było trzymać się godzin. :P Miałam dziś dosiac ogórki ale nie wyszło.....co tam u Was? Ania z Upartą chyba o nas zapomniały.....a szkoda byłoby weselej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga u mnie padało. Ulcia nic specjalnego, dietetycznie bardzo, w ogrodzie trochę porobiłam. Nie wiem czy sadzić pomidory czy poczekać na zośkę. Też się zastanawiam co się stało. Uparta to pewnie tak schudła, że nie chce z nami pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie :) melduję się na porannej kawce :) ważę dziś 95,6 kg to juz ok. 2,5 miesiąca mojej walki.To jest ok. 12 kg straconych.Strasznie miła ta strata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea posadzić chcesz bez foli te pomidorki ? a czym pryskasz by nie gnily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
🖐️ Ulcia bez foli. Niczym nie pryskam, w ubiegłym roku sadziłam koktajlowe i malinówki. Parę krzaczków a nie mogłam przejść i przetwory porobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×