Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość alhea bl
Witam przedwekeendowo:):) zajrzałam wczoraj ale nikogo nie widziałam Aniu współczuję choróbska małej, tez kiedyś spędziłam noc w szpitalu bo dziecko obudziło się o północy z takim krtaniowym kaszlem choć kładło się zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) Aniu współczuję choroby córki.Też przeżyłam taki atak kaszlu u syna ze nie mógł powietrza złapać.Doktorka kazała brać syrop attusan-pomagał po 15 min.Powinnas iść do lekarza.Co do lekarzy to mogłabym książkę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Gościu dziekuje zastosuje tez slyszalam z ta soda oczyszczona. Dziewczyny no to wiecie jak przezywalam ten atak. I zaraz jedziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witajcie dziewczyny :-) w ten słoneczny i cieplutki piątek :-) Sory że wczoraj nie pisałam po południu ale miałam małe zawirowania rodzinne no i nie miałam ani siły ani natchnienia na pisanie :-( Aniu współczuję tej strasznej nocy , biedna mała Podaje swoje wyniki -niestety nie jestem zadowolona ewidentnie grzeszkach wychodzą na jaw :-( Pas 93 ..-0 Udo..59 ..-2 Biodra 112 ..-0 Ramię 29...-0 Biust 100...-2 Same widzicie że wszystko jakby się zatrzymało :-( niedobrze !!! Jak to ruszyć ? Nie chcę jakoś drastycznie ograniczać jedzenia bo to nie o to chodzi żeby się godzić tylko o to żeby inaczej jeść i wydawało mi się że będzie ok ale chyba nie do końca jest fajnie :-( Musze to przetrawić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga109
Melduję się z pociągu :) Ania, jak teraz mała się czuje? Mam nadzieję że już lepiej. Uparta, może to chwilowe zatrzymanie. I tak Ci spadają cm. Będzie dobrze :) Jeszcze 2 h i będę w Jarosławiu. A potem godzina busem i będę w domu. Tak się cieszę:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uparta masz coraz mniej w obwodach czyli chudniesz. U mnie to jest zatrzymanie, nic nie spada. Dowiedziałam się, że dopóki nie ustabilizuję hormonów to ze schudnięciem krucho, no cóż trzeba chyba będzie moje ekstremalne diety zastosować. Waga miłego wypoczynku! Jakoś tak mi się zakodowało że Ty za granicą więc miłego rodzinnego świętowania:) alhea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga109
No prawie, przy granicy z Ukrainą. Dzięki wielkie :). Też wam dziewczyny życzę udanej majówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niunia ma kupe leków rano wieczór inhalacje. Słowem nie nudze sie. Choc prace ktora beze mnie nie może zyc poszla w odstawkę. Juz dzis zostalam w domu na opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Ważę 106,7 kg!!! prawie 3 kg w tydzień! Skaczę ze szczęścia!!! :D Schudłam już 12 kg, jeeee!! Dziś rowerem będę kręcić godzinę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga dziewczyno jestem z ciebie dumna ba! Podziwiam i trzymam kciuki swoje pulchne z całych sił za was wszystkie sie odchudzające tak skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzybkieZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs" Atest WHO i zdobyte I miejsce na " Natural Product for Slimming " Bruksela 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziękuję, ale gdyby nie wy wszystkie nie udałoby mi się. Jedziemy dalej, damy radę i wszystkie będziemy szczuplutkie. Tylko trzeba poczekać i być cierpliwym :). Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga no super! Gratulacje! Ja wczoraj balowałam do późna. Oprócz kawałka sernika i winka wszystko dietetycznie no i kilka godzin tańcowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje sucharki. Noc przespalam z tym ze goraczka lekka sie pojawila ale juz nie ma cyrku z krtanią u córci. Nad moim miastem dzis jest magicznie z chmur wyłaniają sie balony. Od parunastu lat od kiedy mistrzostwa balonowe sa u nas ka nieodmiennie zachwycam sie tym widokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś po grillu. No i godzina rowera, aż się spóźniłam na imprezę. Co wy dziewczyny się tak nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie. Imprezujecie ostro majówkowo, ja tez imprezuje robię inhalacje podaje syropki i krople napajam nie śpię po nocach a dzis dodatkowo moja córka poza goraczka ma jeszcze rozwolnienie. Ja mam majówkę taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, bardzo współczuję. Oby małej się poprawiło jak najszybciej. Ja już dziś po godzinie rowerka. Jedzenie dozujemy, więc daję radę. Tylko coś mnie drapie w gardle i nie wiem, czy mnie nie rozbiera powoli :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Musze się pochwalic :) było dzis ważenie i jest -4 kg !!! W 2 tygodnie :) Mam nadzieję, że tak to dalej będzie szlo :) Rano juz maszerowałam i zaraz ide znowu :) jak jest okazja to trzeba korzystać :) Dzis zjadłam lody. Nie zaliczam tego do grzechu bo ruszam się, więc raz na jakis czas można. Aniu dużo zdrówka dla córeczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) nie miałam jak pisać bo u mnie święta Wielkanocne . Koleżanka :) moja zrobiła mi niespodziankę,przyjechała na święta , :) nic a nic nie powiedziała że jedzie 600 km ,zadzwoniła jak stała przy bramie mojej bym ja otworzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Mam wolną chwilkę, piję kawę i postanowiłam do Was napisać :) Gośćulcia to fantastyczna niespodzianka. Fajnie, że ktos wpada ot tak po prostu. Mnie wkurza to co sie dzieje teraz, że do własnej rodziny nie można po prostu wpasc na kawe tylko trzeba sie miesiąc wczesniej wpisywać w grafik. Ja rozumiem obowiązki plany ale kilka lat wstecz tego nie było. I nie było komórek itp. Po prostu sie szło i juz :) U mnie drzwi sa otwarte :) Postanowiłam tak jak i Wy liczyć kalorie. Za cel postawiłam 1200 kalorii. Mam aplikacje w telefonie i dzięki temu prowadzę dziennik, kalorie się liczą i kroki :))) zakładają ze trzeba zrobic 10 tysięcy kroków dziennie. Zobaczymy :) Ja musze kupic centymetr zeby się pomierzyć, bo znajomy słusznie zauważył, że jak tyle chodzę to obwody mogą sie zmniejszać a kilogramy nie lecieć i nie zauważę zmiany. Tez racja. Ja wiem jedno czuję sie dużo lepiej bez tego obżarstwa. Miłego dnia !!!! Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po rowerku. Odważyłam się zważyć i jest -0,6kg, więc się cieszę :). Świętujcie i odpoczywajcie wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga106
Smutno bez was dziewczyny, mam nadzieję, że już jutro się odezwiecie. Idę tańczyć, bo jutro z ćwiczeniami będzie kiepsko, bo cały dzień mi zleci na przejazd. Już za mną godzina roweru, ale muszę się zmotywować i ruszyć tyłek. Zamówiłam sobie też na weekendzie marynarkę rozmiar 46. Mam nadzieję, że nie będzie za mała, więc nie mogę odpuszczać. Krawcowa mi sukienkę dopasowała, więc praktycznie wszystko już mam :). Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 105
Hej dziewczyny, wstawajcie:). Dziś ostatni raz staje na wagę i jest... 105,2kg. Jestem szczęśliwa i zachwycona ;P Za dwa dni będą 2 miesiące diety ;). Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Waga no super, gratulacje! już niedługo zobaczysz dwucyfrówkę ile Ci spadło przez ten czas? Kiedy ta impreza? wesele o ile dobrze pamiętam alhea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Ulcia jak zdrówko? Aniu przeszło małej? Uparta już wróciłaś? U mnie pogoda dopisała, odpoczęłam, poczytałam. Wczoraj mieliśmy jechać na rowery, ale się rozpadało i leje do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam wszystkie szczuplejsze dziewczyny :-) Waga kochana gratulacje !!! Alhea wróciłam , wróciłam i niestety nie ma się czym chwalić -było totalne lenistwo i rozpusta ( jednym słowem bosko !!) Dziewczynki pogoda była super ( jestem pięknie opalona) Dzisiejszy powrót do obowiązków -tragedia !! Ale ale widzę że wszystkie balowały :-) bo tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Alhea, razem mi spadło w 2 miesiące 11kg, a jeszcze przed dieta 2 kg. Czyli 13kg poszloo. Na Boże ciało ta impreza :). Teraz scielam sobie włosy do ramion i czuje się o wiele lepiej. Taka pewność siebie. I wszyscy mi mówią że odmlodnialam. Super, że wszystkie wracacie. Ja już za 2 h jadę do Krk znowu. No cóż. Ale miło Tak podladowac baterie:P Jeszcze drugi raz posta pisze, bo mi zniknął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga Słonko a z czego Ty masz się odmładzać:):):) w jakim sklepie zamawiasz? wiosno wróć! taki ziąb u mnie, że poprosiłam męża o napalenie w kominku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Hej dziewczyny gdzie się podziewacie ? Wracamy , wracamy kochane na pole bitwy ! Koniec rozpusty ! Waga świetnie cie rozumiem mimo że jesteś młodsza od mojego syna to wiem że kilogramy które ubywają odejmuje nam także wieku przynajmniej wizualnego :-) Kobiety ale ciężki dzień dzisiaj miałam :-( masakra taki powrót do codziennych obowiązków mogliśmy wracać dzień wcześniej byłoby chyba łatwiej :-) Alhea u mnie też płonie ogień w kominku bo na dworze paskudnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu milej jak wróciłyście dziewczyny i piszecie :). Ja dopiero posprzątałam i doprowadziłam mieszkanie do ładu. Znowu mamy całą chatę dla siebie :). @Alhea, e tam, taka najmłodsza nie jestem, bez przesady :P. Zamówiłam na mango violetta. Znacie tą stronę? :) http://shop.mango.com/PL/p0/plussize/odziez/kurtki/marynarki/marynarka-z-kontrastowymi-guzikami/?id=63053562_04&n=1 Taką sobie wzięłam :P. Ejj, u mnie nawet ciepło jeszcze :P. Okna mam pootwierane i odpoczywam :). Dobra, dziś pojedzone ok. 1500 kcal. 2,5 h sprzątania za mną. No i cały dzień w sumie w ruchu. Ale wam fajnie, że kominki macie. Ja co najwyżej mogę sobie odkręcić kaloryfer i włączyć wizualizacje płomieni na laptopie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×