Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gość
Ulcia to ja Justyna :) Coś mi ucięło post na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej dziewczyny :) Justyna gratulacje :) jeszcze trochę i będzie 6 z przodu!!! :) ja na grillu najadlam się mieska to pierwszy raz jak więcej zjadłam niż wróbelek :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Uparta , Justyna jak się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej :) witajcie w poniedziałkowy słoneczny dzionek :) zrobiłam sobie kawke :) trzeba coś przegrysc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga jak tam wesele ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ! Byłam u lekarza i dostałam antybiotyk na 10dni. Jak trzeba to trzeba. Ale plus jest tego taki , że nie mogę jeść i moja waga pokazała dziś 84 kg . Fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Wesele w czwartek, a ja mam teraz mase roboty i ciężko znaleźć czas na relaks :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Jak tam dziewczyny? U mnie zastój, aż się wyć chce :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Wago :) witaj w klubie :) u mnie też stoi i ani drgnie. e tam nie wyj bo szkoda tych pięknych dni .Myslmy pozytywnie będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej dziewczyny :) gdzie jesteście? Miałyśmy się wspierać :) a Wy co .Nawet jak nam nie idzie to powinnyśmy pisać :) wtedy jest większa motywacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej dziewczyny :) Waga jak tam wesele? Co tam u Was dziewczyny ? U mnie jutro minie 3 miesiące jak jestem z Wami :) Napiszę jutro ile ważę ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dzisiaj mija 3 miesiąc mojej walki z sadlem ważę 94,5 kg jest dobrze :) ważyłam 107,9 kg jak zaczynałam :D huuuura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje i zmien topik, bo tu cie nikt nie zmotywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Masz rację przenoszę się na inny bo tu juz sama do siebie piszę a autorka tematu chyba wymiekla i zrezygnowała ponownie z odchudzania .Życzę dziewczyny Wam by Wam się udało.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Ja już po weselu, ale wytańczyłam się. Kondycja mi się znacznie poprawiła. Nie mam pojęcia ile ważę, ale w końcu kupuje na dniach wagę. Ulcia gratuluję i rozumiem, że zmienisz topik, mnie też się przez pewien czas zdarzyło, że pisałam sama ze sobą :(. Szkoda, że tak się wszystkie rozbiegłyśmy, a Ania nas zostawiła. Może jednak kontynuuje dietę, bo inaczej czeka ją operacja, a po co jej to :(. Mnie motywuje właśnie to, że boję się, że nie poradzę sobie z obżarstwem i musiałabym mieć opaskę. No i cukrzyca, a także to, że robiłam badania przed odchudzaniem (na szczęscie wyszły dobre). Ja wspominałam, że po 20stym będę miała młyn w życiu, dlatego nie pisałam. Teraz sesja, pisanie, też muszę pracę poszukać. Skończy mi się byczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Waga :) w końcu sama nie piszę,też bym gdzieś poszła na imprezę ale nie mam gdzie i z kim ......topiku nie zmienię na razie bo nie ma za bardzo na jaki,większość odchudza się z wagi 60 na 50 :D gdzie ja nigdy nie zamierzam tyle ważyć ,moja waga idealna to 75 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Mimo ze też mam problemy i ostatnio dni stresujące to i tak tu zaglądam i piszę :) A Ania pewnie się poddała a szkoda bo jednak z mniejsza wagą człowiekowi lżej w pracy i w życiu.Najgorsze to się poddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Miała problemy ostatnim razem z dzieckiem kiedy ty pisała. Ciekawe czy jeszcze się odezwie.. Ja też będę pisała tutaj. Zaraz idę na spotkanie z kumpela. Trochę się słabo dziś czuje. Taa, jak ja dojde do 80tki na wadze to będę skakać z radości. Ludzie nie doceniają tego co maja. Z waga 60kg powinno im zależeć na kondycji i rzeźbie, nie na 4 z przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Ula bierz koleżankę, sąsiadkę, szwagierke, męża, dzieciaka czy kogo się da i uderzaj jutro na lody choćby. Od razu człowiekowi weselej. Nawet na diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjąca marzeniami 35
Hej dziewczyny, szkoda że zostałyście same ale gratuluje wytrwałości i konsekwencji, ja też czasami bywałam sama ale teraz zebrała się nas malutka grupa wsparcia i jakby co to zapraszam. mamy chyba podobne wagi i cele. Powodzenia i nie poddajcie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
I się strona zwiesiła jak zwykle. Dziś wracam do domu. I znowu weekend minął szybciutko. Ciekawe ile ważę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Teściowa od wejścia rzucała aluzje, że powinniśmy przejść na dietę (mój facet chudy jak nie wiem). I wczoraj jak ukroiliśmy sobie placka, po 5 cm dosłownie to był wybuch i nic już u niej nie jemy :D. Także, widzicie dziewczyny, prawie 15 kg mniej to i tak dla niektórych za mało i wcale się za siebie nie wzięłam. Okej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) Waga 15 kg to nie jest tak mało,wiadomo każdy chciałby najlepiej w 1 dzień schudnąć 30 kg.A ty nie patrz na teściowa trzymaj się swoich zasad i powoli do przodu.A może tesciowa zdziwiła się ze się odchudzasz a jesz ciasto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1988
Nie chciało mi się czytać całego tematu, ale dziwnym zbiegiem okoliczności ja również zaczynałem redukcję 1 lutego;-) W tej chwili wygląda na to, że idzie mi lepiej o całe 6kg;-) Zrzuciłem 21kg i jedziemy dalej, powodzenia;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Żyjąca marzeniami :) nie mogę się poddać bo robię to dla siebie by lżej mi chodzić i cokolwiek robić było , chce wrócić do żywych i do swojego zawodu .i chcę niektórym niedowiarkom utrzeć nosa...tym co mnie skreslili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Teściowa nie ma pojęcia ze ja sie odchudzam. Po drugie,ja Na żadnej diecie nie jestem a zmieniam nawyki i liczę kalorie (mogę sobie nawet zjeść tabliczkę czekolady jak się mi zmieści:P) . jak nie ma nic do jedzenia i się ukroi centralnie ciasto 5 cm na 5 to chyba nie umrę. Serio. Mikro porcje:P. Jeśli ktoś komuś żałuję to trudno, ja tam wiem że ja się nie pozbede nigdy słodyczy i szkoda się oszukiwać, al3 za to wolę ćwiczyć i troszkę dłużej redukować. Póki co działa, więc będę się trzymać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Moim problemem jest lenistwo na ćwiczenia a przeciez zależy mi na kondycji lepszej :) dziewczyny wescie mnie pogoncie czy co .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga jak działa Twoja metoda to czemu nie stosować :) mój maz nie wierzył ze go dogonie,jeszcze mi do jego wagi brakuje 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga105
Ulcia, musisz znaleźć coś co lubisz i wtedy nie trzeba się będzie zmuszać. Zacznij od paru minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Wago :) ostatnio mam bardzo stresujące dni gdzie ciężko mi bardzo.Ja uwielbiam basen ale na razie zawiesilam na brak funduszy.Muszę coś innego wymyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×