Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gość
Uparta obżerać od żarcia (nie obrzerać-bo ciągle tak piszesz) i dopóki (a nie dopuki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bez logowania
Dzień dobry:):) [_}> {_}> {_}> kawa gotowa, kto dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam w ten deszczowy poranek :-) dzięki Alhea :-) mam nadzieje że to pomoże bo szkoda tych drzewek :-) Dzisiaj trochę luźniejsze dzień wiec odtańcze wczorajsze obŻarstwo :-) czy polonistka zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj alhea ,ja też piję kawę.ZNOWU ktoś nam pisownię poprawia.OJ STRASZNIE dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Uparta, wszystko co posiałam to do gruntu i przykryłam folią ogrodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witaj Uleńka ja też na kawce :-) nie przejmuj się tą polonistka :-) Dla mnie może być napisane chleP ja i tak skupiam się na treści (takie zboczenie zawodowe ) Dziewczyny zaplanowała sobie no dzisiejszy dzień trochę prac w ogrodzie ale pogoda nie stwarza ku temu warunków :-) chyba mnie to jakoś szczególnie nie smuci :-) Jakie plany obiadowe macie ? Bo brak mi pomysłu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
NA obiad planuje skrzydełka pieczone ,ziemniaczki i jakaś sałatka -jeszcze nie wiem.JA na razie skończyłam prace ogrodowe,pod koniec miesiąca jak będzie ciepło to posieję ogórki i cukinię.MIŁEGO DZIONKA DZIEWCZYNY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Ua, jaki pięękny dzień :P. Mierzę się z rana i nie wierzę, w końcu coś chyba ruszyło, bo w 3 dni: -3cm z cycków, -3cm z brzucha, -4cm z bioder, -1 z łydki, -1 z szyi. W sumie nie zauważyłam, że wcześniej nie mierzyłam ręki, ale już będę aktualizować. Uda jednak bez zmian, no cóż, ale cieszę się, że w końcu jakiś efekt. Trzymam się dalej i zaraz ćwiczenia :-) Ja dziś na obiad mam paluszki rybne i ziemniaki, plus surówka z marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ula twoja propozycja brzmi smakowicie :-) ale chyba musze zrobić trochę porządku w lodówce i tak myślę że fasolowa na tych resztkach będzie akurat :-) Dobrze że mi przypomniałaś o cukini musze kupić nasiona ( bardzo ją lubimy a zapomniałam o niej ) Mam zamiar zrobić jeszcze przegląd garderoby :-) czas chyba popakować zimowe rzeczy w pokrowce -mam nadzieję :-) Prace dzisiaj zaczynam o 13 wiec chyba zdążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga gratulacje !!!rewelacyjny wynik :-) :-) jednak co młodość to młodość :-) super ! Tak trzymaj kochana a na tym weselu tym niemiłym siostrom oczy wyjdą z zazdrości :-) Jesteś świetna tyle wysiłku jednocześnie ( magisterka , dieta ) fantastycznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. Waga rewelacyjny spadek. Brawo. I Uparta jest racja co młodość to mlodosc. Ja bardzo juz wkur....ona. Od tygodnia żadnego efektu. A od dwu 1,kg no to wolne żarty. Klelam dxis rano stojąc na wadze koncertowo. Nie podejrzewalam sie o takie wiązanki wypowiadane z takim "smakiem". No ale od inwektyw waga nie drgnęła. Któraś z was chyba gosciula wysylala link do ćwiczeń na krześle. Błagam raz jeszcze wyslac. Moze jak odciaze stawy biodrowe będę mogla ćwiczyć. Najwyzej skończę z noga od krzesła w" de" :D no nic. Moze to "krzesło" jest dla mnie ratunkiem. A teraz jadę do pracy. Dxis mam zajęcia z dxiecmi. Wiec do wieczora. Pozdrawiam i zycze dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@Uparta, bardzo dziękuję :). Bałam się, że już stanie na wieki dieta i będzie problem. Ale się trzymałam. Nie można się poddawać. Za daleko zaszłyśmy!!! @AniaTosia, dzięki :). http://plusfitness.pl/zestawy-cwiczen-dla-osob-otylych-trening/ tu masz artykuł, wejdź i poczytaj, wybierz które ćwiczenia Ci odpowiadają :). 1 trening jest właśnie na kondycje, tyle, że trwa 40 minut. Na początku się dłuży, ale po kolejnych razach leci naprawdę szybko. I nie ma problemu z kontuzjami. Są tam też krótsze ćwiczenia, po 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga dziękuję - bo mam lekki niesmak co do tych dwy tygodni, gdybym nie byla na diecie pewnie bylabym juz 2 kg cięższa. wiodąc żywot jaki wiodłam. ale żeby schudnąć tylko 1 kg - przy masie przekraczającej 140 kg no to sa albo jaja albo ja jestem kobieta - niemożliwość. i obstawiałabym to drugie. i wiele o tym przesądza - miałam kiedys psa - suczkę - bardzo ostre stworzenie - trzeba było ją zamykac w domu w kojcu - bo albo by wchodzących wywracała albo gryzła wychodzących. jedna rzecz przemieniała ją w potulnego baranka - a własciwie w firgurę woskową bo zamierała - założenie jej obroży ze smyczą - czy samej obrozy moj pies zastygał, pomijam ze gdy doszłam prawdy dlaczego tak sie działo z moją św. pamięci Norcią - jej poprzedni właściele bawili sie w wieszanie psa i wieszali szczeniak - dla zabawy - nie zabijawszy ich - dzieci właściciela - tyle prawda o psie - a prawda o mnie jaka z tego plynie ? mialam psa co sie bal obrozy podczas gdy psy na widok smyczy skaczą włascicielowi na pagony bo mile mają skojarzenia idą na spacer - gdybym miala wieprze - one by były futerkowe a krowa w mym posiadaniu panicznie bałaby się dojenia. wiec dlatego ja załozywszy sobie rewolucje w zyciu - nie chudne. przy mojej masie powinnam byc 5 - 8 kg lzejsza. a nie jestem. moze to krzeslo i na nim cwiczenia pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam po południu :-) ja już po pracy na dzisiaj na szczęście u mnie nadal pochmurno i nieprzyjemnie :-( Aniu nie ma co się załamywać :-) zobaczysz za moment waga ruszy !! Dziewczyny trochę mnie dzisiaj ssie i co chwilę coś podjadam -niefajnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Tu tez smarka deszczem. Wróciłam z zajec. Kocham dzieci ale czasem decybele jakie generują lekko mnie otępia. Dobrze ze moja perła powitala matkę i zajela sie praca tworcza maluje domek. Wszystkie kolory tworzą jedna ścianę a właściwie plamę i to jest nasz domek :D ciekawe co na to psycholog ;) Co do menu rano dwa jaja na teflonie bez tłuszczu z pomidorem trzy kromki graham jeden kefir 400 ml kawa trzy herbaty zielone pól litry wody z cytryna i tzrzy lyzki platkow owsianych zalanych woda. No i tak. Nudne to odchudzanie. Bez sensu i bez polotu. Tak ja to widzę. U mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) w dolnośląskim też pada Waga super wyniki! gratulacje! Aniu doskonale Cię rozumiem, mi też waga nie spada a ograniczam jedzenie i trochę się ruszam.Mam zamiar zrobić krzywą cukrzycową. Jakoś ostatnio jestem zmęczona, może to przesilenie wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@alhea, dzięki dzieki :). Ja tam jem codziennie co innego, tosty, parówki, zjadam płatki, obiady normalnie. Nawet cukierki nimm2. Jutro robię spaghetti. Pojutrze kurczaka w papirusie. Dziś zjadłam 1219 kcal. Nudne odchudzanie i ćwiczenia, które was tylko zniechęcają nie pomogą na dłuższą metę. Trzeba sobie urozmaicać wszystko. Ja miałam ochotę na kaszę jęczmienną i w poniedziałek sama będę to sobie zrobię. Wczoraj dostałam krówkę w przesyłce i nawet zjadłam. Kiedyś to bym 10 zjadła i by było mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witajcie dziewczyny :-) Aniu co ty mówisz jakie bez polotu ? Jeden dzień kurcze z ryżem - drugi dzień ryż z kurczakiem , raz rzodkiewki z chlebem a raz chleb z rzodkiewkami hihi czyż to nie finezja ? A tak bardziej serio -nie czujecie się jak conajmniej pierwsze damy kiedy ostentacyjnie mijacie w sklepach półki ze słodyczami ? Kiedy wszyscy myślą że kobiety o naszych gabarytach właśnie tam pójdą my dumnie w regał z owocami ha ! Nadal myślicie że brak polotu w tym naszym odchudzaniu ? Kobietki waga to wróg odchudzających się ludzi :-( ważne jak się czujemy jak wyglądamy a napewno wyglądamy coraz lepiej (wszystkie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga masz rację nudne diety demotywują dlatego ja nie twierdzę że dietuje tylko żywię się trochę inaczej niż do tej pory :-) i też staram się jeść przeróżne rzeczy :-) bo inaczej nie mogłabym przestać myśleć o czymś czego akurat sobie zakazał :-) A moje ćwiczenia ? Hm zmieniam sobie muzykę co jakiś czas i jest fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta dziękuję dobra kobieto!🌻 potrafisz podnieść człowieka na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@Uparta, ja tam chodzę na słodycze, bo kupuje facetowi :P. Ja też uznałam, że dieta nie ma sensu. Lepiej ograniczać, zamieniać na zdrowsze rzeczy. Bo ja już nie mogę nigdy jeść tyle ile jadłam codziennie. Od czasu do czasu można sobie pozwolić, ale naprawdę nie na tyle co ja wcześniej. W tamtym roku dzień bez czekolady, czy czegoś słodkiego, chipsów.. zdarzał się bardzo rzadko.. I to było chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie :) Waga gratulacje ! :) ja to teraz jak wchodzę do sklepu to od razu idę na warzywna i owoce a polki ze słodyczami omijam :D Dzisiaj byłam na zajęciach basenowych.Jutro będzie rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ok podsumowanie dnia 3 kromki chleba z twarogiem i szczypiorkiem 6 rzodkiewek , 1 ogórek kiszone 3 plasterki szynki , 1 jabłko , 1 miseczka zupy fasolowej , 2 gołąbki , 1 mandarynka 5 ciastek ze zbożami , 1 kiełbasa śląska na ciepło , 1 jogurt natur 4 szklanki herb owoc , 2 kawy , 4 szklanki wody Sportowo 1h tańca 30 przysiadów i niestety tylko tyle :-( Jutro będzie lepiej :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miłe :D dzien trza zacząć. Ja zaczelam very well bez bólu!!!!!!! Nic nie narazie nie boli. Zanim znów zacznie chciałam się tym stanem z Wami podzielić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie :) melduję się na porannej kawce .U mnie zapowiada się piękny słoneczny dzień :) Zaraz zjem śniadanie i biorę się za robotę. :) Dzisiaj ważę 99,6 kg hura! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Cześć dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Hej Ulcia:) widziałam, że ktoś napisał ale nie było widać wpisu, tak myślałam że nowa strona GRATULUJĘ dwucyfrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie - waga u mię :) drgnęła - otóż dziś rano zdecydowanie 900 g mniej - jest nadzieja że od przyszłego tygodnia zacznę walkę z 139 kg. do namacalnego szczęścia trza mi ważyć dwucyfrowo. i naprawdę będę już na tyle lekka że będę ćwiczyć jak szalona - dziś siadam na krzeslo - i ten program 40 min postaram się wykonać. poza tym jestem po sniadaniu o 8 - 2 kromki z fetą - nią posmarowane i warzywa - ogórek pomidor rzodkiew. potem była kawa teraz trzecia zielona herbata. o 13. obiad sałatka warzywa i trochę fety - nie mialam nic w domu na urozmaicenie. do tego kawałek chleba. ciemny razowiec. tzw. chleb kamien :) chleb dla dwardzieli. apropos ! twardzieli - czy wiecie ze twardziele nie jedzą miodu - oni jedzą pszczoły :) heheheheh - wybaczcie poczucie humoru - ona bardzo jest dyskusyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Ania twardzielko dawaj więcej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×