Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 34 lata, pozbawcie mnie złudzen

Polecane posty

Gość gość

Czy w tym wieku można spotkac konkretnego,zaradnego niebrzydkiego faceta? czy taki zawsze bedzie chciał młodszą? dodam że widac po mnie że jestem po 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koranie jest napisane ze w raju czekaja 33 letnie dziewice ktore beda mogly odnawiac dziewictwo... szczerze mam 25 lat i najbarzdiej mnie kobeity seksualnie w tym wieku pociagaja (32-34). wszystko zalezy od tego czy i jak jestes zadbana. rozmiar 42 to nie jest przeszkodza, raczej zeby, zmarszczki, ogolna kondycja skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"konkretnego,zaradnego niebrzydkiego faceta" Za bardzo jesteś wybredna, za duże wymagania. Chyba że trafisz na zakompleksionego, nie potrafiącego podrywać kobiet i sama go poderwiesz. Może być konkretny, zaradny i niebrzydki ale zakompleksiony. Znam takie przypadki. Jak będzie spełniał twoje wymagania i będzie umiał zdobywać kobiety, to może przecież przebierać w młodszych. 29-latki na gwałt takich szukają, a i młodsza się skusi. Może warto obniżyć wymagania? Np. konkretnego, zaradnego ale brzydkiego? Albo konkretnego, niebrzydkiego ale niezaradnego. Bo niedługo zostanie szukanie jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że można, co to za pytanie. Znam takich przypadków bardzo dużo. Moja koleżanka 33 lata od pół roku jest z facetem, on ma 38. Mówi że to miłość jej życia i właśnie planują wspólne zamieszkanie. Ale znam więcej takich przypadków. Jednak nie ma co kłamać, że jest łatwiej niż 10 lat temu. Dużo facetów zajęte jest, z tych z górnej półki może z 15-20% zostało, reszta zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko można tylko trzeba dużo ludzi poznawać.To tak samo jak z kupnem ubrań w sklepie.Im więcej ich jest tym lepszy rarytas można trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym wielu mozna, wiek tak naprawde nie ma nic do rzeczy. Ale w Polsce niestety taka mentalnosc ze nie. I nie rozsmieszaj mnie 'widac ze jestem po 30tce' -- czyli mlodziutka jestes. W PL niestety mlodosc utozsamia sie z najwyzsza plodnoscia. Nie dajcie sie wkrecic w kanal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie zaczyna się po 30stce, bo szczenięcy okres minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 32 lata i wiek nie ma dla mnie znaczenia nadal jestem wolny, ale jak każdy jakieś wady mam. Tak samo jak ty, może szukasz ideału, który nie istnieje? https://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×