Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jaka kobieta facet zostanie na zawsze

Polecane posty

Gość gość
Pasztet pozdrawia pasztety! Koś te szamba i szalety musi czyścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Same ładne d**y tam pracują. Wszystkie muszą obciągać. Szkoda takich pięknych ust ale co zrobić lajf is bruttal usmiech.gif x Mama ci opowiadala o swojej pracy i jak szef stosowal sexting i mobbing? :D:D frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Autorką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PysioMysio
Ja jestem wierna, szczera, kochajaca, sympatyczna, inteligentna, rozsadna moze troszke niesmiala, z poczyciem humoru, tolerancyjna, nie czepiam sie o p*****ly w zasadzie to o nic, dbam o siebie i najbrzydsza podobno tez nie jestem. Ale jakos nie widze nikogo zaiteresowanego. Takze nie mam pojecia z jaka kobieta facet by mogl zostac ba zawsze to chyba nie ma zadnej reguly. Chyba zostanie z taka, ktora bedzie prawdziwie kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z seksowną i tyle. Nie ładna ale seksowna. O dobroci, inteligencji wierności itp piszą tylko młodzi faceci którzy nigdy w poważnym związku nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkaKKK
Z taka w ,której najpierw zakocha się a później będzie potrafił z nią stworzyć związek pełen miłości , bo jak jest miłość (nie mylić z zakochaniem) to takiej osoby nie chcemy stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z taką,która nie zdradza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie idealna
z taką jak ja-)ładna,seksowna,inteligentna,zaradna,niematerialistka z poczuciem humoru,umiem gotować i lubię seks,wierna i uczciwa-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie idealna
z taką jak ja-)ładna,seksowna,inteligentna,zaradna,niematerialistka z poczuciem humoru,umiem gotować i lubię seks,wierna i uczciwa-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkaKKK
gość dziś Z taką,która nie zdradza.. x Powiedz to tym wszystkim kobietom,które nigdy nikogo nie zdradziły a mężowie, partnerzy je zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wam powiem,są tacy co się zakochają i cokolwiek nie zrobicie będą tkwić przy was i wg mnie chodzi o coś bardziej głębszego niż cechy ciało itd. to pewna tajemnica ,i nawet jak jest zle nic nie zmienia obecności tej osoby w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jaka? z kazda do czasu gdy mu sie nie znudzi.taka jest prawda. Jestem według mnie 9 - skoro juz tak numerujecie- jestem chetna na wszelkie zabawy bo lubie seks :) pracuje, niezle zarabiam, generalnie wiem ze dobra ze mnie kobietka do zycia.Z moim "menem"4 lata i co? czuje ze to juz nie to. Niby kocha, ale ja wiem, ze to zmierza juz ku koncowi. Nie chce bylejakosci a tak sie zaczyna juz robic.Dlatego twierdz- nie odejdzie do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nudna to się znudzi ,z nudną seks dobry też się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×