Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kasiu kocham cię i tęsknie za tobą

Polecane posty

Gość gość
człowieku no nic nie zrobisz bo ona ma już męża i nie jesteś nim ty - jest zwyczajnie miła do ciebie. może ci się podobać ale sam widzisz ze tylko przez to cierpisz, lepiej daj sobie spokój bo męża nie zostawi, czas będzie działał na twoją korzyść bo wiesz ze musisz przestać ją kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajże jej spokój, pewnie leży obolała z pozszywanym kroczem i krwawiącymi kamiennymi piersiami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak też robię, niech odpoczywa bo na pewno ją sporo kosztowało sił , mam nadzieje ze córeczka daje jej radość choć pewnie teraz wiele nocy nie prześpi. Poczekam na kontakt od niej, oby szybko doszła do siebie po porodzie, czego jej życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiscie ciezkie... Ale glowne pytanie, to to, czy ta osoba odwzajemnia uczucie, czy nic juz do ciebie nie czuje, bo jesli to drugie i jest szczesliwa w innym zwiazku, to nie ma sensu jej zawracac glowy. Jesli jednak odwzajemnia ta milosc, to mysle, ze warto zaczac nowe zycie z ta osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję Ci bardzo, wiem jak to boli, aż dusza boli i wszystko co w środku, taka czarna rozpacz ale skoro ona ma męża i dzieci już jest za późno na wszytsko. ja miałam taka sytuacje i tez jak ty nie moge byc z nim, ale pora juz na to zeby zapomniec, tak bedzie lepiej. Nie warto chyba traćic całego swojego życia próbując odzyskać to, co zostało Ci odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma poukładane życie, rodzinę i niech żyje spokojnie. Ty zajmij się swoim życiem. Spokojnie - ty też trafisz na odpowiednią kobietę dla siebie jeszcze będziesz szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×