Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta bez zwiazzzzzzzku od l

Od kilku lat nie byłam w związku.

Polecane posty

Gość kobieta bez zwiazzzzzzzku od l

Mam 34 lata.Od ...8 lat nie byłam z nikim w związku. Poprzedni związek to ja zakończyłam,zbyt duża odległość nas dzieliła,a poznaliśmy się za granicą.Nie będę się za bardzo rozpisywać o tym.Od tego czasu nie poznałam nikogo kto by mi się choć w małym stopniu podobał.Czasami mam wrażenie ,że tamten facet był tym jedynym i już nikt mi się tak nie spodoba:( Ktoś też tak ma/miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys bylam z moim idealem ale przez swoja glupote sie rozstalismy... popadlam w nałogi, chcialam sie wyszalec, imprezowac, mialam na koncie sporo zwiazkow bez zobowiazan... nie potrafie zapomniec o swoim pierwszym jaki byl dla mnie dobry, zawsze pomagal, nigdy nie krzyczal, nie podniósł ręki ;( minęło parę lat od rozstania, piszę do niego co kilka miesiecy ale on nie chce mnie znac po tym jak dowiedzial sie ilu mialam partnerow przez ten czas... bylam z nim 3 lata moj najdluzszy zwiazek po nim przetrwal max pół roku... nie jestescie sobie w stanie wyobrazic co czuje w środku... wiem ze nikogo nie ma ale strasznie robie sie zazdrosna jak sobie pomysle ze o inna kobiete bedzie tak dbal a ja na zawsze pozostane nikim ;( kazdy mi mowil zebym sie wyszalala a ja glupia sie ich posluchalam i co mam dzieki temu? dla wielu jestem teraz tylko zabawka... sama czuje sie jak szmata... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co można po czyś takim w środku czuć?dużą ilość,ktorą można mierzyć na metry:):):) Nie dziwie sie facetowi,zaden normalny worka nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem troszkę młodsza i też nie byłam. Spotykam czasem nowych facetów, ale jakoś żaden z nich mnie nie kręci na tyle aby chciałoby mi się chociaż być koleżanką takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz mnie dobijac wiem jaka glupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez zwiazkuuuuu od lat
U mnie było całkiem inaczej.Nie spotkałam przez tyle lat faceta, który by mi się podobał na tyle ,aby się z nim umówić a,co dopiero mówić o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta bez zwiazkuuuuu od lat dziś x co najbardziej cie odpycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez zwiazkuuuuu od lat
Nie wiem.Wszystko- a to za niski,a to brzydko ubrany, a to powiedział coś co mi się nie spodobało, a to paznokcie za długie.Nie było juz takiej fascynacji, chemii jak była z tym poprzednim.Może już nigdy nie będzie??.Nigdy nie poszłam na randkę , ani jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta bez zwiazkuuuuu od lat dziś >>>> Jak szukasz faceta z fantazji i filmów to powodzenia. Sprzedam ci koszulke z napisem " Stara Rura", dla ciebie specjalna promocja 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz Autorko to wynika, że TY szukasz jakiegoś księcia z bajki na białym koniu. No cóż radzę dorosnąć. I nie wybrzydzać. A taki facet, który z początku się "nie podoba" po jakimś czasie może być naprawdę fajnym towarzyszem życia, dlatego nie odrzucaj zaraz każdego bo Ci się "nie podoba". Ty też nie każdemu się podobasz, a facet wystarczy że będzie ładniejszy od diabła. A jak Ty szukasz modela z okładki no to soryy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem.Wszystko- a to za niski,a to brzydko ubrany, a to powiedział coś co mi się nie spodobało, a to paznokcie za długie.Nie było juz takiej fascynacji, chemii jak była z tym poprzednim.Może już nigdy nie będzie??.Nigdy nie poszłam na randkę , ani jedną. xxx Puściutka jesteś strasznie, odrzucać kogoś bo niski (czyli co poniżej 180 cm to niski dla Ciebie tak? a Ty ile masz ciekawe, niech zgadnę 167cm?), brzydko ubrany (każdy się ubiera jak go stać, nie każdego stać na ubrania calvina kleina czy innego srejna), co do paznokci to racja, bo długie wyglądają jakby facet był transem ;) No ale masz 34 lata a piszesz jak 16 latka, o jakichś chemiach, fascynacjach.... tak to jest jak ktoś się naczytał harlequinów. Jestes niedojrzała i infantylna bardzo. Jestem ciut młodsza od Ciebie ale nigdy nie byłam taka pusta, dawałam szansę każdemu kto się mną zainteresował i chciał być ze mną. A płakać za jakimś gościem który 10 lat temu cię kopnął w d... to już w ogóle wyraz głupoty nieskonczonej. I jeszcze idealizować to. Mała dziewczynka w ciele 34 latki, to TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma 34 lata i nie masz nikogo to wszystko wiadomo :) Nie dorosłas zabiciu do tego żeby kogoś mieć. Wiem "idealna kobieta szuka idealnego faceta" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez zwiazkuuuuu od lat
Nie jestem idealna,i nie szukam księcia. Chciałabym tylko, a może AŻ , aby facet mi się podobał, czy to źle? Inie umawiam się a każdym tylko dlatego,że on raczył na mnie spojrzeć. Nie wiem czy to niedojrzałe.Wg mnie nie. Niczego nie idealizuję.Było minęło.A chemia, fascynacja powinna wg mnie być w związku. No cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rozumiem autorkę tematu
A wy się umawiacie z każdym facetem,który was zaprosi, nawet jak wam się nie podoba/jak was drażni/odpycha? Tylko dlatego,że raczył na was spojrzeć?? jeśli tak, to same desperatki to piszą:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem zawiedziony, bo te co mnei nei pociagaja, podaja sie na talerzu, te ktore chciałbym szanowac i był bym bezgranicznie wpatrzony to gdy sie pytam o numer to nie dadza... i bazz tu madry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×