Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Dajcie spokoj dziewczyny! Cokolwiek byście nie napisały i tak wszyscy będą mieć gotowa odpowiedź i tak w kolko to samo będą pisać i powielać bzdury typu ze głupie i tępe i w ogóle Niech sie cieszą chociaż na forum chociaż w sumie nie wiadomo co chca osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogoś tam co pisal czego tu doswiadczac No wlasnie twoja wypowiedz świadczy o tym ze nie jesteś w stanie zrozumieć pracy innych bo widzisz tylko swoja wlasna a resztę sobie dopowiadasz Ewentualnie prace lekarzy:) Zaraz mnie zagryzie za ta odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ratownicy! do płaczu i użalania się tak! do opluwania pielęgniarek tak! do szpanowania zaocznym wykształceniem tak! do opowiadania bajek tak! do wyciągania rąk po kase tak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co pyskujesz? I tak ten zaoczny ma więcej uprawnień i samodzielność od piguły z dziennym mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonasz toaletę i po asystujesz lekarzowi-a i tak ze wszystkim odzież do niego. My po kasę? Kto szkodzi innym? Wy? I najwięcej dżecie sie o kasę a od recept uciekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pielęgniarki zablokowany te znieczulenia a ratownicy mogli wziąć na siebie dodatkowe kompetencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz po zaocznych większe ( do czasu oczywiście ) uprawnienia tylko w podstawie :) poza tym pozostaje ci tylko toaleta i asysta lek kiciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te" do czasu" to chodziło ci o pomostowki bo jesteście za głupie na wybór studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze pominęłaś temat znieczulenia -co to za próbkę dla was skoro uczycie sie jak lekarze ponoć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież same krzyczałyście ze ratownik ma nie pracować na oddziałach to poco pchacie doope do karetki? Z mega przywilejami pomostowki zarobków i niedokształcania? Tak nie lubicie samodzielność i odpowiedzialności i każda blokujecie do zostańcie na oddziałach pod opieką i rozkazem lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijasz niewygodne dla ciebie rzeczy. Czemu tu lekarze szanują ratowników a nie wspierają piguł -ponoć tak się kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego niewygodne? :) myślisz, że zdanie stażysty jest dla mnie niewygodne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w szpitalu i wszystko widze..... !!!!!!! Pól nocy na dyzurach przespane !!!!!!! Pyskują do pacjentow. Czują sie bardzo wazne..... i wiecznie im k***a mało i wiecznie k***a strajkuja tylko one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a w mediach gadanie że 12 godzin na nogach i nie mają czasu zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio byłam w szpitalu, po wielu, wielu latach i byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona opieką lekarską. Czułam się jak w prywatnym szpitalu- lekarze bardzo, bardzo, bardzo mili. Sale 2 osobowe, starali się kłaść pacjentów zgodnie z wiekiem, jedzenie w porządku, bo to nie 5* restauracja tylko szpital. Jedyne zastrzeżenie to właśnie tylko do pielęgniarek- bardzo zle odnosiły się do pacjentów, zwłaszcza wymagających ich pomocy. Nie chciały karmić osoby która nie mogła podnieść nawet łyżki. Po wezwaniu pacjenta do zmiany pampersa kobiecina czekała ponad 1,5 godzin. Nie chciały wozić na konsultację, nie chciały zaprowadzać do rentgena,a to ich obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście :) noszowy całe noce i dnie ma wyjazdy do zaparć i temperatur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, jezdzi noszowy do zaparć ALE raz na jakiś czas trafi się stan zagrożenia życia z którym sam będzie sobie musiał poradzić. A Ty pielęgniarko zadzwonisz po lekarza z oddziału albo po anestezjologa. I na tym Twoje ratowanie życia się skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam złe zdanie o pielęgniarkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też... na oddziałach pediatrycznych to chyba specjalnie wybierają straszliwe sucze... Tylko jedna, taka młodziutka była ludzka, widać że lubiła dzieci i chciała im ulzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam złe zdanie o ratownikach i rezydentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka poco pyskujesz-tu nie siedzi pani z telewizji ,polak cebulak ,albo rodzinka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka poco pyskujesz-tu nie siedzi pani z telewizji ,polak cebulak ,albo rodzinka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka poco pyskujesz-tu nie siedzi pani z telewizji ,polak cebulak ,albo rodzinka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was chyba uczą tego zadufania w sobie :) praktycznie każdy zawód ma jakieś odpowiedzialność i samodzielność oprócz was :) począwszy od lekarzy,diagnostów,rehabilitanta do ratowników... szczytem samodzielnośc****elegniarki jest systemu -czyli ratownik po pomostowce z brakiem nakazu dokształcania. Żadnego argumenty nie potrafisz przetoczyć a mniemanie masz ze hoho.....każdy zły tylko piguła dobra-tylko tu nikt nie obraza cie ale mówi prawdę. tylko ze tu już nie wystarczy rzucić hasła ,,jestem taka odpowiedzialna bo sprawdzam dawki zlecone,a lekarz taki zły bo śpi '' Żebyście chociaż miały mozliwosc podawania leków np. przeciwbólowych,reanimacyjnych albo coś na oddziale bez lecenia,cokolwiek naprawdę odpowiedzialnego nawet do czasu przybycia anestezjologa. już zad idzie wam na rękę jak moze-najprostsze niekompletne studia,najmniejsze progi,brak wymogu edukacji,pomostowki,podwyżki.....a wam mało i mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''też mam złe zdanie o ratownikach i rezydentach usmiech.gif'' YYYnteligencja pielęgniarki w pigułce.... stażysta napisał prawdę to odpyskowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądźmy szczerzy wasze procesy pielęgnacyjne są śmiechu warte przy pracy innych medyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''oczywiście usmiech.gif noszowy całe noce i dnie ma wyjazdy do zaparć i temperatur smiech.gif'' sama z siebie już robisz idiotkę:) ktoś inny się w pisał to oczywiście to noszowy :) tylko to chyba jakiś pacjent nie znający się na medycynie i mógł zwyczajnie tylko ocenić to jakimi ludźmi z usposobienia tak po prostu są piguły....wiadomo nie każdy lekarz i ratownik zawsze są ok,ale wy to się często zachowujecie jak z kijem w doopie :) A medycy również niezbyt cenią wysokość waszych kompetencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ZAD wam pójdzie na rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''No wlasnie twoja wypowiedz świadczy o tym ze nie jesteś w stanie zrozumieć pracy innych bo widzisz tylko swoja wlasna a resztę sobie dopowiadasz'' starałem się kiedyś znaleźć coś o waszej odpowiedzialności czytają te ta beleczki z procesami pielęgnowania i tam nic niema samodzielnego. naprawdę chciałem.... takie rzeczy typu: problem: ból pacjenta rozwiązanie: podać lek na zlecenie lekarza i tam jakieś pierdoły typu pogadać z pacjentem itd co każdy by zrobił oczywiście to tylko przykład. to wyżej to tylko przykład ale praca wasza tylko krąży wokół toaleta-asysta-zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak....najlepiej po oczernianiu i pyskowaniu czepnij się o błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×