Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja nie pisałam ze gardzę ratownikami. I nie pisałam ze studia piel sa jak lekarskie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
Nie oburzaj się, znam 1000 pielęgniarek które milion razy powtarzają że studia pielęgniarskie są identyczne bo lekarskie, bo uczą się z tych samych ksiązek i w ogole wymagają od nich tyle samo albo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie interpretuje zapisu ekg ale chociaż umiem sie do tego przyznać" -gardzisz zaocznymi ratownikami -uważasz się za lepszą -odpowiedzialną -więcej zarabiasz -w rzeczywistości jeszcze więcej bo nie wydajesz kasy na zbieranie punktów -skończyłaś taaakie studia A nie interpretujesz ekg jak głupi noszowy po zaocznych Za co oni wam tyle płacąc dają tyle przywilejów Ale zaraz ty nie interpretujesz ekg? Przecież miałaś: -"kurs noszowego" -doktorat -specke systemu -kurs recept -robisz pozwolenie na broń:p A nie robisz ekg jak zaoczny mniej uprzywilejowany i gorzej zarbiający noszowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położne i pielęgniarki to tępe szmaty. Niejednokrotnie ubliżały rodzącym młodym matkom, nieświadomym swoich praw w stylu 'dupczyć to sie umiałaś a teraz drzesz morde że boli?'. Obgadują każdego. W swoim kantorku popijają kawke i zbywają ludzi do innych szpitali żeby dupy nie zawracać. Powinny zarabiać max 800 zł. Na więcej nie zasługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to w kwestii wyjadnienia Nie uwazam sie za lepsza od lekarza szanuje ich wiedze i nie mam zamiaru z nimi konkurować Uważam za logiczne ze powinni zarabiać wiecej od nas Ogólnie mysle ze wszyscy w ochronie zdrowia mamy niskie wynagrodzenie i powinniśmy trzymać sie raczej razem a nie walczyć i sie obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
Gośc 16.53- fajnie że mówisz rozsądnie i masz takie podejście. Ale po tym czego doświadczyłam w Polsce myślę że jesteś wyjątkiem, a nie typowym przedstawicielem zawodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ratownik no chyba mnie z kimś mylisz nie mam żadnego doktoratu ani pozwolenia na bron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to ze ratownicy o ponoć trudniejszych studiach,od których wymaga się więcej edukacji(w zasadzie do końca pracy są rozliczani z pkt) chcący systemu RV bez lekarzy w karetkach wręcz odcinają sie od lekarzy i dbają o autonomię. A piguły do pracy pomoc lekarska a mniemanie o sobie jak o lekarzu. Pozatym co to za tekst ze lekarz bez specjalizacji może tylko w przychodni grypę leczyć???? To i tak większą odpowiedzialność i samodzielność pracy od każdej pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym bardzo chciała żebyśmy wszyscy trzymali sie razem w końcu wszystkim by to nam na dobre wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
To się nigdy nie stanie. I niestety stoję na stanowisku że z winy pielęgniarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaa
Kurde to znowu ja ła aaaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak blokowanie pracy ratowników i w karetkach i w szpitalach a na portalach zdjęcia wina obok polaru ratownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
O kierwa zgadniecie kto to napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaasaaa
Głupi noszowy po zaocznych studiach słuchający rozkazów samodzielnej piguły nawet nie umie się podpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaasaaa
Głupi noszowy po zaocznych studiach słuchający rozkazów samodzielnej piguły nawet nie umie się podpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musieli by pigułeczki nauczyć pokory do innych zawodów,a potem uświadomić niewielkie kompetencje na oddziale a nie wmawiać lekarskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje zakonczyc dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaa
Najpierw musieli by pigułeczki nauczyć pokory do innych zawodów,a potem uświadomić niewielkie kompetencje na oddziale a nie wmawiać lekarskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Se proponuj jeszcze Namysłowa nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
"Dobra to w kwestii wyjadnienia Nie uwazam sie za lepsza od lekarza szanuje ich wiedze i nie mam zamiaru z nimi konkurować" Ale od samodzielnego ratownika juz tak i to na ciepłej posadce a nie kontrakcie i do tego ponosząc mniejsze koszty edukacyjne i odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak noszowi ekg czytają to pozostawie bez komentarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie zazdrościć gdzie indziej trole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam doktorat, spec z piel.anestezjologicznego, kurs noszowego i recept :) o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiązanie konfliktu jest bardzo proste: Podniesienie 4x zarobków rezydentów (to się nie stanie) Poniesienie 2x zarobków ratowników (to się nie stanie) Ujednolicenie zarobków pielęgniarek, coby jedna za to samo nie brała 4 tys, a druga 1700 (to się nie stanie) Wywalenie pielęgniarek z karetek, sorów, ginekologii, neonatologii (to się nie stanie) Wprowadzenie ratowników na wyłączność na oddziałach ratunkowych i karetkach (to się nie stanie) Wprowadzenie na wyłączność położnych na oddziałach położniczych, ginekologicznych, neonatologicznych (to się nie stanie) Czyli będzie jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło nieeer psyskata wróciła i znowuż udaje dwie pielęgniarki na raz XD Anestezjologiczna czyli asystentka anestezjologa bo do znieczulenia sama nie stanie tak jak w USA XD Ale ta anestezjologiczna to wał i podszyw tej pyskatej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
Ale jak coś to nie powinno sie wyrzucać tych najstarszych doświadczonych piguł z karetek tylko dać im nakaz dokształcania punktowego i zamknąć studia pomostowe. Nawet niech pracują na sor ale karetki zostawią ratownikom. Jak zwykle napisze że ten wyżej to też ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaas
Nawet niech pracują na sor -mialem na myśli te młode. A co do ekg to ratownik po szkole policealnej mógł wykonać , czytać i samodzielnie działać na podstawie-natomiast piguła z mgr. nie może zrobić bez kursików,a ze wszystkim leci do lekarza by jej wydał polecenia :) Taki to wielce wykształcony samodzielny zawód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
Pyskata podszywając sie pod anestezjologiczną zapomniałaś o uprawnieniach na giwere xD Jakaś w dzień sie potulna zrobiłaś jak cie margaretka do parteru sprowadziła. Masz respekt do pana-i słusznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi ratownik myśli ze ciągle ta sama pielęgniarka pisze:) Jestes mega baranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×