Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszard_szybki

dlaczego My Polacy w Polsce musimy błagać na kolanach o pracę

Polecane posty

Gość kloszard_szybki
gość dziś Przecież Chińczycy zarabiają mniej od Polaków i uważają to za normalną pensje to polskie pensje tym bardziej skoro są wyższe są tym bardziej normalne to chyba logiczne xxxx przestań pierdzielić głupoty , posłuchaj debilu ! w Warszawie i w wielu miastach co chwilę są organizowane targi pod namiotem albo wystawy , jest wiele firm z Chin , Wietnamu , Malezji na tych targach , wielu chińczyków rozmawia zrozumiale w jęz. polskim , porozmawiaj z Chińczykami , zapytaj Chińczyka o zarobki w korporacji , Oni się z Nas śmieją , że jesteśmy niewolnikami we własnym kraju , Chinka mówiąca po polsku zrozumiale powiedziała, że zarabia 2500 USD miesięcznie w swojej firmie a pracuje tam dopiero dwa lata ale po zakończeniu wystawy otrzyma podwyżkę do 3000 USD , więc gdzie My jesteśmy wobec Chińczyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kisnę z was polaczki
Ale dobra, skoro tak bardzo lubisz statystyki to lecimy :classic_cool: -Między 1995 a 2013 nastąpił wzrost aż o 83% liczby gospodarstw żyjących za minimum socjalne http://stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/LU_Gospodarstwa_domowe_w_2011r_wyniki_NSP2011.pdf - 49,3% gospodarstw nie jest w stanie pokryć nieoczekiwanego wydatku do 1000zł złotych: http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/warunki-zycia/dochody-wydatki-i-warunki-zycia-ludnosci/jakosc-zycia-w-polsce-edycja-2015,16,2.html - 5,4% GOSPODARSTW DOMOWYCH nie ma pieniędzy na żywność: http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/warunki-zycia/dochody-wydatki-i-warunki-zycia-ludnosci/jakosc-zycia-w-polsce-edycja-2015,16,2.html - 1 Milion gospodarstw domowych ma dochód nieprzekraczający 544 złotych na osobę: źródło jak wyżej. - W 2008 najczęstsza pensja wynosiła 65% średniej krajowej a w 2014 już tylko 60%: http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/pracujacy-zatrudnieni-wynagrodzenia-koszty-pracy/struktura-wynagrodzen-wedlug-zawodow-w-pazdzierniku-2014-r-,5,4.html - Polska jest najbardziej "elastycznym" rynkiem pracy na po Chile na świecie. Zajmuje 2 miejsce pod względem niewolnikami pracującymi w pracach tymczasowych: https://data.oecd.org/emp/temporary-employment.htm - Polska ma w UE najmniejszą ilość pielęgniarek, lekarzy i wydatki względem PKB na służbę zdrowia: http://www.oecd.org/health/health-data.htm - 2009 44% gospodarstw domowych nigdzie nie wyjechało, a w 2013 już 47: http://balcerowicz.com/wpb/wp-content/uploads/2015/07/odc60.pdf - Pomoc państwa dla firm prywatnych jest prawie dwukrotnie wyższa niż pomoc socjalna dla obywateli: http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/766655/2261834/2013+r. - Pomiędzy 1991 a 2013 nastąpił ponad 5 krotny spadek oddanych mieszkań komunalnych. Na mieszkanie komunalne oczekuje obecnie 140 tys. osób: http://regiodom.pl/portal/wiadomosci/analizy-raporty/rynek-mieszkan-na-wynajem-w-polsce-ma-sie-rozwijac. - Polska jest w ŚWIATOWEJ czołówce jeśli chodzi o ilość przepracowanych godzin przez jednego pracownika: http://stats.oecd.org/Index.aspx?DatasetCode=ANHRS - 1/3 pracodawców zalega z wynagrodzeniem: http://balcerowicz.com/wpb/wp-content/uploads/2015/05/odc50.pdf - Pomiędzy rokiem 2000 a 2014 nastąpił wzrost prywatnego zadłużenia polaków w bankach o 1281%: http://publications.credit-suisse.com/tasks/render/file/index.cfm?fileid=5521F296-D460-2B88-081889DB12817E02 Zajebisty kraj ta polska :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce w korporacjach kloszardzie w Polsce zarabia sie podobnie co w chinach debilu wiem bo moja ciotka była w chinach pracując w korporacji i w Polsce podobnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju nedza to zawsze byla wina ustroju. Za krolow do dooopy, za Pilsudzkiego tez, po wojnie komuna. Przerabialiscie juz wszystkie ustroje od ksiazat przez krolow, dyktature, socjalizm a teraz kapitalizm. I co? Jedno wielkie gooowno. Od Mieszka I nedza, wojny i niezadowolenie spoleczne. Kiedy w historii bylo tutaj normalnie? NIGDY i inigdy nie bedzie. Bo w tym kraju z obrzezy Europy zwanym PL jest za duzo polakow a wy jestescie do dooopy. Czas zebyscie to wreszcie zrozumieli. Zamknac ryje i do ROBOTY nieroby jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pielęgniarką. Nie mam dni wolnych w święta bo cytuje "nie masz rodziny" (narzeczony, matka, ojciec, brat się nie liczą o.O), zarabiam 1850 zł netto. Odpowiadam za życie i zdrowie ludzi, spotykam się z agresją w stosunku do mnie ale też i ze zrozumieniem i wdzięcznością. Za kursy tzw. "wycierania dupy" płacę z własnej kieszeni często po 600-900 zł (bo jakiś urzędnik wymyślił, że trzeba lol), zrobiłam magistra. 600 zł w Dąbrowie górniczej miesięcznie przez 2 lata i na koniec podwyżka 50 zł :D Mieszkanie kosztuje mnie 600 zł (na pół z chłopakiem wychodzi 1200 zł + media), na drogi żeby dojechać do placówki szkolnej i spać tam w weekend tygodniowo 250-300 zł, a najlepsze jest to, że jak się pomylę, (nieznacznie, np. nie podam jakiegoś leku czy zapomne pacjentowi zmienić bandaż rano, bądź nie domyję na nocnej warcie starszej pani brudu spod paznokcie, w sumie sraki bo się w nocy obsrała i wysmarowała, a także zrobiła z gówna dodatek do herbatki) to przyjdzie rozina, pozwie mnie i uj z całą nauką, pieniędzmi i latami. A za dyżury świąteczne nie mamy płącone, możemy sobie w formie urlopu odebrać w jakiś "normalny" dzień. Witaj Polsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszardzie wpisz sobie jeszcze doing business 2016 ranking wolności prasy 2015 wskaźnik wolności gospodarczej w 2016 wzrost PKB w 2016 polska krajem wysoko rozwiniętym autostrady w Polsce na tle UE polska w czołówce oraz list of countries by Human development Index 2015 oraz wskaźnik demokracji wpisz sobie polska bogatsza niż Grecja i też zamieść linki te dla ciebie niewygodne też zamieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszardzie jeszcze wpisz sobie germany Poland Frankfurt Rzepin youtube i zobacz że polskie autostrady są tak samo nowoczesne jak niemieckie i wpisz sobie 10 lat polski w UE i też wyszukaj i Polacy wśród najbardziej wykształconych krajów oraz płaca minimalna w Polsce na tle ue nie tak źle polska na 12 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiec zarobi 1500 eu. Ale u niego chleb kosztuj 0,50eu Polak zarobi 1500 zł. Ale u niego chleb kosztuje 4 zł. Coś ci to mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie narzekać chuje i kloszard wyszukaj sobie jeszcze wpisz sobie polska w czołówce krajów rozwiniętych społecznie oraz raport NBP Polacy bogatsi niż Niemcy i zamieść linka i przestańcie narzekać pisałem powyżej że na tle świata polska jest bogatym krajem i wyjaśniłem czemu polska jest biedniejsza od zachodu napisałem powyżej poczytajcie i przestańcie wreszcie narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie i sie przekonacie że nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
dodajmy jeszcze do tego polskiego LUXUSU , że ponad TRZY MILIONY POLAKÓW ma sprawy komornicze z różnych powodów ale najczęściej z powodu braku pracy i zarobków , więc KOMORNIK zabiera wszystko jak leci i w polskich więzieniach jest w tej chwili 3670 ALIMENCIARZY , siedzą w więzieniach z powodu NIE zapłaconych alimentów a dlaczego NIE zapłacił alimentów ? Nie zapłacił alimentów , ponieważ nie ma pracy ! A gdy wyjdzie po dwóch latach z pierdla to nie znajdzie pracy , ponieważ był KARANY a karanego żaden PRACODAWCA nie zatrudni , więc znowu zalega z alimentami , czyli na kolejne dwa lata do pierdla , znowu wyjdzie na powietrze , pracy nie znajdzie i ląduje na kolejne dwa lata do pierdla , PIĘKNE ŻYCIE w Polsce , TEŻ tak uważacie ? A miesiąc pobytu alimenciarza w pierdlu kosztuje 1800 PLN netto , czyli prosta piłka , wyrzucić alimenciarza z pracy i nowej pracy NIE ma , pieniędzy już na spłatę alimentów Nie ma , Komornik sprzedał ostatnią deskę ze stodoły i wychodek , więc alimenciarz do więzienia a gdy wyjdzie po dwóch latach z pierdla to niech sobie radzi a jak NIE to znowu do pierdla na dwa lata , POLSKA to jest piękny kraj dla ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest powszechny dobrobyt ja to widze, bo moim zatrudnionym w dooopach sie przewraca i chca zachodnie pensje. Ale my pracodawcy nie bedziemy na was robili bo nie na tym polega kapitalizm. To wy macie pracowac po to zeby nam bylo dobrze. A jak sie cos nie podoba to wypad i zamknac ryje. Jedzcie na zachod to zobaczycie jak tam trudno zyc. Na szczescie kazdego z was mozna zastapic tanszym i wydajniejszym. Jest z czego wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
gość dziś Jest powszechny dobrobyt ja to widze, bo moim zatrudnionym w dooopach sie przewraca i chca zachodnie pensje. Ale my pracodawcy nie bedziemy na was robili bo nie na tym polega kapitalizm. To wy macie pracowac po to zeby nam bylo dobrze. A jak sie cos nie podoba to wypad i zamknac ryje. Jedzcie na zachod to zobaczycie jak tam trudno zyc. Na szczescie kazdego z was mozna zastapic tanszym i wydajniejszym. Jest z czego wybierac. xxx gdzie znajdziesz fachowców z doświadczeniem zawodowym , młodzi wyjechali i nie chcą nawet patrzeć na takiego BURAKA ĆWIKŁOWEGO , skąd weźmiesz pracowników , emerytów chcesz zatrudniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszard wejdź na te moje podane strony poczytaj i też zamieść linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszard wyszukaj sobie to zobaczysz że mam racje poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszard i jeszcze wyszukaj sobie miasto namysłów i wejdź na Wikipedię oraz na grafikę i namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona znane piwa z browaru namysłów to zamkowe złoty denar kuflowe rycerskie namysłów pils w Namysłowie jest tylko 2 bezdomnych i pełno sklepów więc jest dobrobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alvaro
Polska to chory kraj i cały ten system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie ciesze, ze w PL jest tak jak jest. Gdyby bylo inaczej to musialabym sie zastanawiac nad powrotem do kraju. Ale do czego? Na szczescie moje watpliwosci juz sie dawno rozwialy. Zyjcie sobie w waszym dobrobycie rodacy i budujcie swietlana przyszlosc. Macie jeszcze duzo do zrobienia. Ja sobie dam rady bez was a wy bezzemnie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Prawda jest taka, że polaczkom się w doopach poprzewracało. Ostatnio oferowałem pracę. Dobra praca, dobre warunki - 1500zł za ok 200 godzin w miesiącu. To przyszło takich paru leserów i zaczęli jęczeć, że przecież palety to powinno sie widlakiem albo chociaż paleciakiem przestawiać, a nie tony ręcznie w parę osób. Faktycznie paleciak się zepsuł i szkoda mi było za nowy płacić, ale przecież nie płacę im za zbijanie bąków. Po paru dniach jeden zaczął symulować, że mu niby dysk wypadł i teraz o ode mnie chce, żebym mu opłacił leczenie - a przecież nie zatrudniłem go legalnie przy gigantycznych w polsce podatkach legalnie tylko na czarnucha jak wszyscy - niech se sam na NFZ płaci. Roszczeniowe polskie pasożyty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kloszard zamieść linki i poczytaj o mieście namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY JUŻ CZEKA NA TAKIE ZGŁOSZENIA, fajny tekst : Polski pracodawca dziś Prawda jest taka, że polaczkom się w doopach poprzewracało. Ostatnio oferowałem pracę. Dobra praca, dobre warunki - 1500zł za ok 200 godzin w miesiącu. To przyszło takich paru leserów i zaczęli jęczeć, że przecież palety to powinno sie widlakiem albo chociaż paleciakiem przestawiać, a nie tony ręcznie w parę osób. Faktycznie paleciak się zepsuł i szkoda mi było za nowy płacić, ale przecież nie płacę im za zbijanie bąków. Po paru dniach jeden zaczął symulować, że mu niby dysk wypadł i teraz o ode mnie chce, żebym mu opłacił leczenie - a przecież nie zatrudniłem go legalnie przy gigantycznych w polsce podatkach legalnie tylko na czarnucha jak wszyscy - niech se sam na NFZ płaci. Roszczeniowe polskie pasożyty pechowiec.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kloszard zatkało cię co nie zamieścisz tamtych linków bo twoje argumenty legną w gruzach wy też poczytajcie zobaczcie że nie jest tak źle i że polska to wysoko rozwinięty kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
A se zgłaszaj lewaku. Z wójtem to ja jestem na ty i nie jeden raz z nim wódkę piłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie uczciwie zarabiać? To zacznijcie uczciwie pracować. Holendrzy, Niemcy czy Szwedzi potrafią. W swojej firmie szukam pracownika. Od roku przewinęło się 7 konowałów, każdy oszukiwał, łajdaczył, udawał że pracuje. Płacę 3 tysiące na rękę+ premie i NIE MA CHĘTNYCH. Wolę już poprosić ciotkę albo kogoś z rodziny, oszczędzam pieniądze i nie sponsoruję nierobów, bo robota prymitywnie prosta tylko czasochłonna, a polakom się nie chce. Tu macie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałujcie kloszarda w dupę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
3 tys. złotych polskim nierobom? Za tyle to bym miał 3ech polaczków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
Holendrzy, Niemcy czy Szwedzi potrafią. czy proponowałaś/eś Holendrowi , Niemcowi , Szwedowi pracę za 3000 PLN miesięcznie ? i co powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszard pisałem poczytaj na tych moich podanych stronach co linka nie zamieszczasz bo nie wygodne dane i poczytaj o mieście namysłów bo to moje miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×