Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszard_szybki

dlaczego My Polacy w Polsce musimy błagać na kolanach o pracę

Polecane posty

Gość gość
Poczytajcie sobie o bezdomnych w USA I ZOBACZ JAKIE BIEDNE I ZAPUSZCZONE JEST DETROIT u nas w Polsce nie ma slumsów i są mieszkania socjalne a w stanach to cie w doope kopną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są bzdury to rzetelne światowe rankingi i to nie są bzdury wpisz sobie list of countries by Human development Index albo list of countries by PKB PPP PER CAPITA albo polska krajem wysoko rozwiniętym mamy też świetne autostrady takie jak na zachodzie wpisz sobie autostrady w Polsce youtube 10 lat podsumowanie oraz germany Poland Frankfurt Rzepin youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz jak potłuczony... idż się pomódl żeby Bozia dala ci inny rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy świetne autostrady ale za to zamyka się oddziały szpitalnę, hospicja, brakuje sprzętu itd ... Na operację biodrowego stawu muszę czekać 4 lata... Emeryci dostaną waloryzację aż 5 złotych średnio / no zaszaleją/ - spójrz na wszystko z innej strony.. Widać zyjesz propagandą i łykasz jak pelikan wszystko co napiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pieprze ja prawdę pisze sprawdź sobie te rankingi to zobaczysz że ja prawdę pisze bo się na nich bazuje poczytaj i zobacz jakie są slumsy i ile jest bezdomnych w USA napisałem na 4 stronie poczytaj i zobacz sobie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie i do was to jak grochem o ścianę jest przecież dobrobyt nawet światowe rankingi to potwierdzają i to że z krajów Europy wschodniej ludzie do nas przyjeżdżają żeby lepiej zarobić i większość z nich chce tu na stałe mieszkać bo tu się lepiej zarabia na tle świata nasze zarobki oraz emerytury zasiłki są wysokie nie porównujcie się tylko z zachodem bo te kraje są w mniejszości a w większości żyje sie gorzej niż w Polsce my jesteśmy szczęściarzami mieszkać tu co roku rośnie liczba osób co do polski za pracą przyjeżdżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan o tych rankingach pieprzyć... Ja opisuję to co widzę dookoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niejeden by chciał być na naszym miejscu Ukraińcy nam cholernie zazdroszczą dobrobytu namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona namysłów ma 16 tysięcy mieszkańców i tylko dwóch bezdomnych i w moim Namysłowie nie widziałem by sie źle żyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doceńcie to co mamy bo dużo mamy i na necie możecie sobie poczytać też artykuł:Polacy przestańcie narzekać nie jesteśmy tacy biedni jak nam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.32 ; Nie podniecaj się tak... prawda jest taka, że mało ludzi u nas dorobi się uczciwą pracą, dobrze mają się tylko oszuści a reszta aby cos miec musi wyjechac na obczyznę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy pieprzycie jak potłuczeni jak tu w Polsce źle a to goofno prawda jesteśmy szczęściarzami że w takim dobrobycie możemy żyć zrozumcie to wreszcie i skoro twierdzicie że polska pensja nie starcza na nic to czemu siedzicie cały czas na necie przecież za Internet sie płaci a przecież twierdzicie że was nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet poseł godson wypowiedział takie słowa" inne kraje zazdroszczą Polsce a Polacy narzekają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy internet uważacie za luksus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, szkoda tylko że jest tak żle skoro jest tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kingi kłamiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden debil siedzi na forum wypisuje głupoty. Moze gimbusie Twoi rodzice dobrze zarabiają i żyjesz w dobrobycie ale większość ludzi w Polsce żyje od wypłaty do wypłaty. Nie obchodzą mnie porównania do Ukrainy czy Białorusi wolę się porównywać do Niemiec czy Wlk Brytanii. W Pl jestem z miasteczka przy granicy z Czechami i mam 13 km od Niemiec. Większość ludzi z mojej rodziny i mojego miasta pracuje w Czechach!! Gdzie w głupiej fabryce mają 2,5-3 tys na rękę! Gdyby wszyscy z nich mieli zacząć pracować w Polsce nie mieliby pewnie co do garnka włożyć. Za minimalną krajową w Polsce nie wyżyjesz!! Zapłacić za mieszkanie i rachunki i jeszcze się wyżywić za 1200 zł ?? Niemożliwe!!! Ja z chłopakiem mieszkam w Niemczech i za minimalną krajową stac nas na wszystko! cały czas kupujemy nowe sprzęty ubrania i jeszcze odkładamy pieniądze.a w Polsce mając razem 3,5 tys miesięcznie nie starczało nam od wypłaty do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
mieszkający w Najrobi są bogatym krajem na tle Erytei tak jak Polska na tle Mołdawii więc nie p*****l gościu z namysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kretyn siedzi i chwali się dobrobytem , który ma dzięki temu, ze jego starzy kradli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu nowohucki debil saZeczy te swoje mundrosci bohatier:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj moich starych oni nigdy nie kradli oni są bardzo uczciwi to że mają firmę i na miesiąc wychodzi im 40 tysięcy złotych to nie znaczy że kradli oni to osiągnęli ciężką pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:47 i dzięki temu że moi starzy mają firmę to przynajmniej żyje na wyższym poziomie niż nie jeden Niemiec czy szwajcar moi starzy od 3 lat mają firmę wczesniej jak jej nie mieli to ojciec 2 i pół tysiąca na miesiąc zarabiał a matka 1800 i nie było wcale źle starczało im na godne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przepraszam bardzo w Czechach i na Słowacji płaca minimalna jest niższa niż w Polsce a przeciętna pensja w Polsce jest podobna jak na Słowacji i Czechach w Estonii Węgrzech Estonii i wyższa niż na Litwie Łotwie dwa razy wyższa niż w Rumunii Bułgarii a w Portugalii Grecji jest wyższa niż w Polsce ale w Polsce są niższe ceny i utrzymanie to poziom życia i siła nabywcza jest niemal taka sama jak w Grecji i Portugalii i tam się podobnie żyje źródło EUROSTAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg EUROSTATU POLACY OSIĄGNĘLI połowę poziomu życia Niemiec 60 procent Francji 65 procent Włoch i 70 procent Hiszpanii chcieliście porównania z zachodem to macie wpiszcie sobie płaca minimalna w Polsce na tle UE oraz polska bogatsza niż Grecja oraz PKB per capita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie porównania z UE to macie polska należy do najbogatszych krajów świata Polacy dogonili zachodnią europe pod względem liczby aut na tysiąc mieszkańców oraz telefonów komórkowych telewizorów na tysiąc mieszkańców i Polacy są 5 najbardziej wykształconym krajem unii europejskiej i jest najszybciej rozwijającym się krajem UE i jest krajem z najmniejszą liczbą przestępstw w UE i Polacy mają tak samo powszechny dostęp do Internetu jak na zachodzie i polska razem z Finlandią Niemcami i Danią jest krajem z największą wolnością prasy w ue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polske w UE pod względem długości autostrad i dróg ekspresowych w UE wyprzedza tylko Hiszpania Niemcy Francja Włochy wielka Brytania niedługo polska dogoni wielką brytanie i polska niedługo dogoni wielką brytanie polska jest 3 największym producentem żywności w UE pod względem wolności gospodarczej polska wyprzedza miedzy innymi Francję Hiszpanie Grecje Włochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieliście porównanie do UE to macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sobie specjalnie dzisiaj te porównania do UE specjalnie wyszukałem nawet nie wiedziałem wcześniej że polska w czymś może sie porównać z zachodem a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatkało? Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Polske w UE pod względem długości autostrad i dróg ekspresowych w UE wyprzedza tylko Hiszpania Niemcy Francja Włochy wielka} oo Węgry W chwili obecnej istnieje około 1282 km autostrad} Kraj o powierzchni 93 tys km/2 i 8 mln ludzi. Polska autostrady 1553,2 km Kraj o powierzchni 312 tys km/2 i 38 mln ludzi. I tyle są warte te wszystkie porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska ma 3 tysiące km dróg ekspresowych i autostrad wyszukaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×