Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszard_szybki

dlaczego My Polacy w Polsce musimy błagać na kolanach o pracę

Polecane posty

Gość kloszard_szybki
po trzech dniach pobytu w Londynie już pracowałem, owszem , na początku za małe pieniądze ale była praca , czyli jeden dzień pracy w Londynie to jak tydzień pracy w Polsce a potem od ludzi do ludzi i forsy przybywało a teraz w Polsce wysłałem 100 albo 200 CV i jeden PRACODAWCA się odezwał i zaproponował 1850 netto miesięcznie i mam być także w nocy pod telefonem, gdy będzie awaria , godzinę mam na przyjazd do awarii a jeżeli się spóźnię to wyrzuci mnie na bruk , więc powiedziałem PRACODAWCY , poszukaj głupszego od siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kloszard wyszukaj sobie tamte strony i mnie nie ignoruj wiem że są dla ciebie niewygodne ale poczytaj zobacz że nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ w Polsce jest dostatek na każdym kroku... jest wszystko, tylko kasy nie ma kuzwa, bo nie ma pracy... A za 1500 to jak utrzymać rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
A zmusza ktoś was do robienia bachorów i utrzymywania ich? Przestańcie się ****ać jak zwierzęta, używajcie zabezpieczeń, ewentualnie oddajcie dziecko do domu dziecka a 1500zł wam starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie sobie luz tym z gościem... Nie widzicie, że koleś jest wyraźnie chory psychicznie? Jedyny argument tego świra to jakiś wzięty z du/py wskaźnik o którym gada w kółko. To jest ten sam typ co z uporem maniaka dodaje posty o Namysłowie w każdym temacie. Pewnie jakiś schizofrenik na rencie nudzi się w domu i pociska te głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
P0J'EBANYKRAJ.BL0GSP0T.C0M ~ zapraszam do lektury, parę słów o "naszym" kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie przestańcie wreszcie narzekać nie jest tak źle w Polsce jak wam się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie narzekać polska to bogaty i cywilizowany kraj czemu tak plujecie na polske co? Skoro was nie stać to czemu korzystacie z Internetu? Nikt w Polsce z głodu nie umiera w supermarketach centrach handlowych codziennie pełno ludzi i ciągle coś kupują ludzie żyją na przyzwoitym poziomie tylko wy tego nie widzicie to że twierdzicie że wam tak źle to nie siedzcie na Internecie bo przecież was nie stać i nie leżcie na kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że nie jesteście narodem wybranym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja widzę jeżdżąc po Polsce jaka ta w Polsce"bieda" wszędzie w górach nad morzem na mazurach jest pełno ludzi i nie wyglądają na biednych w Polsce tak naprawdę żyje się na przyzwoitym poziomie żeby to potwierdzić pojedźcie sobie po Polsce i zobaczcie że mam racje w Polsce mało kto chodzi w ciuchach z lumpeksu co roku widzę coraz więcej nowych aut w Polsce i to jak twierdzicie że jest wam tak źle to wam nigdy nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wam nie uwierzę u mnie na wsi jest dużo biednych ludzi moi sąsiedzi korzystają z opieki społecznej i mają niskie zarobki a też pracują mają piątkę dzieci dom wyremontowali mają dwa auta jedno niedawno kupili nie widać żeby głodowali codziennie chodzą do sklepu i nie widać by ich nie było stać dzieci nie chodzą w ciuchach z lumpeksu i każdy z nich ma telefon komórkowy w szkole mają darmowe obiady bo opieka daje co roku te dzieci za darmo z opieki społecznej jeżdżą na kolonie a wy tu pieprzycie o nędzy nasza polska nędza to w porównaniu do biednych krajów raj i dobrobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się do tego odniesiecie? NP w sąsiedniej wsi też jest rodzina z trójką dzieci i też bardzo biedna a dzieci mają smartfony ładne ciuchy Dorota ich matka kuchnie wyfemontowała też dzięki opiece społecznej dzieci mają w szkole darmowe obiady i kolonie w wakacje wszystko mają żyć nie umierać a wy tu o nędzy pieprzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno skoro twierdzicie że jest źle to czemu niemal w każdym domu ludzie mają nowocześnie urządzone domy mają nowoczesny sprzęt AGD RTV telewizory plazmowe kina domowe do każdego domu co wejde tak jest to weźcie nie pieprzcie o nędzy wy nie wiecie co to znaczy prawdziwa nędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ile domów się w Polsce buduje zobacz na wsi jakie rolnicy mają nowoczesne maszyny rolnicze mieszkam na wsi w województwie opolskim pod miastem namysłów i wiem bo widzę nie widać by ludzie byli głodni czy nieszczęśliwi to wy sobie pseudo biedę ubzduraliście ona jest tylko w waszych głowach polska od dawna w światowych rankingach jest krajem wysoko rozwiniętym i o wysokich dochodach a wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index w skrócie HDI krajem bardzo wysoko rozwiniętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno w Polsce ceny są adekwatne do zarobków zrozumcie to i zauważcie że nie jest tak źle wy macie obniżone poczucie własnej wartości mamy też przywilej że polska to tani kraj mamy też darmową edukacje opiekę medyczną mamy też przytułki jadłodajnię dla bezdomnych od kwietnia ma wejść 500 zł na dziecko więc nie pieprzcie jak tu w Polsce źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się do tego odniesiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego te nowe wyremontowane domy? Z emigracji... Gdy Polske wywalą z UE, albo ograniczą Polakom mozliwosc zarobkowania za granica to złoty sen dobrobytu Polski sie skonczy. To sa pieniadze zarobione albo wyciągniete z benefitow innych krajów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nowe wyremontowane domy nie są z emigracji większość osób co nowe dony buduje nie wyjeżdżali na emigracje w mojej okolicy sie dużo domów buduje i nie znam nikogo co by na emigracje wyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pieniądze zarobione ale w Polsce skoro jest tak źle to jak wytłumaczysz fakt że polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index 2015 jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów źródło list of countries by Human development Index zadłużenie polski i zagrożenie ubóstwem jest poniżej średniej unijnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie list of countries by Human development Index 2015 to sie przekonasz i jak skomentujesz fakt że polska w rankingu legatum prosperity Index badajacego poziom dobrobytu polska zajęła 31 miejsce na 140 krajów a pod względem PKB na osobę polska zajęła 47 miejsce na 193 kraje wzięte w rankingu i jest 47 najbogatszym krajem świata i PKB na osobę jest powyżej średniej światowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak... te nowe domy , samochody to z pensji 1500... co za bzdury... Mieszkam w małym miasteczku i nie znam prawie rodziny z której ktoś by nie wyjechał na zarobek za granicę... To wlaśnie tam zarabiają, a tu budują, bo tam dostają godziwa zapłatę za cięzka pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,że w każdym kraju buduje się domy na kredyt i to nie prawda że wszyscy w Polsce zarabiają 1500 bo tyle zarabia około 10 procent społeczeństwa większość ludzi w Polsce czyli około 70 procent zarabia od dwóch tysięcy dwieście złotych wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... Polska , to bogaty kraj... Rozdaje się po 20mln na bzdety, a głodni buszują po śmietnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 70% to chyba w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce też można godnie żyć przecież przestańcie narzekać i polskie zarobki są jedne z najwyższych na świecie od krajów zachodnich jedynie nasze zarobki są niższe ale te kraje są w mniejszości w większości krajów świata zarabia sie mniej niż w Polsce np na Ukrainie ceny są nieco wyższe niż w Polsce a większość ludzi po trzysta czterysta złotych zarabia a w Albanii Mołdawii jeszcze mniej w Rumunii Serbii czy Bułgarii dwa razy mniej niż w Polsce na Białorusi przeciętna pensja jest niższa niż polska płaca minimalna i oni do polski za chlebem na zarobek wyjeżdżają polska to dla nich kraj dobrobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.02 : jedż chodzby na Podlasie, to zobaczysz ile tam ludzie zarabiają... wszyscy mają po5 tysi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.07: Ile ci płacą za wypisywanie tych bzdur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:07 zobacz ile jest bezdomnych buszujących po nowym Jorku waszyngtonie Detroit zobacz ich nędzę wpisz sobie bezdomni w USA albo Detroit zobaczysz jak wygląda albo wpisz sobie slumsy w najbogatszym stanie w USA zobacz w 38 milionowej Polsce jest tylko 31 tysięcy bezdomnych a w 8 milionowym nowym Jorku jest ich 56 tysięcy poczytaj statystyki US CENSUS BUREAU I JAK SIE DO TEGO ODNIESIESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×