Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszard_szybki

dlaczego My Polacy w Polsce musimy błagać na kolanach o pracę

Polecane posty

Gość kloszard_szybki
gość dziś Zaraz, zarabiałeś w Londynie tygodniowo 200 funtów i to pracując do 23? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Pracodawca który znalazł takiego polaczkowego niewolnika musi być bardzo szczęśliwy. Minimalna stawka godzinowa to 6,70 funtów. W Londynie za minimum uznaje się 10 funtów/h - za mniejszą stawkę po prostu zdechniesz w najdroższym mieście na świecie z głodu. Więc dałeś się j**ać w tyłek polaczku bez wazeliny i jeszcze się tym chwalisz smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.giflapka.gif xxx kilka lat temu zanim w UK ustalono stawkę 6,70 funtów za godzinę pracy to Polacy w UK tyrali nawet za 2,5 funta za godzinę i byli szczęśliwi, że zarabiają więcej od GÓRNIKA pracującego w kopalni , to były inne czasy a pod koniec tego roku pojadę do UK już mnie zapraszają abym przyjechał trochę popracować i proponują roczny kontrakt , czyli 36 tys. funtów netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów i 187 wziętych w rankingu źródło list of countries by Human development Index 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie jest tak źle jak wam się wydaje polska pod względem PKB na osobę jest na 47 miejscu na 193 kraje wzięte w rankingu czyli jest 47 najbogatszym krajem świata źródło list of countries by PKB PPP PER CAPITA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukajcie na zachodzie pracy dla socjologa, politologa itd.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzycie możecie sobie sprawdzić i zobaczcie że nie jest tak źle jak wam się wydaje i podałem wam strony o bezdomnych w USA na pierwszej stronie poczytajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kisnę z was polaczki
Porównujecie się cały czas do krajów III świata. Jesteście jak dziecko j****e przez własnego ojca który sobie próbuje to jakoś zracjonalizować i tłumaczy sobie: "przecież inni też gwałcą swoje dzieci a tatuś mnie z pewnością kocha" :D :D :D Nie, nie kocha was a wy podludzie jesteście niewolnikami we własnym kraju i będziecie do końca waszych polaczkowych dni. A nacje które wymieniłeś w Polsce są zazwyczaj tymczasowo. Tak samo jak Polacy np jeżdżą na budowę na Białoruś czy do Rosji - serio! Dużo u nas jest Ukraińców - znam paru i każdy jak widzi jaki tutaj jest syf to zarzeka się, że po skończonych studiach w Polsce będzie uciekać na zachód. 10zł/h przy dobrym kombinowaniu to oni mają i u siebie na Ukrainie :classic_cool: A w chinach w dużych miastach zarobki są wyższe niż w dużych miastach w Polsce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bałwan tu wypisuje jak to nam dobrze, chyba to jakiś kutafon który siedzi przy korycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
tylko spryt i życiowa szkoła przetrwania pozwala Polakowi przeżyć , nie wiem, być może był taki plan aby Polskę i Polaków zniszczyć a całą Polskę sprzedać po kawałku , Niemcy SWOJE stocznie uratowali i fabryki, zakłady pracy , mają nadal przemysł stoczniowy, metalurgiczny, zbrojeniowy, budowlany , drogowy , mają WSZYSTKO i szukają ludzi do pracy , i chyba są zdumieni, że przez ostatnie 25 lat jeszcze nie zniszczyli Polaków , zastanawiają się zapewne , jak Ci Polacy żyją , dlaczego jeszcze nie zdechli z głodu i bez pracy , czy to jest możliwe ? To teraz trzeba tych Polaków całkowicie zlikwidować , czyli Makrela zaprosiła do siebie Muslimów na obiad a Polacy muszą za ten obiad zapłacić , niech teraz Muslimy zrobią porządek z tymi Polakami , czym mniej będzie Polaków w Polsce to Makrela będzie spać spokojniej bez wojny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/strajk-w-mops-ie-tematdlauwagi,192652.html Strajk w MOPS-ie #tematdlauwagi oto jebana sielanka, że ludzie pracy mniej dostają jak ci za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze nie wszystkim jest w PL dobrze, ale ja uwazam, ze tak ma byc. Ja wcale nie chce zeby tobie bylo tak dobrze jak mnie. Ja mam podstawy do tego zeby zyc w dobrobycie a ty jak sadzisz ze cos ci sie nalezy to udowodnij to. Na tym wlasnie polega zdrowy, polski kapitalizm, ze kazdy musi udowodnic swoja przydatnosc. Masz to na co zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kisnę z was polaczki
Ja sram na twój polaczkowy kapitalizm, nazywany w innych cywilizowanych krajach darwinizmem społecznym. Nie muszę nic udowadniać takim podludziom i polskim wyzyskiwaczami zwanych (o ironio) pracodawcami, bo już dawno z tego pierdolnika spierdoliłem. Zarabiał w euro więcej niż w tym polskim gównie proponowano mi złotówkach. Ty sobie wegetuj w tym syfie i wmawiaj innym jak jest tutaj dobrze... szkoda tylko tych normalnych - bo trochę ich jeszcze w kraju zostało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie bezdomni w USA oraz bieda w USA slumsy w USA to zobaczysz że nie jest tak bogato w USA jak sie sądzi i polska to nie jest syf polska to normalny cywilizowany i wysoko rozwinięty kraj doceńcie to mamy tyle samo aut telefonów komórkowych telewizorów i taki sam odsetek użytkowników Internetu co na zachodzie bezrobocie w Polsce wynosi 9 procent mamy darmową edukacje opiekę medyczną w Polsce 38 milionowej jest 31 tysięcy bezdomnych a w 8 milionowym nowym Jorku 56 tysięcy bezdomnych mamy podobny standard i wyposażenie mieszkań co na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska się najszybciej w UE rozwija wpiszcie sobie wzrost PKB polski w 2014 2015 2016 roku prognozy na ten rok 2016 wpiszcie sobie polska krajem wysoko rozwiniętym i poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kisnę z was polaczki
Tak pajacu i mamy latające słonie śpiewające mazurka dąbrowskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie drogi też nie są aż takie złe jak sie powszechnie sądzi przestańcie wreszcie narzekać polska nie jest wcale biedna zrozumcie to wreszcie i wkurwia mnie wasze narzekanie zobaczcie np jakie nowoczesne są autostrady w Polsce wpiszcie sobie autostrady w Polsce podsumowanie 10 lat budowy dróg w Polsce youtube oraz germany Poland Frankfurt Rzepin youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
gość dziś Ja wiem ze nie wszystkim jest w PL dobrze, ale ja uwazam, ze tak ma byc. Ja wcale nie chce zeby tobie bylo tak dobrze jak mnie. Ja mam podstawy do tego zeby zyc w dobrobycie a ty jak sadzisz ze cos ci sie nalezy to udowodnij to. Na tym wlasnie polega zdrowy, polski kapitalizm, ze kazdy musi udowodnic swoja przydatnosc. Masz to na co zaslugujesz. xxx nie ma problemu , możemy się zmierzyć na miecze albo na tasaki lub siekiery ! chodzi o to, że potrafię zrobić bardzo wiele , czasem pracodawcy szukają fachowca , tak zwany 'złota rączka' i mnie to się nie podoba , albo fachowiec w jednej dziedzinie albo potrafi 'wszystko' czyli nie potrafi NIC i niczego ale nie ma problemu , jestem 'złota rączka' i posiadam kilogram certyfikatów , dyplomów, zaświadczeń i pracodawcy do mnie mówią , albo chcesz pracować za 400 Euro , a jak nie to wypad ! więc jak , czy potrafisz na przykład wyczyścić swoje szambo albo kibel wymienić , co zrobisz , gdy z instalacji C.O. zacznie woda wypływać , jak sobie poradzisz, gdy w czasie burzy spali się cała instalacja elektryczna , czy potrafisz chociaż murować albo tynkować , czy zrobisz zbrojenia na stropie itd. czyli co potrafisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu poczytaj sobie to zobaczysz że mam racje sprawdź sobie to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tu widzę powszechny dobrobyt naokoło. Tysiące nowiutkich samochodów i luksusowe wille w budowie. Oczywiście że nie dla wszystkich, ale jeszcze tego by brakowało żeby buc i niekumaty nierób żyli w dobrobycie. To nie o to chodzi żeby każdemu było dobrze. Nie po to zmienialiśmy ustrój. Masz to na co zasługujesz i musisz udowodnić że jesteś tego wart. Bo polski pracodawca nie będzie za ciebie rył. To ty masz ryć na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kisnę z was polaczki
>"Bo polski pracodawca nie będzie za ciebie rył. To ty masz ryć na niego." Tak polaczku, najlepiej za miskę ryżu z homonto założonym na dupie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce wcale nie jest tak źle przestańcie na polske wreszcie narzekać widzę że wcale tacy biedni nie jesteście bo korzystacie z Internetu za to się płaci kupujecie często alkohol zgłodu nie umarliście na pewno płaski telewizor albo dwa macie właśnie to udowodniliście na pewno auto też macie w biednych krajach byście tego nie mieli byście z tego powszechnego dobrobytu nie korzystali jesteśmy szczesciarzami że mieszkamy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
za pracę należy zwyczajnie zapłacić , za miskę zupy ryżowej to Chińczyk już nie chce pracować i oprócz miski ryżu to otrzymuje normalne wynagrodzenie za pracę , za chwilę Szanowny Pracodawco NIE znajdziesz nawet debila, który będzie chciał pracować za 1850 PLN miesięcznie netto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty debilu przecież nikt za miskę ryżu w Polsce nie pracuje pojedź sobie do chin Bangladeszu czy na birme zobaczysz jak tam się żyje tam zarabiają w przeliczeniu po sto dwieście złotych miesięcznie większość mieszkańców Bangladeszu Indii czy birmy nie ma auta dostępu do opieki zdrowotnej czy szkolnictwa ani prądu wody Internetu muszą walczyć o przetrwanie w Polsce tego nie ma to wy sobie ubzduraliście u nas w wysoko rozwiniętych krajach to żyjemy jak pączki w maśle niejeden mieszkaniec tych krajów chciał by w polskiej "nędzy" żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak narzekając sami się ośmieszacie polska to zamożny kraj z powszechnym dobrobytem zrozumcie to wreszcie i wejdźcie na te moje podane strony to zobaczycie że mam racje wam jest po prostu za dobrze i leżycie sobie w ciepłym domu na kanapie i na kompie wypisujecie głupoty jak tu w Polsce źle albo plazmowy telewizor oglądacie a i tak wam źle polska to kraj dobrobytu weźcie sie nie ośmieszajcie skoro jesteście biedni to czemu ludzie sie żarciem opychają jest pełno tłuściochów żrą ile wlezie i marnują żarcie to nie świadczy o biedzie tylko o dobrobycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy za to bardzo tania komunikacje, ubezpieczenia i wysokiej jakosci zywnosc. Ale najtansze sa w PL nieruchomosci. Mieszkanie w Warszawie to dalej jedna czwarta z tego (albo nawet mniej) niz w Londynie czy w Sztokholmie. W PL jest duzo taniej wiec nic dziwnego, ze mamy ceny dostosowane do zarobkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
gość dziś Ty debilu przecież nikt za miskę ryżu w Polsce nie pracuje pojedź sobie do chin Bangladeszu czy na birme zobaczysz jak tam się żyje tam zarabiają w przeliczeniu po sto dwieście złotych miesięcznie większość mieszkańców Bangladeszu Indii czy birmy nie ma auta dostępu do opieki zdrowotnej czy szkolnictwa ani prądu wody Internetu muszą walczyć o przetrwanie w Polsce tego nie ma to wy sobie ubzduraliście u nas w wysoko rozwiniętych krajach to żyjemy jak pączki w maśle niejeden mieszkaniec tych krajów chciał by w polskiej "nędzy" żyć xxxx co porównujesz głupia peazdo ? popatrz ile Nam Polakom oferują pieniędzy za pracę w krajach zachodnich Europy , czy to widzisz , że nawet w Danii proponują 12 tys. PLN miesięcznie za miesiąc pracy dla polskiego elektryka albo hydraulika ? czy widzisz debilu ile w UK chcą zapłacić dla opiekunki z Polski aby się opiekowała Helmutem albo Helgą ? popatrz jakie są różnice finansowe , popatrz debilu , dlaczego TAM NAS CHCĄ i potrzebują a w Polsce jesteśmy traktowani jak niewolnicy we własnym kraju , czy dociera to do debila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Chińczycy zarabiają mniej od Polaków i uważają to za normalną pensje to polskie pensje tym bardziej skoro są wyższe są tym bardziej normalne to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy jestescie rozzaleni na polskie pensje a czy wam ktos kiedys obiecywal, ze byle polski len i nieuk bedzie zyl w dobrobycie? NIE o ile wiem. Wam sie nic nie nalezy bo zarabiacie tyle ile jestescie warci dla waszego polskiego pracodawcy. I powinniscie mu byc wdzieczni ze daje wam prace, bo zarobki macie az za wysokie. Rujnujecie rynek pracy i my pracodawcy nie bedziemy dokladac z wlasnej kieszeni zebyscie wy nieroby byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszardzie nie jestem debilem wiesz czemu w wielkiej Brytanii czy Holandii i gdzie indziej na zachodzie zarabia się lepiej bo tam od wojny był kapitalizm i nie było komunizmu one sie rozwijały od 1945 do 1989 gdy kraje bloku wschodniego były w kryzysie polska je ciągle dogania zrozum to wreszcie na to potrzeba czasu od 1989 polska zrobiła ogromny skok i sukces i z roku na rok jesteśmy coraz bliżej zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem tak w pl zarabialem 10 zl na h w UK zarabiam 10,20 h tyle ze funtow a ceny mniej wiecej te same ( wiecej placi sie za mieszkania, prad, uslugi, zywnosc praktycznie to samo ubrania , elektronika raczej taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszardzie wejdź na te podane przeze mnie strony i poczytaj to takie trudne i po 25 latach od obalenia komunizmu międzynarodowy fundusz walutowy zaliczył polske do krajów średnio bogatych i krajów o wysokich dochodach i polska w tak krótkim czasie od kilku lat jest krajem wysoko rozwiniętym i ciągle pnie się w górę jeszcze nie jest rozwinieta jak kraje Europy zachodniej ale w grupie krajów wysoko rozwiniętych jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×