Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam zrobić jestem w ciąży z facetem który ma żonę i 2 dzieci z inną kobietą

Polecane posty

Gość gość
teraz wszystkie naokoło zdradzają , moja była tak samo zrobiła . To perfidne i obrzydliwe. Podła gra, która co ma na celu? ! naprawdę nie wiem . Nie lepiej odejść od faceta z którym się jest niż zdradzać? A jak już zdradzacie dziewczyny to choć trochę honoru i skończcie związek. Ja nie wybaczyłem , i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie są dzisiejsze kobiety bez żadnych skrępowań..absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze dziwy nie mają wstydu nie wspominając o honorze,to puste dzifki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązkowe testy na ojcostwo powinny być wykonywane po urodzeniu dzieciaka i tyle wtedy żadna szmata nie mogłaby wrobić niewinnego faceta. Ściery jepane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata, współczuję temu biednemu facetowi. A ty d***** chciałabyś wychowywać dziecko, które byłoby twojego faceta i jakieś latawicy???? wychowywałabyś je jak swoje???? płaciłabyś na nie, poświęcałabyś się dla niego??????????????? a co jak on uzna, że 1 dziecko mu wystarcza????? to odbierzesz mu możliwość posiadania jakiegokolwiek własnego potomka. Weź przestań niszczyć mu życie, miej trochę honoru, umiej udźwignąć konsekwencje swoich czynów i odejdź od tego faceta, tzw. "miłości twojego życia"... jeśli tak traktujesz swoją miłość, to naprawdę musisz być strasznie podłym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu mówi się"zakończy to " "nie chcę już z tobą nie" po co te zdrady ? :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×