Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość gość
Żona Wymagająca dziś No kurcze! Szpilki i tak musiałam zdjąć, bo po oddziale ganiam, więc w drewniaki wskoczyłam Luty wszak i chłopaki na potęgę piszczele na stoku łamią jjj praca w służbie zdrowia na południu polski,po słownictwie co najwyżej salowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żona Wymagająca dziś No kurcze! Szpilki i tak musiałam zdjąć, bo po oddziale ganiam, więc w drewniaki wskoczyłam Luty wszak i chłopaki na potęgę piszczele na stoku łamią jjj praca w służbie zdrowia na południu polski,po słownictwie co najwyżej salowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be.Omijaj.Nie wierzę,że można się aż tak nudzić w sieci,żeby czas tracić na czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś jak was widzą tak was piszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
I się czepil małżonki. Gardzisz służbą zdrowia co Ci koło d**y będzie robić gdy nie będziesz domagał? Wstydź się.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Hajabuzo. Odmóżdzam sie czytajac to. Reset na koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To Ty nie chcesz wiedzieć jak ja Ciebie widzę :D Problemy egzystencjalne. Brak miłości ze strony najbliższych i pies czy kot? Jedyni przyjaciele:( Tak Cię widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś I się czepil małżonki. Gardzisz służbą zdrowia co Ci koło d**y będzie robić gdy nie będziesz domagał? Wstydź się. nie w tym rzecz,ale ty tego nie zrozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wadero. Podnieca to agresora. A ja lubię wspolgrac;) Witaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie tyle co przyjemność Hajabuzo. Staram sie zrozumieć. Bo nic tak nie wciąga jak "normalność " mężczyzn. Bo tylko kobiety są zle i nienormalne . A nie to co mężczyźni. Poznaje gatunek tak mi obcy. Szał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś To Ty nie chcesz wiedzieć jak ja Ciebie widzę Problemy egzystencjalne. Brak miłości ze strony najbliższych i pies czy kot? Jedyni przyjaciele Tak Cię widzę. strzał w "dyche". :DMamsie położyć u ciebie na kozetce ? Ale obawiam sie, że po wizycie u ciebie będe potrzebował pomocy specjalistów od głowy. Może lepiej idźmy sie walić. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Be :-) ja wlasnie wychodze :-) ide po wnuki i na stok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
To ja:-) ZW tylko bez logowania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do następnego.🖐️ Be jak lubisz drażnić agresora to doprowadź do furii męża i działaj.:-DWtedy naprawdę poczujesz satysfakcję.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A teraz powiem, że idę.;) Czas udać się do życia!, do męża!. Bo taka moja rola:(. Nudnej kobiety i żony co się nie pieprzy. Choć chce jak jasny gwint:D. I dziś będę to czynić!! Bo mi się uda! I bede i wrzeszczec i krzyczec i wic sie będę, i będzie szał :D Taka mowa mobilizujaca . Nie zwracajcie na mnie uwagi:D Buziaczki i pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Be brawo!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dziecko, Ty już masz coś z głową. Moja kozetka Ci nie pomoże. Ale rozmowa owszem. Otwórz się na ludzi, na miłość i na seks i z innym nastawieniem spędź weekend;) Zono całuje Cię kotko;) Hajabuza. Się wie:) Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś Nie tyle co przyjemność Hajabuzo. Staram sie zrozumieć. Bo nic tak nie wciąga jak "normalność " mężczyzn. Bo tylko kobiety są zle i nienormalne . A nie to co mężczyźni. Poznaje gatunek tak mi obcy. Szał xx gęba wypełniona frazesami. Wiesz o co baby walczą paniusiu wysublimowana ? Aby facet akceptował waszą ułomną nature. I mozna to zrobić pod warunkiem, że potraficie zrobić głębokie gardło. Mało która baba umie dobrze pałe zrobić i to jest smutne. Wiedziałaś o tym ? Wątpie. xx haja haja...:Ddużo tu negatywów na Twój temat, ale czytając Ciebie już nie raz mi stanął. Traktuj to jako komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
O nie! niech sama oblize! A jemu niech da wibrator :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja sama sobie slodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś Dziecko, Ty już masz coś z głową. Moja kozetka Ci nie pomoże. Ale rozmowa owszem. Otwórz się na ludzi, na miłość i na seks i z innym nastawieniem spędź weekend Zono całuje Cię kotko Hajabuza. Się wie Pa pa. a kto jest zdrowy i co jest zdrowe...obawiamsie, ze po kontaktach ze mną to ty potrzebowałabyś specjalisty, bo wyprać twój mózg byłoby dziecinnie proste. Wiesz o czymmarzysz paniusiu ? O stadzie brutalnych i brudnych motocyklistów łamiących prawo którzy wyjеbаliby cie we wszystkie otwory jak suke. Za kudły i do pały należałoby cie brać, a poźniej zerżnąć porządnie od tyłu. :D Orgazmów ci trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpier pisze zeby nie reagować a później ciśnie z gumowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.12 Kretynie od rana piszesz hejterskie posty. Zdechnij w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeginasz co ci Bernadett zrobiła że tak ja tarzasz w błocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haja sama sobie slodzi xx nie słodzi sobie, nie musi, bo co by o niej nie mówić to potrafi być seksualna. Fakt, pyskate z niej zwierze, ale do ujarzmienia. Nie pasuje mi tylko jej rocznik zbyt mlody bo jest dojrzala i slownictwo nie pasujace do jej rocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamie, mówisz do kobiety która ma wnuki a tu chce miło spędzić czas. Nikt cie tu nie zapraszał więc wynoś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...mam nienajlepsze wiesci, a mianowicie musze opuscic Twoje tematy i cale to forum. Spowodowane jest to tym, ze musze dbac o swoja tozsamosc. Przywloklem za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeginasz co ci Bernadett zrobiła że tak ja tarzasz w błocie? xx czy trzeba komuś coś zrobić aby załapać sie na wp*****l na ulicy ? Nie. Benia zetkneła sie z nie przebierającym w słowach osobnikiem i dla niej to nowum, ale z czasem oswoi sie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×