Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Witaj Psuj o apetycznych posladkach;) Czasami taki "urlop" napawa dobrymi pomysłami na raz kolejny. Oczekujemy więc na Twój powrót z "odmóżdzania" z niecierpliwoscia;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Dzien dobry :-) Ja na pomaranczowo, bo cos mi telefon szwankuje... Psuj - bedziemy tesknic :-) Oksy - oprocz zakupu porzadnego sprzetu trzeba jeszcze na zonce przetestowac ;-) ja mam kilka ;-) nieraz leza kilka dni zapomniane wrecz a kiedy indziej grzeja sie jak szalone :-) z chlopem czy bez chlopa :-D Be-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
I urwalo... Be - Ty moze pisz do meza, a nie mow... slowo pisane ma wieksza moc :-) Dobrego dnia, tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam wszystkich znajomych i tych mniej :) i tak się zastanawiam jak można dorobić do renty na hejcie ? :) ...ja co prawda dorabiam i nie do renty a do emerytury ale na posadzie a nie hejtem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNaTemat
Dzień Dobry w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNaTemat
Pamiętaj że z każdym dniem bliżej wiosna ;) A czy jest coś piękniejszego niż wiosna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry.👄 Jeśli do pani Be męża nie dociera ustnie to chyba pisemnie też upozoruje niepoczytalność.Skąd ty go wytrzasnęłaś kobito? A banda brutali na motocyklach?Brudni jeśli są to tylko myślami.Znam osobiście.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Pięknie jest za oknem az żal siedzieć za szybą i gapic się wzrokiem wyglodnialej samicy:D Już nie narzekajmy Kochane na mojego męża, nie pali, nie pije (prawie) a co najważniejsze nie bije:D Myślę o opatentowaniu jakiś guziczkow, aby wszczepic je w mózg mężczyzny . Po kliknięciu czerwonego - alarm! Seks na już. Po kliknięciu zielonego -seks za 10 min. Myślicie, ze otrzymalabym nagrodę Nobla?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
ZupelnieNaTemat witaj. Dawno gosciles. Opowiadaj jak żyjesz?;) Oksymoronie, wygrzanie pomiędzy kobiecym udami skutecznie Cię ochroni przed Przeziebieniem. Tylko na przeciagi uważaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
No i nie pieprzy! Zapomnialas dodac kochana :-P ja to juz opatentowalam :-D w nagrode mam dozywotni seks na zadanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie?:-DTylko to będzie wtedy,kiedy doczekam się teleportacji na pstryknięcie palcem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Patrząc na to ze stron obojga płci myślę ze to wcale nie tak głupi pomysł;) Malzonko. Czasami pieprzy. Dobrze ze święta mamy dwa razy do roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Cudnie :-) a jeszcze urodziny, imieniny... hurrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Zono wyczuwam szpilke wbita w posladek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Szpilka w posladku? Tak, tak to bylam ja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Rocznica ślubu? Już chyba kiedyś wspominałam, że mi sie myli nie dzień a miesiąc. Czasami i nad rokiem się zastanawiam. :D A wy zawsze pamiętacie o tych wszystkich okazjach do seksu?;) Wracam do pracy.:( Zono szpileczki są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Be sa! Bez szpilek to czuje sie jak inwalidka ;-) Jak mi sie cos pomiesza z datami to sciagam obraczke i tam jak wol stoi: data i imie meza :-D Okazja do seksu? Poniedzialek, wtorek... 20.00, 23.00... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Najważniejsze to czuć się dobrze samej ze sobą;) Dziś założyłam dżinsy i adidasy. Na lajcie wskakuje do auta, musiałam fotel przybliżać :D Tak, prawie zawsze miałam buty na szpilce bądź koturnie;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dzien dybry zastalem jolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Już nic więcej nie napisze na temat mojego seksu, gdy będziecie to niemiłosiernie wykorzystywać wobec mnie:D:P Błędny, kultura być musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kultura to podstawa :D wezmy takie kultuy bakterii , albo palac, albo jakies wydarzenie. bez kultury jest hujowo :P to co tam mala? dorobilas sie juz hejtu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Z kulturą za pasem? Tak to ma brzmieć?:) Czy doświadczyłam nie przychylnych mi zachowań? Być może, ale w bardzo kulturalny sposób. Czekam na stado motocyklistów o brudnych myślach :D Wszak takie otrzymałam życzenie. Orgazmu! Jakbym o tym nie wiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Be kilku motocyklistow mozesz pozyczyc? No dwoch przynajmniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Zono. Nic nie pozyczam;) Sama się dołączysz;) Ogolnie sądzę, ze nie widzę się w seksie grupowym. Mogłabym zostać pominieta:( Zawsze więc mogę komuś miejsce ustąpić. Chwalilam pogodę, tesknilam do ta na wśród promieni, A tu deszcz ostudzil me zapaly plonne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze kulturalnie paskiem? nie wiem czy tak ma brzmiec ale ja wolalbym uzyc wlasnych dloni do skrepowania. stado motocyklistow? ale ze po co? jezdza w kolko i robia wiele dymu bez jakiegos sensu. nie lepiej wziac cos co sprawi taki orgazm? b hej wymagajaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×