Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
***do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Widzisz Be ja tez bez doswiadczenia w tej materii... obawiam sie ze nadmiar czlonkow i testosteronu by mnie przytloczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Panie Błędny. O kulturze rozmawiamy a nie o propozycjach sadomasochizmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no ok. jak do tanca to ok. lece w real. jakby co to wysle ich do ciebie jak zobacze. milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Hej Bledny :-) Be a bardziej sado czy maso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14.17 Widmo/Koke/ Kreska/chcesz drugiena bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Zono. Nie było mnie chwilkę i co to za rozgardiasz?:( A który według Ciebie wart jest zapoznania. Sado czy maso? ;) Czesc Błędny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Czy ktoś mi może wyjaśnić co to za paskudztwo o pedofili? To się w głowie nie mieści, jak ludzie odreagowuja krzywdy z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Be a mozeby tak wyposrodkowac i bedzie idealnie :-) Juz sluzby porzadkowe z lekka posprzataly... trole trole do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Idę. Jakby cos to reszta na mailu;) Buziaki dla wszystkich.:) ZupelnieNaTemat. Coś się stało? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pusto?:-) Pani Be :-) sezonu teraz nie ma,dlatego brutali brak.Cierpliwości. To przynajmniej spokojniejszego popołudnia wszystkim.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A właśnie, ze widziałam dziś jednego brutala. Może nie na motorze ale na rowerze:D Wyobraźcie sobie. Skóra tu, skóra tam, frędzle i harley Davidson na plecach, tylko bryka mu się zepsuła :( uroczy widok;) Praca i życie mają swoje prawa i obowiązki Hajabuzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Jestesmy w szpilkach;-) ale jakis wtorkowy Armagedon, wszystkie plagi egipskie i inne cuda nadeszly! No i snieg z deszczem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Ja juz chce jutro! A tu jeszcze tyle godzin walki :-} Mocy mi dajcie! I urlop prosze! Na zadanie raz mozna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt się pierdolić nie chce matu.No co zrobisz.:-DJa muszę dodatkowo przed postem uważać na kropki spacje i inne znaki.No i jak tu się skoncentrować na przyjemności???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez spacji nie ma rewelacji:D Bez hejtu nosi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejt rozpoczyna się od godzinki 6.12 i leci do północy. Wyhejtowałaś Want, Silenkę, Pewną, wyśmiewałaś gościa De, Kojota... i wiele innych nicków. Wiesz kim ty jesteś? może sama odpowiedz sobie na to pytanie😘😘😘 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gość 2015.07.31 O k****. Jak tu jeszcze wejdzie Jacek to zimny będzie miał godną konkurencję smiech.gif gość 2015.07.31 Nie nadążam,ale skoro want pisze,że goście bez życia ten temat podtrzymują to może lepiej.smiech.gif gość 2015.07.31 Zjawa,to ty po to wyjechałaś tam,gdzie lepiej,żeby na kafeterii z takim zj**em noce spędzać?smiech.gif To ci się poszczęściło w świecie.smiech.gif Opowiedz coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.30 Ciężko pracuję.Nie widać?Z kimś sobie mnie mylisz,bo musisz przecież odpowiadać. gość 2015.07.31 Ooooo to jest elitarny klub bardzo,zaiste.Zresztą już znów w komplecie.Want zaśpiewaj,tak pięknie jak do księżyca. gość 2015.07.31 Want burdelmama dba o swój temat.Strasznie się od czerwca wkręciła w forum.Aż dziw,żeby tyle o sobie przyczytać i dalej tu z dumą kulkę goowna pchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
A mial byc p****l i ekipa zdechla :-P za to ja wyciagnelam kopytka na biurko, wypilam dobra kawe i pozarlam 1/3 czekolady i tak mi jakos milej :-) Czesc Matuzalem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.20 No i jak już się sama debilką nazwałaś,a on jasno odmówił...miej na koniec trochę dumy,poszukaj w tej kieszeni.Chyba że tylko ci się wydawało,że jakąś dumę tam schowałaś.oczko.gif gość 2015.07.20 Płacz,kto ci broni.Ja tutaj jestem dla zabawy i ktoś taki jak want w 100% mi tej radości dostarcza. Kolejny ochraniarz,a want tyle razy pisze,że nic sobie z tych postów nie robi. gość 2015.07.20 Wow.Na sam adres zmięknie mu rurka.smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz,jakie masz echo między uszami?Emocjonuj się w realnym świecie.Z oczu więcej wyczytasz niż z palców.jezyk.gif gość 2015.07.20 Oj tam oj tam.Pewna w******a z jacusiem lepiej,a proszę co w czołówce.smiech.gif Świat zapomni i znajdzie się kolejny krwisty,co w jej pachnących inną spermą włosach paluszkami pogmera. gość 2015.07.20 J***esz się priv z kilkoma,na forum kawkę popijasz udając cud natury z kimś innym i jeszcze inne tematy odwiedzasz,zaczepiając męskie nicki.Nazwać to,czy nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna stęka i narzeka.:-D i...:-p Oglądałam fragmentami adrenalinę.Nuuuuuuda :-p Biegam ale jak wywalę nogi na biurko to nie po to żeby kawę pić.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawę pić i hejtować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w sumie lepszy hejt niż spam, hejt można olać jak ktoś umie, albo odpowiedzieć ciętą riposta czy argumentem ...jeśli ktoś umie, gorzej kiedy argumentów brakuje i odpowiedzią są ściany spamu psujące czytelność dyskusji na temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tu matu rządzisz,pod warunkiem,że masz dystans i wyj****e na prowokacje.Tutaj wchodzi każdy.KAŻDY. 👄 Dopełnię zdanie ...a niektórzy zapomnieli wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Ze ja nie wpadlam na to, ze zamiast kawa i czekolada to ja w tej kowbojskiej pozycji moge sobie inaczej umilic zycie... o ja glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×