Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

U mnie też wróciła....nic to,grzać się trzeba będzie intensywniej jeszcze.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oksy to powiedz co kolega na to?:-D matu pisz za siebie :-p:-D ja się pod tymi sensacjami o mnie nie podpisuję.Dobrze,że chociaż wiesz jak msm na imię i nie latasz jak niektóre z radosnym"ah Janinko":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie przypomniałam że wiesz więcej niż imię.Dlaczego się ze mną o mnie drażnisz?:-D Cukru w kawie za mało?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie zamierzam się drażnić ani z Tobą ani za Ciebie ...po prostu zaglądam raz na jakiś czas i was podczytuję, pisze mało bo sama widzisz co się dziej*******awcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się matu zastanów,kogo ty podczytujesz że z sensacji sam się śmiejesz?:-D Jak się nie da pisać? Popatrz jak jadę całymi zdaniami i nawet spację wykonam dla ciebie. Czekaj, o teraz.:-D Żonka ty napisz mi o twoim wymagającym temperamencie.Trza się poznać bo o kawie samej to długo nie popiszemy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Mój temperament Cię zaintrygował? Więcej o nim stoi na pierwszym temacie co się zwiesił i pchanie mu nie pomagało ;) W międzyczasie Psuj myślał żem jego żona, potem ja, że Oksy to mój ślubny i takie tam perypetie były. Ale prawie wszystko na temat moich wymagań i sukowatości jest na pierwszych stronach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Oksy też nie myślał że z żoną pisze?:-D Dobrze,że mojego tu nie podejrzewam.Ani po przecinkach ani po sprzęcie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Cześć, tylko napisze ze już nie będę się udzielać w ogóle . Dziękuje wam za uśmiechy i rady za wspólnie spędzony czas. Pisaliscie ze może już się nie boję. Boję się i to tak bardzo, ze nie widzę sensu w jako takim funkcjonowaniu. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spamy wystarczy zgłaszać co jakiś czas.Nie spieszą się ale kasują goowno.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamuje Widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Be! A pani co się stało?:-oJestem na forum od kilku lat,może ktoś kiedyś utworzy temat o całym tzw hejcie na mój temat...i ???:-D Jeśli znajdziesz tu kilka osób z którymi można zamienić słowo-nie rezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zachwyciliście sie Widmem i przyszedł do was Matu to macie widmokowy spam 💤 i nie pierrtolcie że ten skurrfiel nie ma polskich liter bo to ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Hajabuzo. Mnie nawet z Internetu korzystać nie można. Uciekam bo życie małżeńskie jest w tym momencie klęską. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A Ty Agresorze płacz. Zaplacz nad swoim smutkiem i brakiem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czary mary temacie pokaż sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Dzień baterii! .....można się pokusić o małą poprawkę?...Dzień ładowania baterii brzmi porywająco :-D Jakby nie mówił pozdrawiam najmocniej wirtualnych znajomych odpowiedzialnych za ładowanie moich baterii!👄👄👄 PSuj :-) ja bym wszystkie trzy całusy ulokowała ...ale ok,zadowolę się dwoma i pół.:-D Be :-) Wczoraj miałaś gorszy dzień więc nie pitol farmazonów tylko cho ładować.Ja się już wpinam w ciebie👄;-) Żonka,poes,Oksy ,bledny...wszyscy :-D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Wymagająca
Hej! Widzę, że PSuj chciał się całować wieczorem... Haja Ty pazerniaku! Pół buziaka ma starczyc dla reszty? Dobrze, że Błędny nie wykorzystal całej puli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×