Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzkie młode są tak brzydkie

Polecane posty

Gość gość

słyszałam, że młode ssaków są w większości urocze, by dorosłe osobniki chętniej się nimi zajmowały. no właśnie - w większości. ludzkie dzieci jakoś w ogóle nie są rozczulające, jak porównacie je sobie z puszystą małą kulką, jaką jest kotek czy szczeniak. jak to jest, że od dzieci chce mi się uciekać, a widząc małe zwierzątko rozpływam się z zachwytu. przecież to mój gatunek powinien mnie rozczulać! ten mechanizm powinien tym bardziej działać u ludzi, skoro małe dzieci przez długi czas po urodzeniu mają zerowe szanse na przeżycie w przeciwieństwie do innych zwierząt. taki kot czy pies możliwe, że sobie poradzi bez pomocy, znajdzie jedzenie, ucieknie przed niebezpieczeństwem. a dzieci są uzależnione od innych w pełni. umieją tylko krzyczeć, co zagrożenie może do nich wręcz przyciągnąć. więc dlaczego są łyse, pomarszczone i śmierdzą? dlaczego bardziej się rozpływam nad widokiem nawet dorosłego przedstawiciela innego gatunku niż młodym swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalaj bo Cie znajde i osobiście wpierdolę zboku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. taki kot czy pies możliwe, że sobie poradzi bez pomocy, znajdzie jedzenie, ucieknie przed niebezpieczeństwem. x Nooo, zwłaszcza, że większość ssaków rodzi się ślepa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore ssaki tez sie rodza lyse, chocny szczurki, noworodki jeża tez wygladaja , jak robale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym słyszała siebie 2 lata temu. Urodzisz to sie dowiesz o co cho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale nie znam żadnego ssaka, który by sobie poradził bez matki na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak urodzisz to bedziesz sie zachwycala....tym pomarszczonym, nie do konca lysym czlowieczkiem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa taki maly slepy i bezzebny kotek, poradzi sobie bez matki a nawet taki juz starszy kotek ktory widzi, ma zabki tez sobie nie poradzi bo jest na mleku matki, nie umie lapac mysz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo ja wiem.... Dla mnie też ludzkie dzieci są paskudne ale co z tego? Jakby był np pożar to bym się takiemu na ratunek nie rzuciła a jakiemuś pieskowi to już tak. Wisi mi to, strata tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może twoje jest brzydkie i śmierdzi... Na twoje podobieństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×