Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
On wcześniej znał tę dziewczynę którą zamordował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na czym polegały jego odchyły od normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce sie zbytnio wdawać w szczegóły bo to nie miejsce na takie rozmowy i chyba po prostu dziwnie (?!) mi o tym pisać. Miał nieszablonowe zainteresowania, czesto dość wrogo patrzył sie na ludzi. Blisko trzymał sie jedynie z swoim przysjcielem, no i wspomniany brak zainteresowania dziewczynami. Miał swoją a inne traktował jako "gorsze", niegodne nawet żeby na nie spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TV znajomi mówili, że był ok. I po jakimś czasie się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Tv mówili....." - to wyjaśnia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz to była opinia osób, które go znały, a nie dziennikarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz w liceum miał chore zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie zamierzam więcej wypowiadać sie w tym temacie na temat Kajetana. Uczęszczałem z nim do liceum i niesZablonowe zainteresowania to miedzy innymi postacie seryjnych morderców, morderstwa, zbrodnie i okultyzm, religie świata w sumie tez, tzn buddyzm dla przykładu. Broń biała, posługiwanie sie nią, sztuki walki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niektorych fotach przypomina mlodego Zelnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał taki przerost ego, był ponad wszystkimi, ale lotny umysłowo to nie był. Już następnego dnia został zdemaskowany i poszukiwany na całym świecie :D Geniuszek zła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geniuszek zła - dobre ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a slyszeliscie o tym jego wykładzie Wokół wolności ludzkiej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj link do strony klubu sztuk walki bo to nie jest przecież karalne a takich klubow jest chyba ze kilkaset w wawie napisz nazwisko i imie jego kolegi z fejsa wystarczy w kazdym poscie sylabami lub innym szyfrem zrseszta napisanie normalnie też nie jest karalne a takie sekrety robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chętnie zobaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciała zobaczyć. Chyba zacznę zbierać podpisy w tej sprawie. Zlitujcie się nad nami no :/ ciekawość nas zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie macie co oglądać ;D Strona została usunięta tak samo jak strona na stronie biblioteki gdzie był e-mail do niego i jego zdjęcia i niektóre publikacje, linki gdzie można było pobrać jego prolekcje ;D Jak widać dziewczyna Kajtka działa ;D Chyba ze ktoś porobił screnny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ;D ;D ;D ;: Leczcie sie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek pewnie dobrze zrnie cipcie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to masz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby ktoś z otoczenia Kajetana? Do osoby która podała link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z otoczenia Kajetana. Wzięte po prostu z neta. Skąd wiedziałam co wpisać w google? Info znalazłam w komentarzach na stronie Faktu. Lepiej zapisać, bo może i to usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz. A masz może cos jeszcze ciekawego? Bardzo mnie to ciekawi... Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie właśnie też ciekawi i niestety nie mam nic innego. Byłabym bardzo wdzięczna za link do profilu dziewczyny lub jakiegoś znajomego... Także jeśli ktoś coś ma niech się podzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O LOL!!! "Wolność moralna oznacza, że człowieka w jego wyborach nic nigdy zupełnie niedeterminuje – że, o ile jest w ł a d n y p o z n a w c z o, to zawsze od niego zależy, czy postąpićdobrze czy źle, zdradzić ukochaną czy nie, kupić zielone auto czy czerwone itd.. Innymi słowy,można pozostawać skrępowanym fizycznie – np. siedzieć w więzeniu – ale nie znosi to ani trochęwolności moralnej. To jednostka decyduje, czy popaść w apatię, spróbować ucieczki, korzystać zwięziennej biblioteki, czy zrobić jeszcze coś innego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgaduję, że skoro był bibliotekarzem to zdecyduje się skorzystać z więziennej biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna ciekawostka z wykładu: "Zaznaczyłem, że wolność moralna dotyczy istoty władnej poznawczo mam na myśli to, że namysł stanowi istotny moment wyboru, a niektóre choroby, jak schizofrenia czy demencja upośledzają funkcje myślenia, podobnie lunatykowanie czy stan silnego odurzenia. Ów warunek świadomości uwzględnia się w sądownictwie." Sugerował coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze poszukacie to nawet znajdziecie wiersze na necie jak kajtek pisał jak to pieścił językiem swoją dziewczynę haha Nie dziwie sie ze ona teraz wszystko poblokowala Teraz pewnie ze wstydu nie wychodzi z domu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co!?!?!? :D zaraz poszukam. Tymczasem znowu dorzucę ciekawy fragment z wykładu: "Co do człowieka, spektrum jego wyborów wydaje się przepastne. Jeden zawzięcie trenuje,chcąc udoskonalić swoje ciało. Inny – przez poświęcenie dla pracy charytatywnej – zapominaniemal zupełnie o egoistycznych pobudkach. Trzeci latami zgłębia współczesne oraz starożytne języki, chcąc dotrzeć do samego początku mowy. Czwarty jest psychopatą, który czuje potrzebę zabijania ludzi w jakiś wymyślny sposób, bo okrucieństwo oraz choroby psychiczne również stanowią domenę człowieka, związane jakoś z wyższymi funkcjami mózgu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×